Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg vagyok (betegségek miatt, kórházban is voltam, nem a súlyom a lényeg) nem akarnak a férfiak kapcsolatot, szégyellik is őket, de szexet, kalandot szeretnének velük is. Ez miért van így? Szex kell, de kapcsolat nem?

Figyelt kérdés

Rengeteg jóképű, izmos, közepesen izmos, vékony férfi szexelne velem, hosszútávon is.

Ha nem tetszenek nekik a túlsúlyos nők, akkor miért ír ennyi jó pasi?

Ha meg mégis tetszik nekik, akkor kapcsolat miért nem kell?

A társadalom miatt, mert ciki mások előtt?

Jó lenne, ha a férfiak válaszolnának, mert ők csak jobban tudják a választ.



2020. nov. 7. 01:33
 51/105 anonim ***** válasza:
79%
50# azt hittem kövér partnert akarsz magadnak..
2020. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
79%
Az én ismeretségi köröm szexre sem méltatja a kövér nőket, sőt kerülik őket, van elég sovány maca.
2020. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 A kérdező kommentje:

51- Miért? -.-"

Mert kövér vagyok? Főleg az önhibámon kívül.

Nem, nem akarok túlsúlyos párt. Mivel egészségesen élek, odafigyelek az ételre, minden nap sportolok, nem nasizok.

Egy másik túlsúlyos ember csak hátráltatna, visszahúzna, mellette nehezebb lenne egészségesen élni.

52-Kevés embernek tetszenek a túlsúlyosak.

Köszönöm, hogy válaszoltatok.

2020. nov. 14. 18:34
 54/105 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor akarj csak vékony, sportos pasit magadnak, ha majd te is vékony, sportos alkatú leszel. Addig marad csak az álmodozás.

A futópad pedig nem egyenlő a terepen történő futással. Nem tudsz ugyanolyan intenzív mozgást produkálni, mint egy olyan férfi, aki vékony, és komolyabban sportol. Egy komolyabb mozgást nem bírnál.


Tudod, hasonló hasonlót vonz, zsák a foltját mindig megtalálja.


Keresgélj a saját szinteden, bocsi. És keress olyan kövér pasit, akinek célja a fogyás és fogyjatok le együtt. Majd motiváljátok egymást.

2020. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező 51# vagyok,

Ezt te írtad

Szerintem is úgy könnyebb, ha a párod is hasonlóan él, mert akkor nem hátráltatjátok egymást, hanem segítitek és együtt haladtok. :)

Ezért jó lenne, ha majd az én párom is odafigyelne. Nekem és neki is könnyebb lenne.”

Együtt is tudnátok diétázni, meg lenne a húzóerő, szerintem jobban is összekovácsolódnátok.

2020. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:
28%

Szia, úgy láttam kicsit túlturbózódott ez a téma, ennek ellenére itt vagyok és értem a kérdésed mélyén rejlő szándékot. :) Én "jó pasi" vagyok, legalábbis a környezetemből eddig ilyen visszajelzéseket kaptam. Magyarra fordítva, intelligens, jó humorú, sportolni igyekvő férfi. És simán felvállalnék egy ilyen termetű lányt, mint Te (igazából sokkal kövérebb partnerem is volt már.) Persze ez a belső tulajdonságokon is múlik.. Ha lenne kedved esetleg ismerkedni, beszélgetni, írj privit.


Üdv,

28/F

2020. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 A kérdező kommentje:

54- Betegség miatt híztam el, sosem ettem sokat, nem szeretem az édes dolgokat, kenyeret, igaz nem is sportoltam minden nap. Akkor miert kéne megelégednem azokkal az emberekkel, akik nem tetszenek, tehetnek róla, hogy elhíztak, más az életmódjuk?

Írtam, hogy nem kocogok, hanem nagyon gyorsan, magas emelkedőn gyaloglok.

Ekkora túlsúllyal nem kocoghatok. Ezen kívül tornázom, minden testrészre.

Nem vagyok hasonló a többi túlsúlyoshoz, mert odafigyelek az étkezésre és minden nap sportolok.

