Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire kivitelezhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire kivitelezhető dolog, ha hamis, jóképű pasi képpel (nem vagyok én sem ronda, csak nem vagyok jóképű) társkeresőn megismerkedek egy nővel, leszervezek egy randit és elmegyek? Ugye a jellem a fontos, magamat fogom adni. A többit menet közben

Figyelt kérdés
elmondom neki, mert szeretném ha a belső értékeim miatt kedvelne. Nem vagyok ronda, sem kövér, igényes is vagyok, szóval annyira nagy gond elvileg nem lehet. Ha meg igen, akkor egyértelműen egy felszínes dög volt. És senki ne jöjjön azzal, hogy mi lenne ha a fogatlan, zsíroshajú, kövér Tankaranka tenné ezt veled. Nem és nem. Nem vaghyok se ronda, fogatlan, se nem túlsúlyos. Sőt, sportos is vagyok. Csak nekem nem írnak a lányok, mint egy kamu jópasinak. Ennyi a fáma. Ennyi belefér nemde?
2020. okt. 28. 18:47
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
84%

Te büdös kis k*rva riherongy, h a varjú szarjon a fejedre.

Ezt most írta, 50-es. Úgyhogy mégis csak nem bírt a vérével, tiltottam, jelentve. ;)

2020. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
#51 Írj mindenképp a modiknak, csatolva a screenshotot, így már garantáltan tiltani fogják a fenébe. Szánalmas, hogy "emberek" csak ilyen gusztustalan módon képesek megnyilvánulni.
2020. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
Most tettem meg, írtam, hogy másnak is írt ilyen kedveset, rád utalva. :)
2020. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, eggyel kevesebb barom az oldalon! :)
2020. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim válasza:
ahh kivancsi vagyok, mi lesz a randin🤣
2020. nov. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:
már volt és elég jól sült el. Elmagyaráztam neki a szitut. És még mindig érdeklem.
2020. nov. 26. 10:20
 57/57 anonim válasza:
100%
Akkor szerencses vagy. De en ott hagytalak volna, mar bocs. Hazudtal. Senkit nem erdekel miert, de hazudtal. Ennyi. A csajt meg nem tudom hava tenni.
2020. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!