Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam Tinderre férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam Tinderre férfiként női profillal és ez a valóság?

Figyelt kérdés

Átlagos csaj képével regisztráltam. 5 (!) perc alatt 87 kedvelés és 20 üzenet. Tele van alfákkal a Tinder, mérnökök, orvosok, kigyúrt mondhatni férfi szemmel is jóképű férfiak. Brutális a kínálat férfi oldalon és hatalmas a verseny minden nőért.


Valóban ez lenne? Átlag férfinak esélytelen.


2020. nov. 17. 11:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

:DDD Ha minden profil olyan valódi, mint a tiéd, amit tesztelsz, akkor persze.

Látom ahogy a sok nyomi fake profillal szivatja egymást... szerintem a kétharmada hozzád hasonló pasi, aki női profilokkal meg kigyúrt profilokkal "tesztelgeti" a rendszert, mert nincs értelmes emberi kapcsolata a valóságban. Aztán ezekből vontok le következtetéseket, ami alátámasztja, miért vagytok igazságtalan helyzetben. Ha annyi időt töltenél tanulással és önfejlesztéssel, mint Tinderen és gyakorin, akkor már jutottál volna valahova. De így...?

2020. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
74%
és amőgy meg van férfi többlet, de csak mert minden pasi 30 éves korig keres. Ha van 100 férfi és ebből 50 nő 50 férfi és tegyük fel életkorilag mindkét nemből lenne egy, akkor is az lenne az arány hogy 90 férfi 18-50-ig 30 éves korig jelölne nőket, tehát a férfitöbbletet sakát magatoknak köszönhetitek. Kár a nőket okolni emiatt. Kérdező, ugye te is láttad hogy a kamucsak profilban hányan voltak 5 év korkülünbség felettivel kereső pasik. Azt ha levonod, hát sokkal kevesebben lennének
2020. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz. Ennyi rúdtáncos, luxus p..ti jelöltet egész életemben nem láttam, mint 1 hét a tinderen. Vannak normális csajok is, persze. Sajnos a többség csak magamutogatás, egőfröccs miatt van ott.
2020. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
79%

# 19


Én meg azt magyarázom, hogy halovány fogalmatok nincs a témáról. Találkoztam sokat a fajtátokkal, 18-20 éves korom környékén meg is sajnáltam sok társkeresésben szerencsétlen srácot és próbáltam segíteni, de mindnek az lett a vége, hogy erőszakosan nyomultak, de nem ám, hogy udvaroltak volna, hanem önbizalom leépítő szövegekkel próbáltak meggyőzni, hogy én elégedjek csak szépen meg velük. 0 tapasztalattal még el is hittem félig-meddig. Egyiknek kapcsolatra is esélyt adtam, én voltam az első nő, aki leállt vele, aztán pár hónap után már jöttek az olyan igények, hogy fogadjam el, hogy az ember nem monogám, ő nem puhap.öcs, ő halálosan szeret, de mégis le akar feküdni másokkal, de tiszta és őszinte, fogadjam el, hogy a romantikus téveszmém nem létezik. Úgy vigyázzak, hogy ha elhagyom, nem fogok soha az életben olyat találni, aki ennyire szeret és ilyen őszinte. Így indult, még további pár hónap, és már konkrétan bántalmazott is.

Aztán egyszer csak elegem lett a sok lehúzásból és elkezdtem kizárólag azokkal foglalkozni, akik őszintén tetszenek nekem minden téren, és ez vezetett oda, hogy lett normális kapcsolatom, ami 7 éve tart. Érdekes, neki nem vagyok közepes csaj, nem akar lépten-nyomon leépíteni, büszke arra, hogy én vagyok a párja és marhára nem lépett le egy menet után.


Konklúzió: Rengeteg szerencsétlen, csúnya, tapasztalatlan csávó is ugyanúgy egy utolsó f.éreg, mint a szoknyavadász alfahímek, csak nekik nincs lehetőségük kiélni, mert a kutyának nem kellenek legtöbbször, és akinek kellenek, azok is befolyásolható, önbizalomhiányos, megmentőkényszeres lányok, akiket nyomorgatással, további önbizalomtördeléssel képesek ideig-óráig megszerezni.

Ugyanakkor a vonzó külsejű férfiak között is van rendes.

Persze van rendes, de csúnya pasi is, és jóképű undormány.

Minden létezik.

Csak hogy én megtanultam, hogy soha az életben nem kötök ekkora kompromisszumot, mert

1. Nincs rá szükségem. Nemcsak az a két variáció létezik, hogy ronda/közepes külső - komoly kapcsolatra alkalmas, normális srác vs. vonzó külső - átver/megcsal/egy-két menet után eldob, akármennyire is szeretnétek ezt bemesélni.

2. Ha szükségem lenne rá, akkor sem lenne érdemes ilyen szinten megalkudni még egyszer.


Ha valaki nem hajlandó kompromisszumra és egyedül marad, az az ő dolga.

Tanuljátok meg nem erőltetni magatokat emberekre és akkor ennyi volt.

2020. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
2%
Íme egy frusztrált női incel, tisztelt hölgyeim és uraim.
2020. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Kamu profilok irkalnak kamuprofiloknak.


Ha fizetnének sem regisztrálnek fel arra a foshalmazra.

Normális pasik sincsenek ott, csak dugó Janik és kamuk.

2020. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
89%

"Íme egy frusztrált női incel, tisztelt hölgyeim és uraim."


Ezt rám írtad?

7 éve élek párkapcsolatban... :D

2020. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
9%
A kutyájával él párkapcsolatban úgy érti.
2020. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
82%
Érveket tudsz esetleg mondani, hogy mi a problémád az általam leírtakkal, és miért csak trollkodó személyeskedésre futja? :)
2020. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
90%
Ma még nem verte ki, az a baja.
2020. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!