Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan családcentrik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan családcentrikus fiatal hölgyek, akik bevállalnának egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

30 éves férfi nagy családot szeretne alapítani (min. 3 gyerek), egy olyan fiatal hölggyel, akik prioritásnak tekintenék a családi életet és a gyereknevelést más elfoglaltségok előtt.

A férfi hűséges típus és biztos anyagi és érzelmi hátteret biztosítana a családjának.

Természetesen nem arról lenne szó, hogy a felesége nem dolgozhat, csak első legyen számára a család.


Vannak egyáltalán olyan 20-25 közötti lányok, akik vágynak egy ilyen kapcsolatra?



#család #gyereknevelés #hagyományos család #házsasság
2020. nov. 13. 23:07
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

#8, köszi, értem szóval te nem vagy jelölt. Sok boldogságot a jövendőbeliddel.


Egyébként én is tervezem azt, hogy kiveszem a nevelésből a részem, mivel nem azért szeretnék sok gyereket, hogy fotókon nézzem őket a munkahelyi asztalon, hanem nyilvánvalóan minél több időt szeretnék velül eltölteni.


De - főleg az egy éves kor alatti időszakban - a gyerekeknek az egészséges fejlődéshez elsősorban az anyjukra van szükségük, mert én pl nem tudom szoptatni őket.


Én azt gondolom, hogy természetes és szükséges bizonyos szintű munkamegosztás a családban - ami semmi esetre sem 0%-100% arányt jelent, de pl bizonyos feladatoknál simán lehet 20-80 vagy éppen 30-70.

2020. nov. 14. 00:27
 12/35 A kérdező kommentje:

egyébként furcsa is, hogy "mérnőknek tanultam nem dadusnak" a hozzáállásod ehhez...


Úgy tudom, hogy elég sok mérnöknő nevelt fel a világon kiválóan gyerekeket, pedig gondolom, hogy nem az egyetemen tanulták...

2020. nov. 14. 00:30
 13/35 anonim ***** válasza:
95%

Azt gondolom, hogy igen, mivel elég "férfias vagyok" sztereotípiák szempontjából és nem voltam sosem előítéletes. Egyetemig elkerült az összes férfi-női sztereotípia, nálunk egy jó ideig anyukám többet keresett, mint édesapám, aki több évig otthon volt egészségügyi okok miatt. Ráadásul a fiúk többsége "nőiesebben viselkedett nálam" egész életemben. Mindig nagyon logikusan és racionálisan gondolkodtam, nem magas az EQ-m, introvertált vagyok célorientált, nem tudok egyszerre több dologra figyelni, utálok telefonálni stb.


Valószínűleg a sztereotípiák többsége tanult viselkedés és mivel nálunk felborult a családmodell, ezért nem ezt hoztam.

2020. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy norvégiàban úgy van a gyes, hogy a két szülő kap egy évet közösen, amiből egy szülő legfeljebb kilenc hónapot maradhat otthon (nem kötelező felhasználni a maradék hármat a férjnek). Szóval módosítsd az egy évet 9 hónapra, mert biztos vagyok benne, hogy a gyerekbarát norvégok nem csinálnák, ha nem lenne működőképes :)


De amúgy régen hat hónaposan adták bölcsibe a gyerekeket.

2020. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
89%
Leírtam, hogy nekem mondjuk fontos. Erre azt kapom, hogy le vagyok szarva magasról, inkább a mérnök csajjal vitatkozol meg azokkal, akik ellentmondanak neked. Hát szép...lehet ezt újra át kellene gondolnom...vagy inkább racionalizálni, hogy a férfiaknak SOHA nem az kell, amit megfogalmaznak.
2020. nov. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
98%

"Úgy tudom, hogy elég sok mérnöknő nevelt fel a világon kiválóan gyerekeket,"


Nem ez a gond, hanem az, hogy te a nőt kiszolgáló személyzetnek akarod, aki esetleg dolgozhat is, de a karrierjét mindenképpen a tiéd mögé teszed.

2020. nov. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
98%

A mai világban ritkán fogsz ilyen lányt találni. Az én körömben nincs is olyan,akinek ez lenne az álma. Vidéken próbálkozz,vagy pénzéheseknél. Tanult lányt keresel? Ne haragudj,de ez vicces. Én orvostanhallgató vagyok és sosem adnám fel az álmaimat azért,hogy otthon üljek a gyerekekkel,vigyem a háztartást és függjek a férjemtől. Szeretnék családot,de a terveimben 50-50%-os munkamegosztás szerepel.

Lenne még egy kérdésem(már más is feltette): Vagyonmegosztásról,gyermektartásról ügyvédi papír lenne-e?

2020. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek ilyen nőket, de ehhez kell egy beállítottság, hogy valaki otthon tudjon maradni. Én semmi pénzért nem lennék képes ezt az életformát választani, a másik, hogy ha én is keresek, mindenképp több pénz kerül a kasszába. A gyerekek érdeke is, hogy mindkét szülő dolgozzon. Én sem hagyományos modellben nőttem fel, de a szülők vettek nekem lakást, mert EGYÜTT kerestek ehhez eleget. Mégis mi érdekem lenne nekem a saját gyerekem megfosztani ettől egy olyan világban, ahol bármikor ki lehet rúgni az embert...
2020. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
98%

Nem sok nő vállalná be a létbizonytalanságot egy ilyen ingatag gazdaságú országban. Ha kirúgják a férjet, miből fognak megélni? Egy nőnek még szakmai tapasztalattal sem könnyű elhelyezkedni, ha gyereke van, nem még középkorűan nulla tapasztalattal.

Ki garantálja, hogy együtt fognak maradni a pasival? Egy olyan országban, amely világranglistás családon belüli erőszakban, alkoholizmusban, minden 2.!!! házasság válással végződik, és a férfiak általában a nőkre sóznák rá a gyereket, még a gyerektartás alól is kibújnának.

Párhuzamos szivárvány univerzumban kell élni ahhoz, hogy valaki belemenjen ebbe a totális kiszolgáltatottságba.

2020. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
97%
Biztos nem. Nem ezért küzdöttem és tanultam. Három gyerek amúgy sem kéne, max. 1-2. Aztán meg igen, kéne vagyonvédelem, hogyha már ennyit is feláldoztam, védve legyek. Mert aztán a mai világban gyerekekkel egyedül, stabil állás nélkül hamar bajba jut az ember..
2020. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!