Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság értelmes nőt találni?

Figyelt kérdés

A szép nőkkel nem csak az a baj, hogy nem megbízhatóak, és sok esetben a pénzre mennek, hanem az is, hogy kevés köztük az, akinek valódi tudása van. Sajnos ez még az értelmiségi rétegre is elmondható. Többször csináltam már olyat, hogy viccből felírtam nekik egy másodfokú egyenletet, és csak nézték rám, mint borjú az új kapure... Ez az én matematikai gondolkodásom számára siralmas (naponta végzek számításokat).


Az átlagosabb/kevésbé szép lányok szerencsére már sokkal okosabbak, időnként szexben is igényesebbek, kevesebbet számít nekik a pénz. De velük meg az a baj, hogy súlyos önbizalomhiányban szenvednek, más esetben pedig erősen bizalmatlanok. Szóval nem egyszerű... Megeseolyan, aki mondta nekem, hogy ő nem tudná elképzelni, hogy bejön egy olyan pasinak, mint amilyen én vagyok. Aztán mikor mondtam, hogy akkor ne találkozzunk, kiakadt. Nos, ez nagyon gyerekes viselkedés...


Hát, nem semmi...


2020. nov. 26. 09:11
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
96%
Neked azért nehéz, mert te sem vagy normális.
2020. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

Számításokkal foglalkozom, intelligens ember vagyok, így [komoly kapcsolatra] ebből nem engedek, bocs. A tudomány nekem olyan fontos, mint a nőknek a romantika. A középiskolás matematika tanárom véleményét osztom, aki szerint levezetni egy másodikfokú egyenletet, alapműveltség. De nagyon sok pasi van, akit nem érdekel a nők matematikai gondolkodása, szóval biztosan nem fogom megrontani a világot azzal, hogy a tudományokat magas szintre emelem a magánéletemben. Mert én bizony magas szintre emelem, és az sem érdekel, ha ettől valaki nagyképűnek tart.


"Mégis honnan szeded, hogy a pénze mennek?"


Onnan, hogy nem az ismerkedéssel van gondom, hanem a komoly kapcsolat kialakításával. Ismertem szép nőket, de teljesen nyilvánvaló volt velük, hogy szex után komolyabb nem lehet, mert anyagisak. Szóval megmaradunk a barátság extrákkal dologban - mármint azzal, akinek nincs [pénzes] pasija...


Viszont a külső annyira nem fontos nekem - ha hosszútávú kapcsolatról van szó! - de a kevésbé szép csajok meg önbizalomhiányosak...


Viszont nagyon elment az idő, mennem kell dolgozni. Majd este visszanézek, és ha jön értelmes komment (talán) reagálok.

2020. nov. 26. 09:54
 13/56 anonim ***** válasza:
96%
Köszi, hogy a nagy tudományos karriered mellett szakítasz ránk időt, rendes tőled. :D
2020. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
95%

Számítással foglalkozol, szóval mindjárt intelligens vagy? Röhögnöm kell.

Ember, lekezelő vagy, előítéletes a nőkkel szemben, és úgy teljesen torz világképpel rendelkezel. Az érzelmi intelligenciád az a kanyarban sincs.


Sok helyen vannak értelmes nők, de megértem őket, hogy nem akarnak veled kezdeni, ha ilyen a stílusod. Itt neked kell megváltozni.

2020. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
85%
Ötös lett a matekdogád Pistike?
2020. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ahhoz nagy matematiak tudás, hogy egy nő értelmes legyen. Ismerek olyan 40-es nőt, akinek csak 8 általánosa van, mégis jókat lehet vele beszélgetni, és minden téren volt véleménye, ez a fontos, nem pedig a matek tudás!
2020. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, meddig fontos egy átlagos ember számára a másodfokú egyenlet? A matematika érettségi végéig. Egy matektanár vagy egy matematikai számításokkal foglalkozó ember természetesen tudja bármikor, ez oké. Konkrétan érettségi óta 0 alkalommal találkoztam a másodfokúval, őszintén bevallom neked, fogalmam sincs már, hogy mi a megoldóképlete. De például magyarból se sok mindenre emlékszem már, pedig abból emelteztem. Tudod, hogy miért? Mert így működik az emberi agy, amit nem használ, elfelejtődik. Természetesen hogyha újra nekiállnék másodfokú egyenleteket csinálni, akkor nagy valószínűséggel megint megjegyezném egy időre a megoldóképletet, de amint eltelik egy hosszabb idő a használata nélkül, megint el fogom felejteni. Ezzel így van lényegében minden ember, kivéve azt a nagyon keveset, akiknek valamilyen oknál fogva sokkal jobb a memóriájuk.
2020. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
88%

Viccből felírtál másodfokút, ez óriási! Ha komoly szándékaid vannak, akkor harmadfokút írsz fel?

Én excellel végzem a munkám nagyrészét, naponta végzek számításokat. (tapsvihar)

Legközelebb viccből nyomtatok pár táblázatot a páromnak, ha nem nevet rajta, akkor kidobom, amiért nem érti a gondolkodásomat.

2020. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
96%
A Jó Isten mentsen meg a fajtádtól! 😃😂😅
2020. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
95%
íme egy újabb bizonyíték, hogy a félfiak igazából egy másik férfit akarnak maguknak csak női külsővel. Vedd el az egyik férfi kollégádat és vegyél neki tangabugyit. Szánalmas vagy de komolyan. Még ha oylan okos lennék tudományokban mint Marie Curie, akkor is hamarabb jönnék össze egy jóképű, kedves, de nem túl okos segédmunkással, mint veled...
2020. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!