Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság értelmes nőt találni?

Figyelt kérdés

A szép nőkkel nem csak az a baj, hogy nem megbízhatóak, és sok esetben a pénzre mennek, hanem az is, hogy kevés köztük az, akinek valódi tudása van. Sajnos ez még az értelmiségi rétegre is elmondható. Többször csináltam már olyat, hogy viccből felírtam nekik egy másodfokú egyenletet, és csak nézték rám, mint borjú az új kapure... Ez az én matematikai gondolkodásom számára siralmas (naponta végzek számításokat).


Az átlagosabb/kevésbé szép lányok szerencsére már sokkal okosabbak, időnként szexben is igényesebbek, kevesebbet számít nekik a pénz. De velük meg az a baj, hogy súlyos önbizalomhiányban szenvednek, más esetben pedig erősen bizalmatlanok. Szóval nem egyszerű... Megeseolyan, aki mondta nekem, hogy ő nem tudná elképzelni, hogy bejön egy olyan pasinak, mint amilyen én vagyok. Aztán mikor mondtam, hogy akkor ne találkozzunk, kiakadt. Nos, ez nagyon gyerekes viselkedés...


Hát, nem semmi...


2020. nov. 26. 09:11
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
95%

Most mégis mi a francért kellene tudnia egy másodfokú egyenlet megoldását, ha nem természettudományos területen van?

Egyátalán kinek jut eszébe másodfokú egyenletet felírni valakinek viccből?

"Ez az én matematikai gondolkodásom számára siralmas (naponta végzek számításokat)."

Ha valaki nem ért a matematikához attól még nem lesz buta, azzal remélem tisztában vagy.

2020. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
85%

"Ha valaki nem ért a matematikához"


Szerintem a kérdező sem. Max. a középiskolai anyagot tudja ugyahogy.

2020. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
95%
De érted, ha talál olyan nőt, mint amilyen ő maga, az meg azért nem fog neki kelleni, mert nem elég szép szerinte. Nem hasonlít a kedvenc instás csajra. 😆
2020. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
88%

Ez több, mint valószínű egyébként.

Esetleg megtanult három definíciót egyetemen, amiről még középiskolában nem hallott, így mostmár minden ember, aki csak gimnáziumban tanult matekot egy idióta lesz a szemében :'D

2020. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
88%

"naponta végzek számításokat"


Pénztáros a teszkóban?

2020. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
86%
Azért, amiért nehéz manapság értelmes férfit találni. Te éppenséggel nem tartozol közéjük, ezért nem értem, miért kéred ki magadnak, hogy nem találsz értelmes nőt.
2020. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
96%
#46 Gondolom te sem tudod a másodfokú egyenlet megoldóképletét! xD
2020. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
17%
Vannak,de kevés már
2020. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
97%
Úgy látom a mai nap ez a kérdés visz mindent. 🤣
2020. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
97%
Bepötyögöm a tudományos számológépembe az egyenletet, amit mondasz, kihozza az eredményt, azt leírom ide, és ezzel kaptál egy helyes megoldást. És? Mi lenne a következő? Kapnék egy feladványt, mint Fredék a Schooby Dooban? Vagy szudokuznánk? A randin sakkozni fogunk vagy Ki nevet a végént játszani? Monopolyzni meg gazdálkod okosant játszani? Reggel egy jó reggelt helyett gyököt kellene vonnom, az álmodj szépeket helyett pedig deriválni? Fárasztó egy csóka lehetsz.
2020. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!