Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság értelmes nőt találni?

Figyelt kérdés

A szép nőkkel nem csak az a baj, hogy nem megbízhatóak, és sok esetben a pénzre mennek, hanem az is, hogy kevés köztük az, akinek valódi tudása van. Sajnos ez még az értelmiségi rétegre is elmondható. Többször csináltam már olyat, hogy viccből felírtam nekik egy másodfokú egyenletet, és csak nézték rám, mint borjú az új kapure... Ez az én matematikai gondolkodásom számára siralmas (naponta végzek számításokat).


Az átlagosabb/kevésbé szép lányok szerencsére már sokkal okosabbak, időnként szexben is igényesebbek, kevesebbet számít nekik a pénz. De velük meg az a baj, hogy súlyos önbizalomhiányban szenvednek, más esetben pedig erősen bizalmatlanok. Szóval nem egyszerű... Megeseolyan, aki mondta nekem, hogy ő nem tudná elképzelni, hogy bejön egy olyan pasinak, mint amilyen én vagyok. Aztán mikor mondtam, hogy akkor ne találkozzunk, kiakadt. Nos, ez nagyon gyerekes viselkedés...


Hát, nem semmi...


2020. nov. 26. 09:11
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
47%
Nezz szet muszaki egyetemen.
2020. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
3%

12. Kérdező, te totál félreérted, hogy mi a szerepe egy nőnek párkapcsolaton belül a te életedben férfiként, illetve hogy (jó értelemben) mit várhatsz el tőlük reálisan/értelmesen.


Egy nőtől egy férfi párkapcsolatban kaphat társaságot, szórakozást, szexet, ezen kívül ha úgy akarjátok akkor gyerekeket. Ezeket tudja nyújtani így egy csomagban egy nő, ha igényed van rá. Alapvetően ennyi. De ilyen terű intellektuális kielégülést a barátaidtól várj, ne nőtől. (Ezzel nem azt mondom, hogy a nők hülyék, vagy ne lehetne okos barátnőd.)

2020. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

3#Teljesen egyetértek veled.

22F

2020. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
95%
És akkor mi van ha te jó vagy matekból? Én meg tudom milyen kezelés kell egy bechterew korosnak, milyen egy reumatoid arthritisenek stb. Neked meg gondolom arról sincs fogalmad mi fán teremnek ezek. Akkor most hulyezzelek le? Vagy én hiába tudom ezeket, ha a másodfokú egyenletet nem akkor ostoba vagyok?
2020. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
92%
kicsit összekevered a munkát a párkapcsolattal és mivel a munkád olyan, hogy jó logikai, matematikai képesség kell hozzá, amit nem mindenki tud, elég nagy arcnak gondolod magad. Figyu, azért ha valami menő űrhajós pasi lennél, akkor talán még meg is tanulnám azt a hülye matekot érted, de így azért csak egy vagy a több tucatból...
2020. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
95%

33


Azt ugye tudod, hogy nem 1800at írunk és a nők is tanulhatnak? Sőt, már több köztük a diplomás, mint a férfiak között. Nem élő szórakoztatógépek, hanem emberi lények, akiknek ugyanúgy igényük van a kulturált partnerre. Csak a kérdezőnek az értelmesség kimerül egy matematikai képlet megoldásában, dehát ez már az ő szegénységi bizonyítványa. Puszi, egy jogász nő.

2020. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ennek szakmája. Középiskolás lehet max, azoknak van ekkora arca, ha sikerül megérteni valami nagyon alap dolgot.
2020. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
95%

"Számításokkal foglalkozom"


Ez még mit jelent?

Te maximum okoska vagy egy teruleten, nem intelligens.

2020. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te most tökön lőtted magad.
2020. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
85%

Legyél szíves megoldani nekem egy nagyon egyszerű dolgot,ha sikerül tovább léphetünk a kapcsolatunkban.

Le van foglalva neked egy repülőjegy Finnországban,Oulu városába kell el jutnod majd ott a cím keresd meg és vedd át a furgont amit ismerősöm főnöke vett használtan,le van zsírozva minden,azért mielőtt aláírod az átvételi papírt ellenőrizd le a gépjárművet,ha minden jó és stimmel a papírok is meg vannak akkor indulj el felrakodni arra a helyre amilyen címet küldenek neked és rakodj fel aztán irány haza,lehetőleg biztonságosan juttasd el a furgont,útközben a hajón tudsz pihenni és enni,nagyon egyszerűen meg tudod venni a hajó hegyet, remélem a rövidebb úton jössz,nem fizetsz horribilis összegeket az üzemanyagért ne az autópályán tankolj mert ott jóval drágább.

Sima b kategóriás jogosítvány kell csak hozzá, remélem ha ennyire szuper vagy mint mondod akkor van jogsid.

Nem kell semmi bonyolult dolgot csinálni,egyszerűen csak mész és jössz, nagyon egyszerű.

Ja ne benzint tankolj majd ha nem gázolajat de hát te ezt úgy is tudod,puszi.

2020. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!