Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek olyan nővel akinek ételallergiája van, vagy más betegség miatt diétáznia kell?

Figyelt kérdés
Ti azt ehetnétek amit akartok. Főz is rád, ha szeretnéd.

2020. okt. 17. 14:24
1 2 3 4
 21/32 October15 ***** válasza:
100%
19.: Nyilván pl egy ebéd / vacsora kapcsán lehet nem árt ha elmondja, hogy amúgy ételallergiája van. :D Ugyanakkor ne hasonlítsuk már az allergiát a nemibetegséghez. Azért akárhonnan nézem az előbbi nem fertőző. :D
2020. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem fertőző, de erősen kihat az életre, meg tetszik vagy nem tetszik, az ösztöneink ellen szól egy allergiás, beteg pár, pont úgy mint egy prostizó férfi vagy egy meddő nő. Éppen ezért írtam, hogy alázat kell, meg rögtön elmondani.
2020. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Mire hatna már ki? Ő nem eheti mit csak akar. Nem te. Főleg, ha neked meg is csinálja azt amit szeretnél és nem kell azt enned mit ő. Ha meg a gyerek kérdés amiben zavar az, hogy ő allergiás nem jelenti azt, hogy a gyerek is az lesz és ahogyan az sem jelenti, hogy nem lesz az, ha a párodnak semmi baja.
2020. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Az allatoknak van osztone
2020. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Lehet magyarázkodni, ettől még az ember is ösztönös lény + ha a nők pofátlanul válogathatnak, akkor tegyék meg, hogy a férfiaknak is megadják erre a lehetőséget: idejében szólnak bármilyen "fogyatékról"
2020. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 October15 ***** válasza:

24.: Ez önmagában hülyeség. :D Ha fogok egy kést és közlöm, hogy akkor most ezt szépen beléd rakom akkor vagy nekem támadsz vagy elfutsz nem? "Fight or flight response" ami bizony egy ösztön.


22.: Pontosan téged miben is akadályoz az, hogy a másik allergiás egy adott ételre? :D

2020. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

25 egy fasiszta alladek vagy.



Fogyatekkal kevered ossze egy olyan masokra nem artalmas betegseget, ami a mai emberekben gyakran megfordul?


Jo, hogy nem hitlerezed le...

2020. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fogyatékos. De az megnyugtat, hogy a magad fajta embereknek nem kellenék, így sok rossz élménytől megmenekülök...
2020. okt. 17. 19:10
 29/32 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm (férfi), aki szinte a húsok egy részén és némely zöldségen kívül mindenre allergiás az égvilágon (laktóz, glutén, tengergyümölcse, tojás, stb. amit csak el tudsz képzelni). Évek óta van családja. Én férfiként simán el tudnék fogadni ilyen nőt párnak, nem ezen múlik.
2020. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nőként bátorítok. :) Én sem ehetek tejet, tojást és glutént, és még a keményítőt is gyógyszer eszi meg helyettem, mégsem volt probléma komoly párt találni. Persze nem ezzel kezdtem a bemutatkozást.
2020. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!