Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság értelmes nőt találni?

Figyelt kérdés

A szép nőkkel nem csak az a baj, hogy nem megbízhatóak, és sok esetben a pénzre mennek, hanem az is, hogy kevés köztük az, akinek valódi tudása van. Sajnos ez még az értelmiségi rétegre is elmondható. Többször csináltam már olyat, hogy viccből felírtam nekik egy másodfokú egyenletet, és csak nézték rám, mint borjú az új kapure... Ez az én matematikai gondolkodásom számára siralmas (naponta végzek számításokat).


Az átlagosabb/kevésbé szép lányok szerencsére már sokkal okosabbak, időnként szexben is igényesebbek, kevesebbet számít nekik a pénz. De velük meg az a baj, hogy súlyos önbizalomhiányban szenvednek, más esetben pedig erősen bizalmatlanok. Szóval nem egyszerű... Megeseolyan, aki mondta nekem, hogy ő nem tudná elképzelni, hogy bejön egy olyan pasinak, mint amilyen én vagyok. Aztán mikor mondtam, hogy akkor ne találkozzunk, kiakadt. Nos, ez nagyon gyerekes viselkedés...


Hát, nem semmi...


2020. nov. 26. 09:11
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
3%
Értelmes nőt találni? Előbb tanítasz meg egy galambot sakkozni.
2020. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
92%
Keress magadnak egy férfit! Azzal biztosan kijössz majd. 😉
2020. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
95%
Úristen ilyet utoljára 14 évesen csináltam, hogy az akkor éppen tanult töri évszámokat kérdezgettem a körülöttem levőktől... ez most csak valami vicc, ugye? De átküldhetek neked egy társasági szerződést most is, szerkeszd már meg pls mert ha csak nézel, mint borjú az újkapura akkor sajnos nagyon buta ember vagy :(
2020. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
93%
Ha tudtam volna korábban, hogy a számológépem ilyen nagyképű, akkor a kukában landolt volna.
2020. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
94%
Az már logika. Tehát ha én villamosmérnök vagyok és te nem értesz ahhoz amihez én, akkor te egy műveletlen idióta vagy? :)
2020. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező! Teljesen igazad van. Egy nőt az tesz jó társsá, isteni szexpartnerré esetleg csodálatos anyává, mert meg tud oldani egy másodfokú egyenletet. Nagy az isten állatkertje!
2020. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
97%
A bolti eladók is naponta végeznek számításokat. 😂 Lhet, hogy te vagy a pénztáros az Aldiban?
2020. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
97%

"A középiskolás matematika tanárom véleményét osztom, aki szerint levezetni egy másodikfokú egyenletet, alapműveltség."


Nagyon különös, hogy ezt éppen egy matektanár mondta 🤔🤔

2020. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
96%

Nem iskola kérdése. Egy agyoniskolázott is lehet hülye. Az, hogy lexikálisan benyalod a szöveget és azt visszamondod attól még nem leszel értelmes.

Értelmi szint inkább a probléma megoldás (IQ).

2020. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell átlagos, okos kedves nőt keresni. Szerencsére én meg is találtam és nekem ő a legszebb, legjobb.
2020. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!