Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire kivitelezhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire kivitelezhető dolog, ha hamis, jóképű pasi képpel (nem vagyok én sem ronda, csak nem vagyok jóképű) társkeresőn megismerkedek egy nővel, leszervezek egy randit és elmegyek? Ugye a jellem a fontos, magamat fogom adni. A többit menet közben

Figyelt kérdés
elmondom neki, mert szeretném ha a belső értékeim miatt kedvelne. Nem vagyok ronda, sem kövér, igényes is vagyok, szóval annyira nagy gond elvileg nem lehet. Ha meg igen, akkor egyértelműen egy felszínes dög volt. És senki ne jöjjön azzal, hogy mi lenne ha a fogatlan, zsíroshajú, kövér Tankaranka tenné ezt veled. Nem és nem. Nem vaghyok se ronda, fogatlan, se nem túlsúlyos. Sőt, sportos is vagyok. Csak nekem nem írnak a lányok, mint egy kamu jópasinak. Ennyi a fáma. Ennyi belefér nemde?
2020. okt. 28. 18:47
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
97%
Mit csinálsz akkor, ha a tali előtt vebkamerázni akar?
2020. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
98%

"Ugye a jellem a fontos,"


Írja ezt egy csaló. Bravó, kérdező.

2020. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tetszel neki helybölndobni fog arra hivatkozva hogy atverted.

Havtetszel neki nem fog kidobni akkor se ha atverted.

2020. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg a nő is hasonlóan gondolkodik. Aztán a találkozón eléd áll a 10 évvel öregebb, 20 kilóval nehezebb, fogatlan randipartnered... XD
2020. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok felszínes, de biztos, hogy azonnal otthagynálak. Gondolj csak bele. Levelezünk, beszélgetünk. A külső és belső tulajdonságok EGYÜTT adnak egy egészet. Ha megjelensz egy totál más külsővel, mint ami a képen van, szerinted mit fog gondolni rólad az adott nő? Azt hogy hazug vagy, csaló vagy, és ha ebben ferdítesz mi a garancia arra hogy a belső tulajdonságokat illetően nem játszottad meg magad?
2020. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
0%

25-ös


Ha jól látom a kérdező ezt írta:,,Nem és nem. Nem vaghyok se ronda, fogatlan, se nem túlsúlyos. Sőt, sportos is vagyok. "

Ezek szerint nem ronda, se nem öreg. Szóval amit írsz az nettó baromság. Elvileg ha már átlag srác, akkor nem lehet baja a nővel a randin.

2020. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
8%

,,Azt hogy hazug vagy, csaló vagy, és ha ebben ferdítesz mi a garancia arra hogy a belső tulajdonságokat illetően nem játszottad meg magad?"


Simán eladhatja magát azzal, hogy csak tréfa volt. De megesküszik, hogy nem veri át többet a nőt.

2020. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
97%
Biztos otthagynálak a csaj helyében, mert azt gondolnám, hogy megbízhatatlan csaló vagy, akinek nem lehet hinni. Az is a jellemed része sajnos, hogy át akarod verni, tehát nem, nem vagy rendes, hanem gáz és az a normális nő, aki fogja magát és elsétál, mikor rájön a bibire, vagy még azelőtt webkamerát kér, mielőtt taliztok.
2020. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
1%

webkamerát kér, mielőtt taliztok.


Szerintem a kérdező megnyutatja a nőt egy szimpla telefonhívással. Azzal eloszlatja a kételyeket.

2020. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
3%

Jaj ne jatszuk már itt a nagy jellemeket:D

Biztos vagyok benne ha tetszik neki a srac, egy szava sem lenne!!


Inkabb probald márcezt ki egy über helyes haveroddal lègyszi!:)

2020. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!