Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Testépítőknek vannak érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testépítőknek vannak érzelmi párkapcsolataik vagy főleg inkább szexkapcsolataik?

Figyelt kérdés

Az extrém módon magas tesztoszteron szint ugyanis még erősebb libidót okoz, és amikor állandóan gömbölyű fenekű fitneszes csajok közt vannak, elképzelhetetlen hogy ne gerjedjenek be.


Ezekről a bika-grizli-bivaly méretű fickókról nem tudom elképzelni, hogy otthon egy szolid kis szürke asszonyka várja és ölébe adja a kis Józsikát, hogy megjött a papa és olvas neked mesét.


Nem az van hogy naponta viszik haza sorban a fitneszes, feszes popsijú csajokat?


Valahogy így tudom elképzelni.



2020. okt. 30. 23:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

"Nem vagyok testépítő, de egy izmos testet el lehet érni naturál is. Az is bőven be tudja gerjeszteni a csajokat és a répát sem fogja lankasztani."


A terem előtt 100% ezt mondja, hogy ő full natural

Az öltözőben aztán látom, hogy megy a "szőlőcukor" :)

2020. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmi köze a szexkapcsolatnak, ahhoz hogy valaki testépít vagy sem.
2020. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Inkább szúrják a nagy picsájukba a dekaszuszit (szteroid kombó), egész nap a teremben vannak, alig van idejük otthon a csajukra. A legtöbb nő sose akarna testépítő pasit. van akinek feszes seggű csaja van, viszont naponta max álmaikban viszik haza őket. ;)
2020. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, inkább szexkapcsolat, ugyanolyan hülyékkel, mint ők. Rendesebben csak 1 versenyzőt ismerek, neki egy nagyon nagy ri.banc volt a nője (őt is elég jól ismerem). Viszont elég sokat vagyok a konditeremben, a legnormálisabb emberek szinte mindig a naturál hobbisták, sose a koximaki versenyzők. Inkább az utóbbiaknak vannak rendes kapcsolataik.
2020. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!