Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőkkel, én 157cm, 92kg vagyok (betegségek miatt, kórházban is voltam, nem a súlyom a lényeg) nem akarnak a férfiak kapcsolatot, szégyellik is őket, de szexet, kalandot szeretnének velük is. Ez miért van így? Szex kell, de kapcsolat nem?

Figyelt kérdés

Rengeteg jóképű, izmos, közepesen izmos, vékony férfi szexelne velem, hosszútávon is.

Ha nem tetszenek nekik a túlsúlyos nők, akkor miért ír ennyi jó pasi?

Ha meg mégis tetszik nekik, akkor kapcsolat miért nem kell?

A társadalom miatt, mert ciki mások előtt?

Jó lenne, ha a férfiak válaszolnának, mert ők csak jobban tudják a választ.



2020. nov. 7. 01:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, teljesen felesleges olyan férfiakkal foglalkozni, akik kerek perec kijelentik, hogy nekik csak kaland kell. Ez nem korfüggvénye. Nem mindenki akar hosszú kapcsolatot.

Az agyad se pörögjön rajtuk.


Sajnálom, hogy ennyire meghíztál. Szívből z, hogy legyen erőd és kitartással 50 kg-ra minimum visszafogyni.


Vannak férfiak, akiknek tényleg bejönnek a molett hölgyek.

Sőt, mivel hazánk Európa legelhízottabb országa, ezért kövér emberek is vannak kapcsolatban.


N

2020. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán értem a helyzetet. Te eldöntötted, hogy ők nem vállalják fel a helyzetet. Mi leírtuk, hogy miért nem. Erre újra csak azt akarod előrángatni, hogy téged szégyellik a duci nőket.

Ha te már eldöntötted ezt és nem is igazán érdekelnek a mi válaszaink, miért írtál ki kérdést?

Az egész helyzet alapján én is megnéznék egy ruhás képet, hogy mennyire reális ez a kérdés.

2020. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 A kérdező kommentje:

Aki nem hiszi el, hogy igy van, annak egy egész albumot tudnék küldeni, hogy minden nap hány képet küldenek. Még két model is van köztük. De ezt nem tehetem meg, mert nekem küldték, nem a nyilvánosságnak.

Elfogadom a válaszokat, de nem jött konkrét válasz.

Az jött, hogy nem tetszem nekik, aminek nincs értelme, mert mégis sokan akarnak.

Próbálkozom a fogyással, szedem a gyógyszert, napi egyszer eszek keveset és minden nap 95percet tornázom.

Fél éve és nem fogytam semmit.

Most új gyógyszert akarnak adni, bízom a csodában!

2020. nov. 7. 15:47
 24/105 anonim ***** válasza:
100%

Jött konkrét válasz: Ezek a srácok mással is csak dugnának. Nem azért nem vállalnak el, mert elhízott vagy.


"Aki nem hiszi el, hogy igy van, annak egy egész albumot tudnék küldeni, hogy minden nap hány képet küldenek."

Ez tök jó. És miből gondolod, hogy másnak nincs tapasztalata? 2 komoly kapcsolatom volt túlsúlyos csajokkal. Náluk is ugyanazt láttam: Sokan akartak tőlük komolyat és aki csak szexet akart, az mástól is csak szexet akart.

Rajtuk kívül még 1 szexkapcsolatom is volt túlsúlyos csajjal.


"Az jött, hogy nem tetszem nekik, aminek nincs értelme, mert mégis sokan akarnak."

Még te magad is leírod, hogy nincs értelme annak, amit kitaláltál ÉÉÉÉS még akkor sem fogadod el, amit írunk.


"Próbálkozom a fogyással, szedem a gyógyszert, napi egyszer eszek keveset és minden nap 95percet tornázom."

Milyen betegséged van? Milyen étrended? Milyen tornát és milyen intenzitással csinálsz? Elég sokszor az a baj a fogyásnál, hogy nagyon rosszul csinálják az emberek. Nekem is volt olyan ismerősöm, aki több hónapja "fogyózott". Betolt minden terméket, amire rá volt írva, hogy fogyókúrás. Ezeknek a termékeknek a nagy részénél ez csak reklám és mondjuk 100 grammnál csak 1-2 grammal kevesebb zsírt vagy épp szénhidrátot tartalmaznak.

2020. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 A kérdező kommentje:

Azért írtam a képeket, mert volt aki azt írta, hogy kamu kérdés, mert ő nem kell senkinek.

Mindenkivel csak szexet akarnak? Ez gonoszság, de akkor kicsit örülök. :D

Viszont komolyat, így sem akar velem senki.

Pajzsmirigy betegség, nagyon lassú. Tiniként is az volt, de azt hittem, hogy csak elhíztam.

