Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg vagyok (betegségek miatt, kórházban is voltam, nem a súlyom a lényeg) nem akarnak a férfiak kapcsolatot, szégyellik is őket, de szexet, kalandot szeretnének velük is. Ez miért van így? Szex kell, de kapcsolat nem?

Figyelt kérdés

Rengeteg jóképű, izmos, közepesen izmos, vékony férfi szexelne velem, hosszútávon is.

Ha nem tetszenek nekik a túlsúlyos nők, akkor miért ír ennyi jó pasi?

Ha meg mégis tetszik nekik, akkor kapcsolat miért nem kell?

A társadalom miatt, mert ciki mások előtt?

Jó lenne, ha a férfiak válaszolnának, mert ők csak jobban tudják a választ.



2020. nov. 7. 01:33
 81/105 anonim ***** válasza:
84%

Napi 1-szeri etkezessel leall az anyagcsere.


Nem csoda, hogy nem fogy.


Azt meg sem merem kerdezni, mi az az egeszseges(nek gondolt) etel...

2020. dec. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #81 mondja!


A napi egyszeri étkezés az egyik lerosszabb probléma.


El kell menni egy dietetikushoz, és nem mindenféle netes, magazinos, meg saját kútfejes receptek alapján fogyókúrázni.


Meg fogsz lepődni, de a dietetikus egyébként napi 5x étkezést fog előrni, ez szinte mindig az első lépés (reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna-vacsora). 1-1 étkezés viszont nagyon szolíd lesz, simán van ilyen, hogy tízórai egy kis alma vagy fél banán.


És utána be kell tartani, amit a szakember előír. Sokat lehet fogyni már önmagában egy szakszerű diétávla mozgás nélkül, de ha mozogsz is, az még jobb.

2020. dec. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férfiak úgy vannak vele, hogy szexelni képesek szinte bárkivel, még a legyet is röptében. Én ugyan vékony lány vagyok(157 cm és 45 kg), de velem meg azért nem akartak régen járni, mert csúnya görbe orrom volt. Amióta megműttettem, máshogy állnak hozzám. Kapcsolatra hajtanak. Szóval ne haragudj, hogy ezt mondom, de valójában nem kimondottan tetszel nekik, csak jobb mint a semmi.


Szerintem diétával simán le tudsz fogyni, én hízni szeretnék, de gluténérzékenység mellett ez nagyon nehéz, mivel nem szívódik fel az, amit megeszek. Neked nem tudom, milyen betegséged van, de gondolom lehet kezelni?

2020. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 A kérdező kommentje:

Nem jelezte a válaszokat.

Köszönöm a hasznos tanácsokat!

Egészségesen étkezem. Barna rizs, zöldségek, natúr csirkemell.

Nem eszek: kenyeret, olajat, tésztát, krumplit, édességeket.

Ettem napi ötször egészségesen: reggel szendvics ilyen puffasztott rizzsel, délben alma, narancs, délután csirkemell, vagy zöldségek, vagy barna rizs, este fehérjepor, vagy saláta.

Tudom mit és hogy kell.

Voltam profi személyi edzőnél is, követtem az étrendet hónapokig. Minden nap edzettem és nem fogytam.

Mert a pajzsmirigyem rossz.

Orvosnál voltam, de meg sem vizsgált. Vérvételre sem küldött el, csak találomra felírt egy gyógyszert. Attól híztam is. -.-"

Elmegyek majd egy magán orvoshoz.

De nem a fogyással kapcsolatban kérdeztem.

83: Igaz lehet, hogy szexnél nem számít annyira a külső, de jó pasik írnak.

Hónapokig is napi szinten, mivel nem megyek bele.

Ha nem tetszem nekik, akkor miért? Bárkit megkaphatnak.

Ezt nem értem.

2020. dec. 27. 01:35
 85/105 anonim ***** válasza:
100%

Szexre jo lennel, es a sulyod miatt kuriozum lennel nekik. ("Ilyet is kiprobaltam.")


Ennyi, ne lass bele tobbet.

2020. dec. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
75%

Régebben feltett itt egy kérdést egy férfi arról, hogy a nők járnának-e olyan férfival, aki dialízisre szorul. A válaszok elég jelentős része "nem" volt. Nyilván az egyéjszakás nekik sem lett volna gond.


Ennyi, a betegséged az oka, ami egyébként nagyon kényelmes, mivel bármit rá lehet fogni. A szüleidnek meg jár a fizikai nobel díj, mivel megalkották az örökmozgót.

2020. dec. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
62%

Akkor irany a magan endokrinologus. Ok most is rendelnek.


Vervetelt lehet hazhoz kiszallassal is kerni, olcsobb, mint beinditani az autot.


Erre azert ne legyel mar lusta.

2020. dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, lassan eltelt másfél hónap a kérdésed kiírása óta. Azóta hogyhogy nem voltál még magándokinál? 😮 Egy fizetős orvoshoz az időpontkérés gyorsan megy. Vagy ennyire nem érdekel téged, hogy lefogyj? Ha meg igen, akkor hogyhogy még csak a tervezetnél tartasz?
2020. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez megnyugtat, én szexet sem akarok tőled....
2020. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 A kérdező kommentje:

Megint csak a kötekedés és az okoskodás.

Minek kell a szüleimet belevonni?

Meg sem lepődöm.

Képzeljétek egy magán orvos drága. Néztem a neten és egy vizsgálat 30ezer.

Gondolom mindenki tudja, hogy nem csak egyszer kell menni.

Itt vannak az ünnepek, nem lehet csak úgy szórni a pénzt.

Főleg, hogy bármikor kirúghatnak bárkit.

Szívemmel is baj van. Így a veszélyeztettek közé tartozom.

Kardiológián és az orvos is mondta, hogy ne nagyon járkáljak, csak ha nagyon muszáj.

A vizsgálatok, vérvétel, elég sok járkálás lenne, én meg féltem az életemet.

Még hány beszólás és kérdés lesz, aminek semmi köze az én kérdésemhez?

Ennyire unatkoztok?

Ha nem válaszolni szeretnétek, akkor itt élitek ki magatokat?

Hiába kérem, hogy fejezzétek be, mert nem ér semmit.

Szóval, ha nektek ez jó, hogy a másikat megalázzátok, akkor csináljátok.

Nem rólam mutat rossz képet.

2020. dec. 27. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!