Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg vagyok (betegségek miatt, kórházban is voltam, nem a súlyom a lényeg) nem akarnak a férfiak kapcsolatot, szégyellik is őket, de szexet, kalandot szeretnének velük is. Ez miért van így? Szex kell, de kapcsolat nem?

Figyelt kérdés

Rengeteg jóképű, izmos, közepesen izmos, vékony férfi szexelne velem, hosszútávon is.

Ha nem tetszenek nekik a túlsúlyos nők, akkor miért ír ennyi jó pasi?

Ha meg mégis tetszik nekik, akkor kapcsolat miért nem kell?

A társadalom miatt, mert ciki mások előtt?

Jó lenne, ha a férfiak válaszolnának, mert ők csak jobban tudják a választ.



2020. nov. 7. 01:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:

Kérdező, fogsz egy taxit, vagy szólsz egy ismerősödnek, hogy vigyen el kocsival. Vagy ez nem jutott még eszedbe? Gondolom nem november 7. -én találtad ki, hogy magán dokihoz szeretnél menni, hanem jóval előtte, tehát akár a novemberben kapott fizetésből simán kétszer el tudtál volna menni. Ja, hogy ez se jutott eszedbe?!

Ja, hogy az orvos drága? Kérdem én, mikor óhajtod végre felemelni a popsikádat és tenni azért, hogy egészséges súlyod legyen?

Mivel kifogásból és értetlenkedésből (84. kommented utolsó 3 mondata, fogd már fel végre, hogy d.gni bárki jó, még a legrondább csajt is megd.gják, eszközként használva) már tele a padlás.

Sőt, mondok még valamit, meg se kellett volna várni, hogy ennyire elhízzál, 10 kg hirtelen hízás után addig kellett volna járnod orvostól orvosig, amíg megtaláljátok a tökéletes gyógymódot.


Nem akkor kell kétségbe esni, mikor már oltári nagy a baj. Ezzel a nyugis hozzáállásoddal egyszer komolyan meg fogod ütni magad.


Nem az én egészségem forog kockán, hanem a tiéd. Miért nem vagy hajlandó azonnal cselekedni? Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz.


Lehet kérni külső segítséget (pl. anyagi téren, kocsi szinten...stb.) de van egy olyan érzésem, hogy ez se jutott eszedbe.


Szóval, ahogy a kérdés is tükrözi, nem az eszedről vagy híres.


Végülis, ha nem akarsz sokáig élni, akkor nyugodtan várj még tavaszig, vagy nyárig az orvossal.

2020. dec. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:

A maganorvos Szegeden 12-15 ezer, ez az elso alkalom (nogyogyasz, ok a legdragabbak). Az utana kovetkezo ulesek 10 koruliek.


A vizsgalotokat tb-re irjak ki, azok ingyenesek. Most gyorsan kapsz idopontot is, sokan lemondtak.


Feltetelezem, a te varosodban is hasonloan mukodnek a dolgok.

2020. dec. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 A kérdező kommentje:

91- Megint nem a kérdésre válaszoltál és megint okoskodtál.

Mert, ha valamit leírsz, azt olyan könnyű is megcsinálni.

Épp ez az, hogy ti nem gondolkodtok.

A taxiról ne beszéljük, hogy csak az kerülne 10ezerbe oda vissza.

Legjobb barátomnak sem lenne jobb dolga, csak oda vissza furikázni engem minden alkalommal, persze neki nem kell tankolni.

Egyébként sem akarok mást terhelni a saját bajommal.

Karácsonyra csak abban a hónapban kell készülni pénzügyileg?

Főleg, ha nem csak a szüleidnek veszel ajándékot és a munkatársak is szoktak ajándékozni.

Már tiniként is duci voltam és akkor sem ettem sokat. Csak a csúfolódások miatt, azt hittem, hogy az én hibám és szégyelltem magam.

Így azt hiszem érthető, hogy miért szégyelltem orvoshoz menni.

Akkor még nem is tudtam erről a betegségről. Felnőttként még mindig azt hittem, hogy az én hibám, hogy elhíztam.

Nem akartam én is betegségre fogni, mint mindenki más.

Látod, hogy sok értelme volt elmenni az ingyenes orvoshoz.

Ha tudni szeretnéd, elég tanult és intelligens vagyok.

