Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire kivitelezhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire kivitelezhető dolog, ha hamis, jóképű pasi képpel (nem vagyok én sem ronda, csak nem vagyok jóképű) társkeresőn megismerkedek egy nővel, leszervezek egy randit és elmegyek? Ugye a jellem a fontos, magamat fogom adni. A többit menet közben

Figyelt kérdés
elmondom neki, mert szeretném ha a belső értékeim miatt kedvelne. Nem vagyok ronda, sem kövér, igényes is vagyok, szóval annyira nagy gond elvileg nem lehet. Ha meg igen, akkor egyértelműen egy felszínes dög volt. És senki ne jöjjön azzal, hogy mi lenne ha a fogatlan, zsíroshajú, kövér Tankaranka tenné ezt veled. Nem és nem. Nem vaghyok se ronda, fogatlan, se nem túlsúlyos. Sőt, sportos is vagyok. Csak nekem nem írnak a lányok, mint egy kamu jópasinak. Ennyi a fáma. Ennyi belefér nemde?
2020. okt. 28. 18:47
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
elmagyarázom neki, hogy egy átlag férfira rá se bagózna társkeresőn, mert az egy húspiac. Én pedig nagyon meg akarom ismerni, mert napokon keresztül jót beszélgettünk. Tehát van jó pont,
2020. okt. 28. 19:25
 12/57 anonim ***** válasza:
98%
Ha normális, értelmes a nő, azonnal otthagy.
2020. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Próbáld már ki magad átlagos férfiként társkeresőn, hogy havonta kapsz 1 igent, azt is olyan nőktől, akik 3 szinttel alattad vannak egy képzeletbeli 10 es listán. Legyen eszed. Ez az egyetlen esély, hogy összejöjjek egy nekem tetsző nővel.
2020. okt. 28. 19:30
 14/57 anonim ***** válasza:
97%
Ijesztően gondolkodsz.
2020. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
98%
Az a baj, hogy már a társkeresőn is kiderül, hogy nem vagy 100-as, nem a külsőddel van a baj. Ez személyesen még 100x kellemetlenebb helyzetet teremt.
2020. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

Hülye, igen ez vagy te. :)

Azért hagy ott, mert hazudtál neki.

Akkor legalább havonta egy nőnél vagy esélyed. Így viszont bebiztosítod magadnak a kudarcot.

2020. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már a társkeresőn is kiderül, hogy nem vagy 100-as


Ha előtte sokat beszélgetünk, és eljön randira, akkor miért ne lennék 100-as? nem értelek, nagyon nem...

2020. okt. 28. 19:35
 18/57 A kérdező kommentje:

Így viszont bebiztosítod magadnak a kudarcot.


A frászt, jövő hétere elhívom. Majd mondom mi volt.

2020. okt. 28. 19:36
 19/57 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem jó ötlet én is simán eljátszanám ezt. Ha meg elutasít, akkor a nő egy felszínes pitsa, nem téged keres és szurkolj majd neki, hogy egyedül pusztuljon el a macskáival. Ez a nők nagy részésének sorsa, macskásnyanyák lesznek 35+ évesen.
2020. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
98%

"Ez az egyetlen esély, hogy összejöjjek egy nekem tetsző nővel."


Tehát neked jogod van neked tetszővel összejönni, a nőnek nincs?


Itt sem a külső lesz a baj. Dehát pasi vagy, a véredben az átverés, a hazugság.

2020. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!