Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kelt a nők 90%-ánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelt a nők 90%-ánál undort az, hogy az ismerkedés mélyebb témáinál el szoktam mondani hogy pasival is voltam együtt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 13:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak miért tartják undorítónak, ha a nőnek volt színesbőrű exe?
2020. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%

10 mert a no szajaba nem volt farok? Lol mert mashogyan nem lehetsz aids es ugye?


Es akkor? legalabb te nem vagy egy homofob, idegbeteg ember, aki elfolyt dolgokat es mindenki b..zi, aki kiprobal dolgokat. Reszben irigyellek, mert legalabb meglepted a fantaziad ha tetszett a pasi, ha nem.


Ha mondjuk csak kiprobalas volt, vagy poenosra vennem, vagy nem mondanam el.

2020. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem undorom a meleg férfiaktól, támogatom az LMTBQ-mozgalmat, de nem jönnék olyannal össze, aki biszex vagy látens meleg, nekem ez nem férne bele.
2020. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
20%

Mert szemellenzősek és túlzottan konzervatívak.

Engem ez nem zavarna, de én ugye egy "full taszító libsi femináci" vagyok.

2020. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Sunshinedoll ***** válasza:
4%
Mert sok nő homofób.
2020. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert nem tudok férfiként nézni arra, akit seggbe raktak, vagy leszpta valakinek a farkát. Egy cuki pasiként tudok, van is ilyen barátom, de hogy a párom legyen, kizárt.
2020. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Sunshinedoll ***** válasza:
30%
Tehat azert mert homofobok vagytok es a sajat komplexusaitokat “nem tudok ferfikent ranezni blabla” masokra vetititek ki.
2020. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Jaja vagy prűd.


Persze, noknel jo pont ha seggbe rakjak meg akar mas nok szajaban turkal, de a ferfi az ne probaljon ki semmit

2020. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%
Én vállalom a homofóbiám és a prüdériám. És akkor mi van? Attól miért lesz jobb a kérdezőnek? Ugyanúgy taszítani fog a dolog, és nem jó neki se, ha homofób nővel akad össze, ha ő egyébként biszex. Legalább kérdező, kiderül időben, és nem húzzátok feleslegesen egymás idejét. Úgyis csak egy nőt kell találnod, akivel leéled az életed (már ha ez a célod persze), abból a maradék 10%-ból csak akad valaki, akivel megtaláljátok a közös hangot.
2020. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én férfiként mondom, hogy volt már egy csaj akivel randiztam és kiderült, hogy biszex. Én attól is hánytam. Adtam egy esélyt de nekem nem kell olyan aki az utcán is megnézi a lányokat szexuális szemmel is.

30f

2020. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!