Max azokhoz vagyok hasonló, akik kórházban voltak és betegség miatt híztak el.

Milyen jogon mondod meg, hogy kit érdemlek meg és kivel legyek?

Tudod a belső is fontos kéne, hogy legyen.

De ha így nézzük, az írásaid alapján hozzád egy köcsög ember illene. Tudod, zsák a foltját.

Nem volt értelme írnod, mert semmi értelmeset, hasznosat nem írtál.

De megmutattad az intelligenciád.

55- Szerintem nem. Mert nem tetszenek. Okkal híztak el, nem figyeltek oda. Elég az én bajom, kínlódásom, nincs szükségem egy másik szenvedő emberre is. Aki lehet, hogy idővel fel is adná. Nem ért annyira az egészséges életmódhoz..

Kérlek ne gonoszkodjatok és értsétek már meg, hogy nem fogyás témában kérdeztem.

Ha a kérdésemre nem tudtok válaszolni, akkor ne írjatok!

Ezt még hányszor írjam le?

2020. nov. 14. 20:26
 58/105 anonim ***** válasza:
100%

Drágaság, ha csak magadból indulnál ki, honnan veszed, hogy rajtad kívül minden kövér csak azért kövér, mert nem figyelt oda magára? Igaz, ugyan, hogy említetted a másik csoportot is, de ránézésre honnan tudod megállapítani, hogy ki zabálás, ki betegség miatt kövér?


Egy kívülálló ember, aki nem ismer téged, rád is azt mondhatja simán, hogy zabáltál és lusta vagy mozogni.

Most te is látatlanban ugyanezt csinálod a legtöbb kövér emberrel.


Tudom, fáj az igazság, amit írtam. De hidd el, egy sportos pasi, aki a vékony csajokat szereti nem fog összejönni egy magadfajtával, hiába bizonygatod, hogy te betegség miatt híztál meg, meg ott a belső..blablabla.. ez rajtad kívül senkit nem érdekel.


Nincs a homlokodra írva, hogy miért vagy kövér. Tehát, ha egy pasi meglát téged, első körben azt látja, hogy elhízott vagy, és ha neki nem jönnek be az ilyen csajok, akkor lapoz és megy tovább.


Ugyanúgy, ahogy te, a pasik se fognak olyanokkal összejönni, akik nem tetszenek nekik.


Majd, ha lefogytál, gyógyszer vagy műtét segítségével, és tartod is a súlyodat, na, akkor már kiérdemeltél egy sportos pasit.

2020. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:

Betegség.. meg nem odafigyelés, rádborult a hűtő!

kell a francnak ilyen hárpia személyiség, ennyit erről hogy a kövérek kedvesek.. nem azok, te legalábbis biztos nem, de azért egyből a várba huppannál bele, nem vagy olyan különleges hogy ezt megérdemeld súlyodtól függetlenül!

És még mindig vannak betegség miatt elhízottak férfiakban is, akiknek úgyanúgy lehet szép” arcuk.. mint neked.

2020. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 A kérdező kommentje:

58-Na most megértettelek és majdnem mindennel egyetértek.

Örülök, hogy normálisan írtál!

Nem nézem le a ducikat. Csak szerintem kevés részük hízott el betegségek miatt.

Én is azért húztam 4 évig és nem mentem orvoshoz, mert minden duci betegségre fogja.

Féltem, hogy nem vagyok beteg és nem akartam kínos helyzetbe kerülni.

Duci emberek is lehetnek jók belsőre, van olyan nő, aki úgy is szép. De ahhoz önbizalom kell.

Azt is tudom és értem, hogy így engem is a lusta emberek közé vesznek, mint itt sokan és így nem tetszem az embereknek.

Hidd el magamnak sem tetszem most.

Ezért sem értem meg a sok erőszakos kalandozót.

Akkor csak a vékony nők érdemelnek jó testű férfit?

Azért gondolkozz kicsit.

Duci ember is lehet jó ember.

Vékony ember is lehet rossz ember, csúnya arcú, rossz az ágyban.

Sok mindent kell nézni, nem csak az alakot.

Szerintem.

2020. nov. 14. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!