Hisz minden túlsúlyos betegségre fogja, nem akartam ciki helyzetbe kerülni az orvosnál, ha tényleg nem betegség.

Viszont mindenki írta, hogy menjek el, mert keveset eszek és mozgás mellett sem fogyok.

Az étkezés biztos jó. Az évek alatt már profi lettem az egészséges életmódban és több sportot is kipróbáltam.

Van egy alkalmazásom is a telefonon, oda minden nap beírom amit ettem és ittam, még a vizet is. Így látom, hogy miből m3nnyi van benne.

Napi 800kalóriát szoktam enni az egy étkezéssel és gyümölcsökkel.

Itt a gyógyszer kéne, hogy dolgozzon.

Azt mondta az orvos, hogy lehet a megfelelő gyógyszerrel sem fogok tudni lefogyni. Mert sokáig húztam és későn mentem.

2020. nov. 7. 16:04
 26/105 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenkivel csak szexet akarnak? Ez gonoszság, de akkor kicsit örülök. :D"

Minden ember gonosz kicsit, ezzel szerintem nincs akkora probléma. Ettől még nem kerülsz a pokolra. :D


"Viszont komolyat, így sem akar velem senki."

Ez az, ami jellemzően nem igaz. Akkor, más hozzád hasonló lányoktól, miért akarnak komolyat? Miért panaszkodnak nálad vékonyabb lányok is, hogy tőlük nem akar senki komolyat?

Ez a senkinek sem kellek komolyra szöveg általában szimplán azt takarja, hogy az illető senkinek sem kell komolyra, aki NEKI bejön. Mintha valaki azt mondaná férfiként, hogy nem kell egy nőnek sem, mert épp palvinbarbit nem kaphatja meg.


"Napi 800kalóriát szoktam enni az egy étkezéssel és gyümölcsökkel."

Neeee! Ezt hogy hoztad össze? Ez NEM egészséges és így fogyni sem fogsz. Túl kevés kalóriánál a test stresszhelyzetbe kerül és minél inkább tartalékolni akar.

2020. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
85%

"Az évek alatt már profi lettem az egészséges életmódban" :D :D :D :D


Bocsi, de ezen csak röhögni tudok, mivel még azzal se vagy tisztában, hogy minimum 1200 kalóriát kell bevinni megfelelő étkezéssel.

Tehát ebből kifolyólag hiteltelen vagy, ami a profizmust illeti.


Kérdező válaszolj légyszi erre a két kérdésre, ŐSZINTÉN: Miért foglalkozol egyáltalán olyan férfiakkal, akik kijelentik, hogy csak d..gni akarnak? Miért nem nézed őket levegőnek és lapozol tovább?

2020. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 anonim ***** válasza:
100%
Én a kifejezetten kövér nőkhöz vonzódom,a nálad jóval nagyobbakhoz. Volt olyan kedvesem,aki több mint 100 kilóval volt nálam nehezebb,mégis nyíltan felvállaltuk a kapcsolatunkat.Néha beszóltak,eleinte zavarta a párom,aztán megszokta.Én őt szépnek tartottam,eszembe sem jutott,hogy rejtegessem.Sok férfi viszont cikinek tartja,ha kövér nője van,mert megszólják.Nálunk a sovány nő a menő.Biztosan találsz olyan férfit is aki felvállal.
2020. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy most ezzel jöttök, hogy keveset eszek. Mert más is mondja.

De ettem napi 5x-ör is, 1500kalóriát, akkor már híztam.

Az én testem nem átlagos, nem az étrenden múlik. Hanem a gyógyszeren, akkor fog beindulni a fogyás.

Az orvos is megmondta, hogy a megfelelő gyógyszer mellett sem garantált a fogyás.

Mert a pajzsmirigy ilyen alattomos.

Szerintem elmegyek inkább egy magán orvoshoz, hátha jobban kivizsgál és több segítséget ad.

Miért foglalkozom a kalandorokkal?

Most komolyan gondolkozol?

Mert más nincs!

Nekik legalább tetszem, beszélgetnek velem, jól néznek ki..

Van egy idő is, hohy meddig bírja az ember törődés és szeretkezés, szex nélkül.

Egy kapcsolatom volt 6 évig, de annak már 3 éve vége lett..

2020. nov. 7. 16:45
 30/105 anonim ***** válasza:
81%

"Mert más nincs!

Nekik legalább tetszem, beszélgetnek velem, jól néznek ki.."


Na, itt jött el az a szint, hogy már felesleges bármit írni.

Van más is, csak az nem néz ki elég jól. Aztán sírsz, hogy te nem kaphatsz olyan top pasikat komolyra, amit más megkaphat.

Talán nem kéne ennyire ***-ul felszínesnek lenned és rinyálnod. Gyakorlatilag pont ugyanaz a kategória vagy, mint az itt szidott szűz pasik.

2020. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!