Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan családcentrik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan családcentrikus fiatal hölgyek, akik bevállalnának egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

30 éves férfi nagy családot szeretne alapítani (min. 3 gyerek), egy olyan fiatal hölggyel, akik prioritásnak tekintenék a családi életet és a gyereknevelést más elfoglaltségok előtt.

A férfi hűséges típus és biztos anyagi és érzelmi hátteret biztosítana a családjának.

Természetesen nem arról lenne szó, hogy a felesége nem dolgozhat, csak első legyen számára a család.


Vannak egyáltalán olyan 20-25 közötti lányok, akik vágynak egy ilyen kapcsolatra?



#család #gyereknevelés #hagyományos család #házsasság
2020. nov. 13. 23:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
84%

"És olyan nőt szeretnék párul, aki ÖNKÉNT gondolkodik úgy, hogy a saját gyerekének a nevelése fontosabb, mint pl. egy autóalkatrész megtervezése mérnökként."


Igen? És akkor te ezt apaként miért nem akarod hozni? Neked miért nem a gyereked fontosabb?

2020. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

#31 munkamegosztásnak hívják.

Valakinek elsősorban pénzt kell keresni, amíg a másik elsősorban az utódgondozás a feladata egy családban.


Miért nem én akarok elsősorban gondoskodni az utódgondozásről?

Azért, mert nagy valószínűséggel van olyan nő, aki nálam alkalmasabb erre a feladatra. Ugyanúgy nagy valószínűséggel én a nők nagy részénél alkalmasabb vagyok a pénzkeresésre.

Ezt mutatja a statisztika is: a férfiak átlagosan több pénzt keresnek, mint a nők.

Ki kellene használni az evolóció és a genetika adta lehetőségeit.

2020. nov. 19. 00:03
 33/35 anonim ***** válasza:
96%

Nagy bizalommal fogok oltárhoz állni majd kedves kérdező. :) A párom is így gondolkodik,mint én. A mai világban kiszámíthatatlan minden és a környezetünkben elég sok csúnya válás volt. Mi ettől megkímélnénk magunkat.(Nyilván senki sem szeretne a váláson gondolkodni már most.) Én se jövök rossz családból,de a párom még jobból jön. Számomra így tisztességes.

Ki mondta neked egy szóval is,hogy alantos munka a gyereknevelés? De ne haragudj,ne hasonlítsd már össze az orvosi hívatást és a gyereknevelést. Nem gondolnám,hogy egy napon lehetne említeni a kettőt. Senki se értse félre,én becsülöm a háztartásbelieket. Viszont számomra nem életcél. Én ennél többet szeretnék elérni az életben. Mellette gyerek is tervben van. Persze úgy választok párt,hogy a leendő édesapa támogasson ebben. Rám édesanyám egy éves koromig vigyázott,utána mamám és két évesen bölcsis lettem. Nem ártott nekem és én is így tervezek.

Számomra amúgy furcsa,hogy te felteszel egy kérést és a neked nem tetsző válaszokat kifordítod. A 21.században fogadd már el,hogy igen is a nő is képes többre,mint szülésre és fontosabb lehet neki az autótervezés,mint a házi munka.

2020. nov. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
96%

"Ezt mutatja a statisztika is: a férfiak átlagosan több pénzt keresnek, mint a nők."


Ha ilyen ferjeik vannak, nem csoda.

2020. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy a statisztika azt is mutatja, hogy az azonos szakot végzett nők és férfiak fizetése az első gyerek megszületése után kezd szétválni.


De továbbra is ne mérnök vagy közgazdász nőt keress magad mellé, mert általában ők is reálos irányból voltak jók. Te olyan nőt keresel, aki az emberi kommunikációban volt jó. (Pl. Óvónő)


Ha meg nagyon rendes akarsz lenni, felkutatod az amerikai jogot és ti is olyan szerződést írtok, hogy válás esetén eltartod, amíg újra nem házasodik.


Én nem tartom lehetetlennek, de szisztematikusan ilyen irányba kell keresni, az nyilván nem működik, hogy összejössz egy neked tetsző nővel és elvárod, hogy megváltozzon, de szerintem, ha érzi, hogy nem jöhet ki belőle rosszul, akkor sokan bevàllalják.

2020. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!