Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire kivitelezhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire kivitelezhető dolog, ha hamis, jóképű pasi képpel (nem vagyok én sem ronda, csak nem vagyok jóképű) társkeresőn megismerkedek egy nővel, leszervezek egy randit és elmegyek? Ugye a jellem a fontos, magamat fogom adni. A többit menet közben

Figyelt kérdés
elmondom neki, mert szeretném ha a belső értékeim miatt kedvelne. Nem vagyok ronda, sem kövér, igényes is vagyok, szóval annyira nagy gond elvileg nem lehet. Ha meg igen, akkor egyértelműen egy felszínes dög volt. És senki ne jöjjön azzal, hogy mi lenne ha a fogatlan, zsíroshajú, kövér Tankaranka tenné ezt veled. Nem és nem. Nem vaghyok se ronda, fogatlan, se nem túlsúlyos. Sőt, sportos is vagyok. Csak nekem nem írnak a lányok, mint egy kamu jópasinak. Ennyi a fáma. Ennyi belefér nemde?
2020. okt. 28. 18:47
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a csaj is kamu profillal ismerkedik 😂

N

2020. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
94%

Aki az első találkozásunk előtt már hazudott, azzal nincs miről beszélni, kuka.

Egyébként hogy van az, hogy a nő felszínes görény, ha számára vonzó férfival jönne össze, de neked a hazudozást is el kéne fogadni ugyanezért? Istenem, hogy lehet valaki jellemileg ekkora nyomorult...

2020. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
87%
Na ennyit a belső értékekről...
2020. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
96%
Times New roman 2-es betűtípussal írd a kép bal alsó sarkába, hogy "a kép csak illusztráció" 🤣
2020. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
96%
Hazugsággal kezdeni, gratulálok.
2020. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
3%
Kegyes hazugsaggal. Ami nem olyan nagy baj, mint pl egy megcsalas.
2020. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
37-es, az mióta kegyes hazugság, hogy másnak adja ki magát? Bezzeg ha én nőként fordítva Palvin Barbi képével nyomnám akkor meg csak hápogna az a csávó, aki szembe találja magát velem. Aligha érezné kegyes hazugságnak, annál inkább kegyetlennek, amivel az idejét raboltam.
2020. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
Mint amikor a nő valójában 10 évvel idősebb, mint a profilban? Neked az hogy tetszene? És az még mindig nem kamu profil, ha úgy vesszük.
2020. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
2%

38-as. így viszont még esélyt sem adsz neki, hogy a

belsőjével meghódítson, ha már a külsővel nem tud.

2020. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%

40-es, hát, akinek olyan belsője van, hogy hazudik és lelkiismeret furdalása sincs, azt ott halott. Nem kéne. Nekem fontos az őszinteség, szóval azt már alapból leírom, aki nem vállalja magát mindennek együtt.

Amúgy meg kémiáról hallottál már? Tudod, a külső megfog, a belső megtart, de ha nincs mi megfogjon, taszít, akkor annak vége. Nincs értelme esélyekről beszélni.

2020. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!