Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért van becsípődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért van becsípődve hogy állandóan wellnessbe akarnak menni?

Figyelt kérdés

Összes barátnőm ilyen volt, állandóan minden nyáron/télen több százezres wellnessbe akarták vitetni magukat velem. Kicsit unom ezt már. Pedig ezek nem azok a plázacica nők voltak hanem teljesen átlagos mindegyik. Tavaly nyáron például elutasítottam hogy wellnesselni menjünk, erre - most már exem - kiverte a hepajt és nyárra lelépett egy másik férfival. Aki vitte pancsolgatni meg szállodázgatni. Nyár végén ugye jött volna vissza hozzám, kimagyarázva magát hogy hibázott... Aha, minden bizonnyal. Csak nem tud létezni anélkül hogy állandóan menjen ilyen helyekre és javarészt a férfi pénzéből. Ő ugye hozzászokott a korábbi kapcsolataiban is hogy mindig mindent a férfiak fizettek, neki nem nagyon kellett zsebbe nyúlni.


Átlagos csaj volt. És mégis ilyen igényekkel.


Reális ez?


2020. nov. 18. 07:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
41%

Mert unalmas nőket fogsz ki akik még egy külföldi országban is a hotelben lennének aheyett hogy felfedeznék a környéket.

Wellness: Ha meló után elmész szaunázni egy-egy hétköznap már előrébb vagy akkor talán van hatása és értelme.

Ha elmentek valahova kirándulni és mellékesen wellness hotelben szálltok meg azt még elfogadom.

2020. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
71%

Exemmel 2 és fél évig voltunk együtt.

Ez alatt voltunk wellnessbe, külföldön kétszer is, van egy nyaralóm a Balatonon ott is gyakran megforduktunk, szerettem vele túrázni, biciklizni, de mindez nem volt elég, neki több kellett, mint mindrn hétvégén valami program. Kezdetben az is megtette, hogy sétáltunk a parkban, a környékbeli túrázás is elég volt, majd a biciklizés aztán a welnessezés végül már a külföldi nyaralás sem volt elég.

Az ilyen nők mindig többet akarnak és mindig minden kevés lesz nekik, ezekkel nem érdemes szóba állni se.

Pedig nem volt benne semmi extra, átlagos, de inkább átlag alatti volt külsőre, jó családból származott és normális életcéljai voltak.

Ezért fölösleges általánosítani és beskatulyázni az embereket, mert bárki kinézettől és viselkedéstől függetlenül lehet bármilyen. Sőt meg is változhat menet közben és az ember könnyen félre is ismerheti a másikat.

Neki a gyúrós, Instagram on pucsítós, seggrázós, műanyag élet kellett. A nagyvárosra és a magamutogatásra szavazott.

Ez van...

2020. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
66%
Sosem voltam wellnesbe :O
2021. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
82%
Ez miétt becsipődes? Én imádok wellneselni, szeretem a kényeztetest, és azt is, ha nem nekem kell berámolni a mosogatógépbe
2021. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ez a csórigyerekek komplexusa. Miféle többszázezres wellnest tudsz?

Szerintem, aki ilyet kérdez, az sohasem volt még a Dagályon sem.


[link]

2021. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Baáromnak voltak hasonló exei. Csaj öcsét laza 300 km-el odébb költözette, segített nekik mindig, mindenhol. Folyton virágot vett, vitte őket moziba... stb. Az ilyen csajokat el kell hajtani a búsba, nem pattogni kell, hanem addig keresni, míg normális társat nem találs.

Velem szerintem jól járt, felesben álljuk a dolgokat, főzök neki mindig, ha nálam alszik. Most tervezünk autót venni közösen és felesben.

2021. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!