Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek lányt akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek lányt akivel ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
Még sosem volt egy randim meg kapcsolatom sem.
2020. okt. 10. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Akkor mondjuk maradj ott ahol eddig voltál te szerencsétlen.
2020. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Miért akarsz ismerkedni, mit tudnál te adni egy csajnak? Ha még egy sikertelen randiig sem jutottál el, akkor gyenge jellem lehetsz.


Most még ne ismerkedj sehol, hanem tedd magad rendbe fejben, mert súlyos önbizalomhiányban szenvedsz. A visszautasítások benne vannak a csajozásban, te meg azokat nem fogod tudni jól kezelni.


Majd akkor ismerkedj, ha már valamivel magabiztosabb vagy, és rendelkezel megfelelő szemlélettel. Akkor majd rá fogsz jönni, hogy ismerkedni bárhol lehet.

2020. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Mi lenne ha biztatnátok egy kicsit? Sok nyomorult.
2020. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

"Mi lenne ha biztatnátok egy kicsit? Sok nyomorult."

Fel a fejjel, idővel még több nem lesz.

2020. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3


Leírtam neki, hogy szerintem mit kell tennie. Normális esetben, ha csak félénk lenne, azt mondanám, hogy kezdeményezzen a csajoknál. Mert igazából akkor jut majd megfelelő önbizalomhoz, ha szokja a nők társaságát, megérti a gondolkodásukat.


De mint látod, ennek az embernek még randija sem volt, vagyis nagyon mélyen van. Szerintem neki a csajozás még magas. Ezért neki nem az 1. hanem a 0. lépéssel kell kezdenie. Előbb saját magát tegye rendbe, ha kell szakember segítségével, mert nagyon negatívan láthatja a világot. Ajánlom neki Csernus Imre könyveit, előadásait is, azokból is sokat tanulhat a helyes életszemléletről. Utána kezdje az ismerkedést.


De ha te tudsz jobb megoldást, akkor írd meg. Ennyi.

2020. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tarskereson. De ne reklamozd elsore. Kesobb megvallhatod.
2020. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
Bíztatja a f**om. Ki vagyok hogy én segítsek a szerencsétleneknek ?
2020. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!