Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire kivitelezhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire kivitelezhető dolog, ha hamis, jóképű pasi képpel (nem vagyok én sem ronda, csak nem vagyok jóképű) társkeresőn megismerkedek egy nővel, leszervezek egy randit és elmegyek? Ugye a jellem a fontos, magamat fogom adni. A többit menet közben

Figyelt kérdés
elmondom neki, mert szeretném ha a belső értékeim miatt kedvelne. Nem vagyok ronda, sem kövér, igényes is vagyok, szóval annyira nagy gond elvileg nem lehet. Ha meg igen, akkor egyértelműen egy felszínes dög volt. És senki ne jöjjön azzal, hogy mi lenne ha a fogatlan, zsíroshajú, kövér Tankaranka tenné ezt veled. Nem és nem. Nem vaghyok se ronda, fogatlan, se nem túlsúlyos. Sőt, sportos is vagyok. Csak nekem nem írnak a lányok, mint egy kamu jópasinak. Ennyi a fáma. Ennyi belefér nemde?
2020. okt. 28. 18:47
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
4%
Egy ferfi eleg ha egy fokkal szebb az ördögnèl. Ezt ne felejtsuk el
2020. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak ez a mondás a háborús idők után született.
2020. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
92%
Kár, hogy csak a randi után írod le, mi volt. Nem lehetne, hogy csak nekünk elárulod a helyszínt és az időpontot? Én úgy megnézném, a fejed, amikor elküld a p.csába, és szerintem vannak még páran rajtam kívül 😉
2020. okt. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
33%
Nyiregyhaza, plaza
2020. okt. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
33%
Jovo szombat. Időpontot nem mondok. Ulj be egesz nap. Hátha latsz
2020. okt. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
33%
Legalabbis èn odamegyek :D a kerdezo nem tudom, de hátha ő is, soha sem lehet tudni
2020. okt. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Úgy elküldenélek a büdös p*icsába, hogy levegőt nem kapnál! Az ilyen piti, hazug, mocskos csalók ezt érdemlik. Szánalmas, hogy másképp nem vagy képes nőt szerezni, ezért kamu profillal ismerkedsz, majd utána ha a nő nem díjazza az undorító, romlott belsődet, még ő lesz a felszínes, amiért nem kíváncsi többé rád.
2020. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
90%

Úgy látom ráléptem szegény kis Kometa90 tyúkszemére, mást is megtisztelt ilyen kedves, intelligens, kulturált pm-mel? :)


"Az üzenet szövege:

Megbaszom a szádat te szajha"


Csak nem ő a frusztrált kérdező, akinek nagyon fáj, hogy 10-ből 10 nő elküldené oda, ahová való? És akkor az ilyenek csodálkoznak, hogy értelmes nő messziről kerüli...

2020. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem, de ne is akarjon, mert amit visszakap, azt nem köszöni meg, 48-as. :D Amúgy több frusztrált egyén is van, engem egy másik talált be, de simán lehet ő a kérdező, igen.
2020. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi tőlem is kapott, továbbá jelentettem a modiknak, akik azt mondták figyelmeztették és ha megint hasonló pm-et küld, akkor tiltják. :)
2020. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!