Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legjobb stratégia (az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb stratégia (az öngyilkosságon kívül) ha olyan külsővel áldott meg az élet, hogy egyetlen nő sem tud vonzónak találni?

Figyelt kérdés

Így a legtöbb, amit kihozhatok az életből, az érdekkapcsolat, de még azért is nekem kell küzdenem, hogy arra méltó lehessek. Mint mikor a disznó önmagát vágja le és ugrik fel a kampóra a hentesnél.


Irtózom a gondolattól is, hogy prostituálttal legyek, ugyanakkor felőröl már a magány.


Pedig csak arra vágynék, hogy valaki szeressen.


És minden, de tényleg minden lehetőséget kimerítettem már az ismerkedésre.



2020. nov. 29. 13:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

#8


Szted ez kit érdekel? Senkit.

2020. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
28%
Ha az altalad linkelt kepen levore hasonlitasz, akkor ugy latszik van eselyed egy olyan nore, aki mellette van. Hol a hiba?
2020. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, én is ilyen vagyok mint te. Amíg él a édesanyám, addig húzom, utána öngyi leszek én is sajnos.
2020. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, én is kigyúrtam magam, de a nőket nem érdekli a testünk, csakis az arc. Remélem Isten megbünteti őket majd.
2020. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#12: Ott, hogy egy internetes kép alapján vonsz le messzemenő következtetést. Lehet, hogy testvére, lehet, hogy felkért amatőr modellek (lásd még: stockphoto), lehet, hogy valamelyik valami kisceleb vagy influencer esetleg egy fesztiválon HAVERkodtak össze és lőttek egy közös szelfit.


Én nem az alapján vontam le sosem következtetést, hogy miket kamuznak a neten, mindig mindennek utánajártam.


Ha nekem az a tapasztalatom, hogy mindig barátzónában kötök ki, ha mindig nekem kell aktívnak lenni minden téren (én írjak rá a nőre, én keressem, maximum 1-2 szavas válaszokat ad, ha egyáltalán ad, aki fossa a szót az meg személyesen nem akar találkozni, ha személyesen ismerem, akkor évek óta nem tudja elengedni az exét vagy összejön mással bulikban és azzal se lesz semmi), akkor szerinted mi a következtetés? Ha a jóképű férfi ismerőseim, még ha némelyik duci vagy akármi is, azért időnként nekik is akadnak nők, akik ŐKET KERESIK. Akik aktívan rájuk írnak, hogy ráérnek-e valamikor vagy csak hogy mi újság velük...

2020. nov. 30. 08:33
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
Mindig azok kotnek ki baratzonaban, akik jellemhibasak. Mindig. Ezt tanuld meg. Szar kinezettel is lehet baratnod, erre rengeteg peldat latsz, ha vegigmesz az utcan. Sajat szemednek csak hiszel, nem?
2020. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%

#16

Álmodban, haver.

A barátzóna pontosan azt jelenti, hogy nincs baj a jellemeddel, de külsőleg nem tart vonzónak a csaj, nem mozgatsz meg benne semmit, pont.

Szar kinézettel is lehet barátnőd, de az olyan is lesz.

2020. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%
Baratzona az, amikor keretlenul probalod magad ratukmalni egy nore, aki nem kert beloled, majd ott legyeskedsz korulotte, hatha meggondolja magat. Nem fogja. Az ilyen ember nem tud csajozni, bena szerelmesfilmek kliesi szerint probal baratnohoz jutni. Ezert kerul baratzonaba, nem azert, mert csunya. Sok csunya embernek nem okozott problemat part talalni, mindig a jellemhibasok azok, akiknek nem sikerul. Ja es a szepek kozott is pont ugyanez van. Ott is a jellemhibasok landolnak a baratzonaban. A nok a szemelyiseget keresik, nem pedig a makulatlan kulsot.
2020. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18


A nok a szemelyiseget keresik


LOL

2020. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
48%

Baratzona az, amikor keretlenul probalod magad ratukmalni egy nore, aki nem kert beloled, majd ott legyeskedsz korulotte, hatha meggondolja magat. Nem fogja.


KÉNYSZERÍTENI kell rá, hogy meggondolja magát! Jobb belátásra kell bírni. El kell lehetetleníteni az életét, ha más pasira vet szemet. Megvannak a drasztikus módszerek, amit az ismerőseim alkalmaznak és célba is érnek vele. Én nem ilyen vagyok, de sok pasi féreg és képes addig háborgatni a nőt, amíg az be nem adja a derekét.

2020. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!