Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt az eddigi leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi leggázabb duma amivel lekoptattak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 01:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
"Bocs, de én úgy érzem, h többet érdemlek."
2020. nov. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
"Azt akarom, hogy megtaláld a hozzád valót"
2020. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

#3 attól, hogy mindenki ezt mondja, nem lesz kedvesebb egyik sem, sőt, pont inkább sablonos, és így egyből leesik, hogy nem azért nem akar veled lenni, mert neked akar jót

"Tudod, én most nemrég mentem szét a barátnőmmel, és nem igazán szeretnék semmit" mondta úgy, hogy fél év óta konkrétan a szemem előtt hajtott az egyik barátnőmre (és még ezután is egyébként)

2020. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
"Bocs de a hugod jobban tetszik"
2020. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%
Nincs gáz lekootato duma. Senki nem köteles megmagyarázni, hogy miért nem akar szexelni vagy összejönni veled.
2020. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nincs meg a kémia....


Tetszel Am,csak fogyj le 10kgt és festesd be a hajad feketére...anélkül nem.

2020. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Takarodjál már innen te trollg..ci"


Egy egyetemre járó lánytól kaptam.

2020. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez nagyon jó volt 😂
2020. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira nem. Nem vagyok ronda, sem görög isten és egy tök átlagos, semmilyen nőtől azért ez baromi megalázó volt.


De a "nézzél már magadra" meg a "túl kisfiús az arcod" is megvolt, a legjobb pedig a "jóval feletted állok te kis pöcs" volt.


Netes társkeresés....imádom.

2020. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az mikor "FELBUKKANT" egy ex barátom és újra szeretném kezdeni vele.

A másik meg az még chatelés résznél amikor halasztgatják, hogy sohasem érnek rá hogy valahogy két három hét alatt nincs egy órája összefutni találkozni. :D

Ahelyett, hogy hazudná azt hogy már találkozott valakivel vagy neadjisten őszinte lenne. Még az is őszintébb ha letilt. De nem, eltűnik vagy kmauzik.

Mondjuk ez gondolom reakció arra hogy sok puhapöcs faszi nem bírja az elutasítást és elkezdenek hisztizni.

2020. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!