Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért van becsípődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért van becsípődve hogy állandóan wellnessbe akarnak menni?

Figyelt kérdés

Összes barátnőm ilyen volt, állandóan minden nyáron/télen több százezres wellnessbe akarták vitetni magukat velem. Kicsit unom ezt már. Pedig ezek nem azok a plázacica nők voltak hanem teljesen átlagos mindegyik. Tavaly nyáron például elutasítottam hogy wellnesselni menjünk, erre - most már exem - kiverte a hepajt és nyárra lelépett egy másik férfival. Aki vitte pancsolgatni meg szállodázgatni. Nyár végén ugye jött volna vissza hozzám, kimagyarázva magát hogy hibázott... Aha, minden bizonnyal. Csak nem tud létezni anélkül hogy állandóan menjen ilyen helyekre és javarészt a férfi pénzéből. Ő ugye hozzászokott a korábbi kapcsolataiban is hogy mindig mindent a férfiak fizettek, neki nem nagyon kellett zsebbe nyúlni.


Átlagos csaj volt. És mégis ilyen igényekkel.


Reális ez?


2020. nov. 18. 07:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%

Mi kirándulni, utazni megyünk általában. Idén például kempingezés volt a menő.


Lehet hogy nem aranyásókkal kellene összejönnöd. Már az elején állítsd le őket hogy ha menni akarnak akkor felesbe lesz fizetve.

2020. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%
Engem bármelyik nő elvihet wellnessezni. Ígérem nem fogyasztok sokat.
2020. nov. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Én még sosem voltam wellnesezni,felesleges pénzkidobásnak tartom,de ha vágynék rá,akkor kifizetném a saját részemet.Fura nőkkel ismerkedsz.
2020. nov. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Én például utálok wellnessezni, meg strandolni, utálok több száz ember után ugyanabban a klóros, baktériumos vízben tartózkodni, nem is értem, mit szeretnek ebben az emberek. Jé, ilyen is van...
2020. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem veled van a gond, ha csupa ilyen nőt fogsz ki. Érdekes módon nekem egyik barátnőm se nagy welnessezős. Én sem szeretem, nekem nem élmény egész nap a meleg vízben poshadni. Ha elutazunk, akkor inkább az aktív dolgokat szeretjük: túrázás, via ferrata, rafting. És nekem is van keresetem meg spórolt pénzem, eszembenem jutna, hogy a párom fizesse az utazáso. Közösen megyünk, közösen fizetjük.
2020. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
98%

Ez is milyen általánosítás már? nem akar minden nő wellnessbe járni, engem speciel a gondolatától is kiver a víz, akkor se mennék, ha nekem fizetnébnek érte.

2 lánytestvérem van, 4 lány unokahugom és állítrhatom, egyik sem járt még életében ilyen helyen, mert nem vágyik rá egyik sem, sőt a baráti társaságomban sem dívik nagyon, egyedül anyósom szeret menni, de Ő meg már nyugdíjas, szereti főként termálokban áztatni magfát barátnőstől. ergo marhára nem minden nőnek ez a non plus ultra, csak te épp pont ilyenekkel kerültél össze, vagy ami valószínűbb, hogy preferálsz egy "típust", még ha nem is feltétlenül tudatosan. Mindenkinek más a kikapcsolódás, az én környezetemben az embereknek egy medencékkel, emberekkel telezsúfolt szállodában ázni, fetrengeni nem az. Akkor inkább valami hegyvidék, ahol maximum egy vaddisznó csörtet valahol a közelben, legutóbb a Börzsönyligetben 900 ft6éjszakáért vettünk ki egy picike nyaralót.

Ha szeretnék ilyen helyre járni, fizetném magamnak, nem tudom, engem anyám úgy nevelt, hogy az igényeimet magamnak finanszírozzam és amire nem telik, azt ne más pénztárájának terhére akarjam élvezni.

2020. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
Jav: 9000 ft/éjszaka
2020. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
10%
Mert minden nő aranyásó, mind szeretnek élősködni a férfiakon.
2020. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%

Mi szoktunk wellnessezni évente 1-2x,de általában olyan helyen, ahol kirándulni is lehet és este ejtőzünk egyet a melegvízben.

Viszont a majdnem 10 év alatt sosem vártam el, hogy a párom hívjon meg, mikor diák voltam, még akkor is álltam a saját részem.

Sőt, nálunk a páromnak lenne igénye több wellness hétvégére és pont én vagyok az, aki jobb szeret félretenni, egyéb utazásokra, vagy bármire.

Szóval ez nem ilyen női dolog, biztos nem a párom az egyetlen férfi, aki szeret wellnessezni. :D

2020. nov. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
4%

A mai nők a közösségi médiában látott streamre akarnak felülni. Ha agy egyiknek megjelenik X témájú fotó, akkor a többinek is kell. Legyen szó bármiről. Spartan run, Medvepark, Élménypark, Y helyen készült nyaralós/wellnesezős fotó. Ez hirtelen mindenkinek kötelezővé válik, mint holmi Mekkai zarándoklat. Meg kell felelni a külső elvárásoknak, ezért Neki is el kell jutnia oda és posztolni onnan képet. Mint nő, genetikeileg az van beleprogramozva, hogy kiszipolyozzon egy férfit, így ezt csak egy pasi hátán felkapaszkodva tudja elérni. Mivel az agyuk nem képes logikus, struktúrált, tervszerú gondolkodásra, ok-okozati összefüggések megtalálására és a kommunikációs képességük is 0-ra redukálódott (azaz sem azt nem tudják elmondani mi történt velük az elmúlt 3 órában, sem azt, hogy igazából mit szeretnének - és ezért természetesen az azt nem értő férfi a hibás) - így arra, hogy Ő szervezzen meg egy nyaralást/wellnesst nem lesz képes. Sem a hely kiválasztására - kartográfiailag nem géniuszok, nemhogy országok/városok helyét, de még a létezését sem tudják, ahogy annak megkeresése is gondot okoz. Ahogy az anyagi feltételek előteremtése is - a nők ugyanis utálnak dolgozni. Ők csak élni akarnak egy férfi mellett, aki megteremti nekik az anyagi létbiztonságot. Fizeti neki a szolit, a körmöst, a kozmit, a fitnesszt, a 3D szempillát, a 4D szempillát, a póthajat, a szemöldöktetoválást, a piercinget, a gyémánt fülcsit, a gyűrűt, a lábtyűt, az aranylácot, a karláncot, a bokaláncot, a telcsikét, a táskát, a rucit, a cipőt, a Dolcét, a Guesst meg a Vuittont. ... meg a wellnesst is ugyebár. Szóval a f@szi szervezze meg, vigye el és fizesse ki. És ahogy a Te példád is mutatja - ha nem kapja meg Tőled, hát megkapja mástól. Tudja mikor kell megvonni, mikor kell aktivizálni és hova kell helyezni a puncit ahhoz, hogy az érdekeit érvényesíteni tudja.

Most már szabad vagy. Ha eszed van, inkább eljársz qrvázni, minthogy nőt tarts. Anyagilag jobban jössz ki belőle, lelkileg nem leszel kifacsarva, idegileg nem leszel tönkretéve, és nem egy golddiger ribi pincsije leszel. Az önbecsülésed sem csorbul.

2020. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!