Attól még, hogy te nem "látod".

A kérdésemet sem láttad, mint a legtöbben. :D

Remélem elégedett vagy a válasszal, mert nektek ezeket mind tudnotok kell. -.-"

92- Előző kommentemben Írtam, hogy voltam az ingyenes orvosnál és mit csinált.

Nem érdekeljük őket. Ő ezt nem is tartotta "veszélyes" betegségnek.

Pedig nem csak súlyproblémát okoz.

2020. dec. 28. 08:00
 94/105 anonim ***** válasza:

Jo, akkor erd be a csak szex-szel.


Az is valami.

2020. dec. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:
Ne ingyeneshez menj. Nem 30ezer.
2020. dec. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, én már rég válaszoltam a kérdésre. Több választ is írtam már.


Te csak a kifogásokat keresed, rinyálsz. Nem így állnál az egészhez, ha tudnád, hogy halálos beteg vagy. Még nem eléggé fáj neked. Nem küzdöl, nem teszel meg szó szerint mindent. Csak azt kapod csupán, amit megérdemelsz, ezzel a hozzáállással meg pláne.


És mikor döntötted el, hogy magán dokihoz mész? Nyáron pl.? Vagy mikor?

2020. dec. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 A kérdező kommentje:

94- Vicces volt, tényleg nevettem. Ha nem is annak szántad.

95- Akkor szerinted is hazudok? Csak kitaláltam és nem neten láttam, meg telefonon beszéltem az orvossal.

96- Szerintem te lehetsz az egyik, aki folyton a súlyommal foglalkozik és az életemben vájkál.

Nem erről akartam beszélni. Ez rám tartozik.

Tudtam, hogy jössz a kifogás témával!

DE van az életben olyan, hogy nem megy minden azonnal.

Nekem is időre és pénzre van szükségem, jó lenne ha a vírus sem lenne úgy elterjedve.

Nekem most veszélyesebb kimenni a betegségeim miatt, mint ezzel a problémával szenvedni.

Szóval idővel lejjebb megy a járvány és pénzem is lesz.

Többet ne beszéljünk erről.

Mert elég sok mindenre válaszoltam.

2020. dec. 28. 08:43
 98/105 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál arra, hogy mikor határoztad el, hogy magán dokihoz mész.


Mire kell idő könyörgöm, mikor a saját életeddel játszol? Meg akarsz halni idő előtt? Akarsz kapni egy szívinfarktust?


Nem akkora a baj, ami a vírus helyzetet illeti (az agyadat a hazug média jól átmosta).


Mit teszel napi szinten a saját egészségedért? Mennyi gyümölcsöt eszel egy nap? Mennyi C, D...és egyéb vitamint veszel be? Mennyi vizet iszol egy nap?


Remélem azt is tudod, hogy a pánik, a félelem az mind rombolja az immunrendszered erősségét. Ez tudományosan bizonyított.

2020. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy most ezzel fogsz jönni, hogy a vírus nem is veszélyes.

Csak azért nem írtam le előbb, mert akkor azt írod, hogy nem igaz.

Van orvos ismerősöm, aki kórházban dolgozik és hidd el, hogy igaz a járvány. Nem csak idősek haltak bele, hanem fiatalok is, akiknek volt már valami másik betegsége.

Elhiheted, hogy elég veszélyes a helyzet.

Nem kéne hülyeségeket terjeszteni. Főleg mikor ilyen sok ember hal meg miatta..

Akkor megyek, mikor nem lesz ennyi beteg. Előre nem tudhatom, hogy mikor csillapodik.

Többször írtam, hogy nem akarok erről beszélgetni, így is rengeteg mindent írtam.

Nem vagy orvos. Nem tudsz rajtam segíteni, akkor miért erőlteted?

Most megelőzlek. Orvos vagy? Ez a válasz jönne?

Akkor írj valami jó gyógyszert.

Szerintem eléggé eltértünk a témától és biztos neked is van jobb dolgod.

2020. dec. 28. 09:16
 100/105 anonim ***** válasza:
80%
Az ember egészséges párt szeretne magának, akivel le tud élni egy életet, a kövér nőkkel ez annyira nem megvalósítható. Így hogy további súlyos betegségekkel rendelkezel, halmozottan hátrányos helyzetben vagy.
2020. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!