Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális egyedülálló nők? De legalább testileg-lelkileg egészségesek?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint két éve vagyok fenn társkereső oldalakon,és azt vettem észre,hogy a szingli nők többsége nem kicsit beteg.

Minden második adatlap nyolc-kilenc különböző egzotikus országban,vagy milliós nagyságrendű nyaraláson készült szelfivel van dekorálva.

Húsz százalék egy jakuzánál is jobban ki van tetoválva és/vagy száz lóerős motort vezet.

Negyven százalék formátlanra hízott családanya,vagy aggszűz fennen hangoztatja,hogy semmi igénye a szexre.

Tizenöt százaléknak akkora bibircsókok vannak a pofáján mint a vasorrú bábának.

Harminc százalék;nyíltan egy pszichopata tulajdonságait keresi az ideális férfiban.

(Tudom,több mint 100% mert átfedések vannak a csoportok között)

Komolyan, ennyire nincs realitásérzékük,és önkontrolljuk a 27-39 éves csajszinak?



2020. okt. 2. 01:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
Inkább magadra kéne koncentrálnod kérdező, hogy fejleszd magad, és ne arra pazarold az energiád hogy statisztikát vezetsz a neked nem tetsző nőkről akiknek még te sem jössz be :)
2020. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
37%
Nőként is egyetértek azzal, hogy aki akarata ellenére szingli, ráadásul még társkeresőzik is, azzal valami nincs rendben. Valamire való nő után irl is kapkodnak, és nem csak az idióták. Akit a mindennapokban, a saját "természetes közegében" lesz*rnak, attól sok jót nem kell várni. Írom ezt úgy, hogy én is ilyen vagyok, csak van önkritikám és reális látásmódom.
2020. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%
Manapság mindenki sérült valamilyen módon, ezért jók a 20 éves csajok, ők még felhőtlenek és szeretik az életet.
2020. okt. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
27%

Én már vagy 5 éve csak a Tinderen ismerkedtem mindig egy vidéki nagyvárosban. Ez tele van kívül-belül normális 22-25 év körüli nőkkel.


27/F

2020. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
Jó ég, 14-es válaszoló. Nincs valami rendben azzal aki szingli, és fent van a társkeresőn?! Hát érdekes meglátás. Akkor elmondom a saját példám. 11 éves kapcsolatomnak lett vége. Nem az én hibámból. Nyilván én sem így terveztem , hogy 30+osan újra kikerülök a szingli piacra. De mit tudok tenni. Ássam el magam?! Mint itt ahogy néhányan vélekednek a 30 feletti nőkről. Mert már öreg vagyok, csúnya vagyok, lóg a bőröm. 🙄🙄 Sajnos azt látom, a mai világban rohadt nehéz értelmes párt találni. Vagy legalább olyat aki kicsit is hosszútávra tervezne.
2020. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
65%

16-es

Teljesen egyet tudok érteni, mindenki csak dugni akar és nem elköteleződni.


27N

2020. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
42%
Mármint nehéz röviden megfogalmazva jóképű, jómódú, értelmes/intelligens férfit találni. Ja, mert az a kevés aki van, annyit tud kefélni, amennyit nem szégyell, mivel minden nő őt akarja.
2020. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
49%

A kérdésedre a válasz az, hogy van ilyen nő.


A véleményem meg az, hogy nem a teljes képet nézed.

Az egy dolog, hogy létezik ilyen nő, de... most nagyon sértő leszek: biztos, hogy nem téged választana az alapján amit írtál.

Nagyon olyannak tűnsz mint akinek ideológiai és pszichológiai okokból tévképzetei és irracionális elvárásai alakultak ki.

Sok "nőgyűlölő" úr nyilatkozik a hölgyek erkölcsösségéről, de őszintén: tényleg akkora baj, ha egy nő motorozik? És ha az, akkor ez annyira gyakori jelenség, hogy ne lehessen párt találni? És tényleg egészségtelen ha valakinek bibírcsókja van? (Tudom, hogy rossz ember vagyok, de most nevetek. 😂😂)

Legyenek elvárásaid, és remélem megtalálod álmaid nőjét, de te itt nem felállítasz egy optimális és érthető igényt, hanem megmutatod mindenkinek hogy mennyire nem értesz alapvető összefüggéseket.

Nem tudom mennyire éri meg kifejteni mire gondolok pontosan (mert lehet hogy nem érdekel vagy nem érted), de tény: élek-halok érte, hogy láthassam az egyik társkeresős profilod bemutatkozó szövegét - akkor tudnám, hogy egészen pontosan mekkora rohadék akar egy tökéletes nő mellett panaszkodni piszlicsáré dolgokon.

2020. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyesztő statisztika a társkeresőt alkalmazók köréről mondd csak valamit.

Lehet nem véletlen, hogy kik társkeresőznek.

És te kérdező?

2020. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

A kérdező egy fiatal középkorú,sokat látott, offline sokat mosolygó,az ellenségei szerint is kifejezetten jóképű, egzisztenciálisan alsó középosztálybeli,sokat elviselt férfi. Aki két év alatt jelentős életmódbeli,életviteli,életszemléleti,és külső változásokat eszközölt magán,hogy jobban tessen a hölgyeknek.

Elvi okokból, nem akarja lenyúlni mások feleségét,vagy lezbikusokkal zaklatni, egyébként meg nem jár olyan helyekre,ahol egyedülálló nők előfordulnának.

2020. okt. 3. 11:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!