Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra hogy néz ki az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra hogy néz ki az, akinél "lejjebb nem adjátok"?

Figyelt kérdés
Undorító módon felszínes kérdésnek tűnik, de mindenkinek van egy minimális külső elvárása a másik féllel szemben. Én erre a minimumra vagyok kíváncsi, mindkét nem részéről. Akár kép is jöhet.

2020. okt. 19. 09:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
20. "Kussolj már hülye incel". Látod milyen ostoba ember vagy! Ismersz? Házas vagyok, csak szólok. Sebaj, tudom hogy a konzumidiotizmus keverve az egóval, megspékelve a fantasztikus online élettel hozzád hasonlókat szül.
2020. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

A feleségednek is szoktad előadni ezeket a szinteket, meg azt, hogy ki hol van? Ezeket a 2 forintos általánosításokat? Hm?


Benned hatalmas a keserűség, kitudja mi miatt :D Sokat nézi az asszony a jobb csávókat? Vagy te vágysz jobbra?

2020. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
57%

23. Jajjj, most aztán fölbe döngöltél a személyeskedéseddel! Ennyire futotta? Abból a roppant értelmes agyadból csak ennyire tellett? Ja, hogy megsértődtél, és az egóvezérelt kis személyiséged bosszúra szomjazott! Nevetséges vagy... Próbálj meg kérlek az eredeti kérdésre válaszolni, ha a szellemi magasságaid engedik.


Tűkön ülve várom a reakcióidat! :D :D :D Ne gondolkozz sokat, ahogy jön, inkább add ki a feszkót, mintsem legyen egy rossz éjszakád! ;)

2020. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
57%

Írok fiúként is, mert látom eddig inkább lányok/nők írtak...


Szóval: mivel nem vagyok egy jó pasi, nincsenek magad elvárásaim, sőt, örülök ha szóba áll velem bármilyen nő, így nehéz "minimum" elvárásokat felsorolni.


Azért megpróbálom.

Nos, én 175 cm vagyok ~88 kg (mikor mennyi), úgyhogy testzsírszázalék tekintetében csak annyi az elvárásom, hogy nálam azért ne legyen kovérebb, vagy legalábbis ne 100+ kilós debella legyen.


A zsíros/korpás haj, amit itt páran leírtak, engem annyira nem zavar (ha amúgy nem tocsog a feje a zsírtól/korpától), mert én eddig a fejemre is fordulhattam, akkor is korpásodott a hajam. Főleg nyáron. Nem vészesen, de valaki úgy izomból megdörzsölné a fejem nyáron, észrevenné.


Az arcról/frizuráról nem tudok nyilatkozni. Annyit esetleg, hogy nekem nagyon nem jönnek be a rövid hajú nők (a kisfiúsan rövid hajra gondolok).


Fontos! C típusúval semmiképpen sem jönnék össze. Mélyprolival sem.


Ha ezek a feltételek megvannak, onnantól kezdve nekem ok, aztán majd eldől, hogy bejövünk-e egymásnak, vagy sem. :)


20F

2020. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én azért nem tudok konkrét minimumokat írni, mert az én szememben minden mindennel összefügg. Én mindig a teljes összeképet nézem külső terén, belső terén pedig az egész személyiséget családi hátterestől meg mindenestől.


Talán annyit tudnék írni, hogy soha nem az alapján ítéltem meg valakit, hogy honnan jött és milyen rajta kívülálló dolgok miatt olyan, amilyen, viszont minden más téren olyan magasan van a léc, amilyen szintet én magam is hozok és kíméletlenül megmondom a szemébe a másiknak, hogy mi a bajom vele.

2020. nov. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!