Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg vagyok (betegségek miatt, kórházban is voltam, nem a súlyom a lényeg) nem akarnak a férfiak kapcsolatot, szégyellik is őket, de szexet, kalandot szeretnének velük is. Ez miért van így? Szex kell, de kapcsolat nem?

Figyelt kérdés

Rengeteg jóképű, izmos, közepesen izmos, vékony férfi szexelne velem, hosszútávon is.

Ha nem tetszenek nekik a túlsúlyos nők, akkor miért ír ennyi jó pasi?

Ha meg mégis tetszik nekik, akkor kapcsolat miért nem kell?

A társadalom miatt, mert ciki mások előtt?

Jó lenne, ha a férfiak válaszolnának, mert ők csak jobban tudják a választ.



2020. nov. 7. 01:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 A kérdező kommentje:

100- Na ez sem igaz. Akárhol ismerkedik a nő, én barátaim, munkatársak, ha a férfi jól néz ki, akkor nem akar megállapodni. Minek ragadjanak le, ha minden nap akad nekik más. Férfi ismerősök ezt mondták is.

Házasság, gyerek egyenesen rémálom nekik.

50 éves férfiak tiniknek írnak..

Sikeres, okos, jó külsejű férfiak közül, kevesen akarnak komolyat, lehet akármilyen tökéletes a nő.

Ezt észrevettem már.

Most jöhet az, hogy ez nem igaz.

De beszélgessetek társkereső nőkkel, kérdezzétek meg őket a tapasztalataikról.

100 férfiből hány akart komolyat és hány kalandozna.

Komoly kapcsolatot nem csak nekem nehéz találni.

2020. dec. 28. 10:20
 102/105 anonim ***** válasza:
100%
#100 nyílván olyan férfiaknál igaz ez, akik komolyat akarnak. ;)
2020. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
84%

Azt is elmondta az orvos ismerősöd, hogy minden kórház pénzt kap, ha egy halottat covidosként könyveknek el?

Azt is tudod, hogy biztonságosan egy vakcina előállítása több év?

Sőt, tudtad-e azt is, hogy először állatkísérleteket végeznek, ami most kimaradt, és most először embereken kísérleteznek?


Éves szinten kétszer van szezonális influenza, amikor heti szinten több mint 15600 beteg fordul orvoshoz, és saját szemeddel látod, hogy a lakosság jó nagy része beteg, mert tüsszög, köhög, lázas, folyik az orra...stb.. most ilyen sincs.

A tesztek hamis eredményeket mutatnak.


Nem kell ahhoz orvosnak lenni, hogy bizonyos dolgokat tudj, csupán tájékozódni kell.


Ajánlom neked ezt az oldalt, hogy kicsit jobban tájékozottabb legyél: [link]


Az én gyógyszerem csupán annyi, hogy ne legyél lusta tenni az egészségéért. Ne halogass! Ez a mostani helyzet nem lesz jobb egy ideig. Szóval meddig is akarsz várni? Amíg esetleg még rosszabbra fordul a saját helyzeted?


Na, ezért szoktam mondani, hogy az élet kegyetlen és igazságtalan. A magadfajta betegek lusták tenni azért, hogy meggyógyuljanak, kifogásokat keresnek, ti maradtok életben, és azok, akik élni szeretnének, mindent elkövetnek, hogy meggyógyuljanak, fiatalon meghalnak.


Nyugi, el fog jönni azaz idő is, mikor már szexre se fogsz kelleni.


Nem sérti egyébként az önérzetedet, hogy szextárgyként kezelnek téged? Nem szeretnél ettől több lenni? Ha szeretnél, akkor tegyél érte!

2020. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 A kérdező kommentje:

Az én orvos ismerősöm családtag. Nem fog hazudni és nekik senki sem fizet, hogy ilyet hazudjanak.

Anya munkatársának a fia 25 éves és belehalt. Igaz volt több másik betegsége is. Szóval hidd el, elég veszélyes az a vírus.

Nem írtam semmit az oltásról. Én ezeket tudom és nem is akarom elfogadni, akkor sem, ha kötelező lenne. Mivel többet ártana, mint használna.

Gyógyszert is csak akkor szedek, ha már nagyon muszáj.

Természetes gyógymódokkal szoktam próbálkozni. Méz, fokhagyma, hagyma, vitaminok.

Nem vagyok lusta, minden nap sportolok.

De én hiszek a járványban és nem fogom feleslegesen kockáztatni az életem.

Most egyébként sem mehetünk sehová.

Most miattam halnak meg az emberek?

Kérlek mivel jössz még?

Mindenki tudja, hogy az élet igazságtalan, a gazdagok kivételével.

Nem csak szexre kellek? Ezt ki mondta? Vannak akik szeretnének kapcsolatot tőlem, de én nem érzem most megfelelőnek az időt.

Olvastad az előző kommentem? Írtam, hogy sajnos a férfiak el vannak szállva és csak a szex kell nekik. Nem csak velem van ez így.

A vékony nőkkel is így viselkednek.

Kérlek hagyd abba az okoskodást, mert felesleges dolgokat írsz. Fel sem fogod amit én írok.

2020. dec. 28. 22:01
 105/105 anonim ***** válasza:
54%
Mi lett kérdező?
2022. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!