Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra hogy néz ki az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra hogy néz ki az, akinél "lejjebb nem adjátok"?

Figyelt kérdés
Undorító módon felszínes kérdésnek tűnik, de mindenkinek van egy minimális külső elvárása a másik féllel szemben. Én erre a minimumra vagyok kíváncsi, mindkét nem részéről. Akár kép is jöhet.

2020. okt. 19. 09:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%

170-190 cm normál testalkatú, nem kell, hogy kisportolt legyen de ne is legyen pufók, szóval kb 70-100 kg szerintem ehhez a magassághoz ideális. Legyen igényes és ápolt. Szeretem a metrosz*xuális beállítottságú férfiakat és szerintem ha bevallják ha nem a nők többsége nem a szőrös, mackós "férfias" férfiakra bukik, hanem a Beckham félékre, aki ad a külsejére, az illatára, jó a haja, van ízlése, esetleg még sportol is. Tapasztalatom szerint az ilyen férfiak tulajdonságai is közelebb állnak a női lélekhez, lehet velük beszélgetni, nincs akkora különbség... pl ha fodrászhoz mész a férfias férjed jó esetben észre veszi. A metroszexuális férjed nem, hogy észreveszi de meg is dícséri, még el is mesélheted nem zárkózik el, hogy fujj ez valami kencés, krémes téma.


N/30

2020. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy észrevettem, egy olyan emberbe még simán bele tudok szeretni személyiség alapján, akinek a külsejét 4/10-esnek látom, szóval azt mondanám, hogy ennél nem "adok lejjebb", de hogy ez konkrétan milyen jegyeket takar, azt nem tudnám megmondani, mert nagyon sokféleképpen lehet valaki kicsivel átlagon aluli a szememben.
2020. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
21%
9-es. Nem a te ízlésedről írtam. Biztos a 80kg-oddal te is tetszel majd valakinek, de én maradnék a szép vékony, kecses női vonalaknál. Amúgy jókat mosolygok az egóvezérelt, beszólogatós kommenteken! :D
2020. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

62 kiló vagyok, bár ez nem tudom, miért releváns jelen pillanatban.

Nem az egómról van szó, hanem arról, hogy a 46-50 kiló orvosi szempontból egészségtelen 160+ centihez, kivéve, ha genetikailag képtelen a hízásra az adott hölgy. Az, hogy szép női vonalakról írsz, tulajdonképpen azt árulja el, hogy fingod sincs, hogyan néz ki a valóságban az a magasság + testtömeg kombó, amire te úgy hivatkozol, mint "beugróra". És gyanítom, hogy nem vagy ezzel egyedül a férfitársaid körében.

2020. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%
Tornász voltam, nézz szét a tornász nők között. De mondhatnám a műkorcsolyázókat is, volt olyan barátnőm is, 165/48 volt, tökéletesen formás, bomba alakkal! Retus nélkül megállta volna a helyét bármelyik magazin címlapján. Viszont én ízléseken nem fogok vitatkozni, mivel a mondás is úgy tartja, hogy ízlésen és politikán úriember nem vitatkozik! :)
2020. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
Az én családom férfitagjai nemzedékek óta a pöttöm csajokra buknak, pedig nem vagyunk kis növésűek. A 2 m-es apai nagyapám is a 142 centis nagyanyámat vezette oltár elé, apám is alacsony csajt vett el, én is azokért szoktam csak megveszni, mint ahogy a fiam is. Szóval <165 cm.
2020. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon alapokat várok el a férfiaktól külsőre : 175-180 cm 65-75 kg.
2020. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%

Ne legyen laposföldes.


Ez a minimum xd

Fideszes se please


Ne legyen nagy melle

Ne legyen aránytalan teste

Ne legyen 175 nel magasabb

Ne dugjon fűvel fával

Nem tudom

2020. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Azért az milyen már, hogy a többségnek full alacsonyan van a léc, és mégis egyedül vannak. Pedig a világon az összes ember - na jó a 98% - főnyereménynek, a mindent tudás közepének, a szexuális élvezetek forrásának, a legintelligensebbnek stb. tartja magát. Majd kilépve a csatamezőre azzal szembesülnek, hogy nem kellenek senkinek, vagy belemegy csak azért egy kapcsolatba, mert hát az jutott neki, és így jobb mint egyedül.


Amikor közlekedem, az intelligenciának, udvariasságnak, tiszteletnek még a nyomát sem látom, de ez van amikor vásárolni megyek, vagy valamilyen rendezvényen vagyok, vagy csak szimplán emberek között. Nos? Hol van ez a nagy intelligencia?


Szóval hagyjuk ezt a beteges "Én olyan jó vagyok" hozzáállást, meg azt is, hogy "hozzám fel kell nőni", meg "hozzám az átlag emberek nem valók".


A probléma forrása nagyon is egyszerű, csak hát a görbe tükör nem mondja meg az igazat!


A valóság az, hogy mindenki legalább 2 szinttel lejjebb van és két szinttel magasabb helyről akar választani. Aztán itt vergődik férfi és nő.

Uraim! Mitől kellene titeket választania egy nőnek? Vagy hölgyek! Ti a szexen kívül mire vagytok még jók? Most gondolok itt a nagy feminista emancipált életviteletekre. Uraim! Van jövőképetek, vagy csak az a fránya összeköltözéses 0-24-es szex motivál meg az online játékok? Kedves nők! Vagy az a családmodell a minta, hogy apám verte az anyámat, anyám már az 5-ik pasiját fogyasztja, esetleg apám alkesz volt, ezért rohadjon meg az összes férfi?


Mindig a gyökereknél van a probléma.

2020. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
#19 nem ezt kérdeztem:(
2020. okt. 20. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!