Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy manapság a lúzer férfiak és a lúzer nők nem jönnek össze egymással?

Figyelt kérdés
Pár évtizeddel ezelőtt azért még jellemzőbbek voltak az olyan kapcsolatok, ahol egymásra talált két kevésbé sikeres ember. Mostanság mintha viszont ez teljesen eltűnt volna. Most, főleg a nők, csak a sikeres, talpraesett férfiakat akarják, ezek a férfiak jellemzően jól is keresnek talpraesettségükből adódóan. Egy kevésbé sikeres, nem olyan jól kinéző nő is inkább egyedül marad, de sikertelen férfit nem akar. Mi lehet az oka annak, hogy nem találnak egymásra a hasonló helyzetű emberek?

2020. nov. 30. 19:48
1 2 3 4
 11/32 peca1000 ***** válasza:
60%
Mert a lúzerek is a tökéletest akarják, és nem egymást. :)
2020. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%
És mi/ki számít "lúzernek"?
2020. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, ki a lúzer? Először ezt kéne definiálni.
2020. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

"Amúgy igen, ki a lúzer? Először ezt kéne definiálni."


Nyilván, aki nem modell külsejű. Foglalkozásával sem keres sokat, alacsony bérért dolgozik.

2020. nov. 30. 22:23
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Ahham. Hát, figyelj, nálunk nekik is van párjuk. Gyárvárosban lakom, tehát itt bőven van átlagos ember is. Ja, és nem modellekkel járkálgatnak, hanem normális nőkkel, akiket te lúzernek hívsz.
2020. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
61%

Pár évtizede nem szexpartnert vadászott mindenki, hanem párt, társat, olyat akivel érdemes házasodni és családot alapítani. Sokkal fontosabb szempont, hogy milyen ember, mennyire illenek össze, mint az, hogy hány kiló vagy szereti-e a bdsm-et.

Ma meg szinte minden pasi csak szexet keres, semmi mást. A házasság szó puszta említése elég, hogy füstté váljon. Vagy megpendíteni, hogy belátható időn belül gyereket akarsz. Huss, már ott sincs.

Rövid távra, egy estére, pár menetre, vagy pár hónap összejárkálni dugni: egyetlen szempont lesz, hogy mennyire kívánatos a másik.

Ennyi.

Nincs ezen mit ragozni.

2020. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az egyik oka az, hogy a fiatalok kevésbé vannak szem előtt egymásnak. Az internet és a közösségi oldalak megjelenése előtt a személyes kapcsolatok sokkal fontosabbak voltak. A fiúk és a lányok kisebb közösségekben (iskola, saját osztály) egymás mellett nőttek fel, többet kommunikáltak élőben és mire elérték a 18-20 éves kort, addigra "megtanultak bánni" az ellenkező nemmel. A fiúk tudták, hogy mi tetszik a lányoknak és a lányok is, hogy mi a fiúknak. Mindenki próbált ismerkedni, ami néha pofára eséssel járt, de 20 éves korára kb. be tudta lőni, hogy kiknél van esélye, számára mik a reális lehetőségek. Így pl. egy teljesen átlagos 20-22 éves lány nem ringatta magát abban a tévhitben, hogy "ha kifehéríttetem a fogaim, megszerzek valamilyen diplomát, és vékony maradok, akkor automatikusan jó nő leszek" és a fiúk sem azt várták, hogy elérjék a 30 éves kort, mert akkor aztán a nők már "öregszenek" és egymással (na meg a sok fiatalabb csajjal) fognak harcolni a kegyeikért.


Ezzel szemben ma sokan burokban élnek, kitalálnak maguknak egy kis világot, amiben ők jobbak mint valójában és a neten ehhez partnerekre is találnak, akikkel így egymást erősítik a tévhitekben. Ezt láthatjuk itt is. Ha pedig sokan megerősítenek, akkor még kényelmesebb abban hinni, hogy igazam van, de ettől még nem lesz igazam. Lányként szürke kisegér vagyok, akit nem akarnak észrevenni a fiúk? Vékony vagy épp duci vagyok és így nem akarok beállni a "ki mer csajosabban öltözni?" sorba? Na várjatok csak, tojok én rátok, majd jól végigtanulom a fiatal éveimet, diplomát szerzek, aztán mire 30 éves leszek, addigra ott lesz a diploma, egy jó állás, közben a pasik is megkomolyodnak és belátják, hogy komoly kapcsolatra én vagyok a megfelelő választás. Könyörögnek még nekem, én meg majd válogatok, miközben a sok agyatlan kis forrónadrágos ribizli már rég a süllyesztőbe került. Vagy a másik oldal: nem érdeklem a csajokat? Én aztán nem puncsolok egyiknek sem, mint az a lúzer Pisti. Majd tanulok, dolgozom, 30 éves koromra lesz egy jó kocsim, lakásom, meg egy kis félretett pénzem, addigra a nők biológiai órája is már hangosabban ketyeg, ráadásul ott lesz a rengeteg fiatal csaj, aki majd egy ilyen érett, de fiatal pasit akar. Beérik a sok munka, nekem csak válogatni kell.


Aztán eljön a várt 25-30 éves kor, ők meg szinte nulla szociális érzékkel ott állnak a piacon és nem hogy egymásnak nem kellenek, de senki másnak sem. Az "üresfejű, forrónadrágos ribizlik és a lúzer Pistikék" meg már házasodnak, tervezik a közös jövőt a "semmire". De itt sem az a kérdés merül fel, hogy "mit csináltam én rosszul?", hanem jönnek a gonosz megjegyzések, hogy "úgyis majd elválnak, felelőtlenek, mert a semmire vállalnak gyereket, hülyék, mert felvették a hitelt 10 évre, miközben a házasságok több mint fele válással végződik". És még ezek után sem esik le sok embernek, hogy mi is a probléma. Na ezért nem találnak párt.

2020. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%

16-os: erre én pedig azt mondom ,hogy minden nő ilyen pasit keres és aki nem csak dugni akar, azt tartják "lúzernek" és férfiatlannak.


Én világ életemben normális, kedves, egyszerű lábyt kerestem, nem is vettek figyelembe soha a nők. Pont azért mert nem vagyok magamutógató és beképzelt: ez egyenlő a mostanság nagyon divatos "önbizalomhiányos" fogalommal.

Nem keresek jól valóban és nem is vagyok extra kinézetű. Se kigyúrva nem vagyok és méregdrága ruhákat sem hordok, ahogy menő kocsim sincs.

Emiatt is lúzer vagyok.

Volt egy barátnőm, akit nagyon imádtam, nagyon jó volt vele és úgy gondoltam megbízhatok benne 100%-ig. Átlagos, aranyos, kedves, okos csaj volt, normális családi háttérrel, normális célokkal.

Ő pontosan erre vágyott: "...hány kiló vagy szereti-e a bdsm-et. Ma meg szinte minden pasi csak szexet keres, semmi mást."

Ezért lelépett egy bunkó, kigyúrt, nagymenő (pontosabban magát annak láttató) tahóval, akinek volt "menő" autója és csak dugásra kellett neki a csaj.

Ennyit erről.

Legalább önmagatoknak ne hazudjatok, nem vágytok ti egyszerű, normális életre egy egyszerű, normális férfi mellett, mert ez UNALMAS. A nőknek kell a cirkusz, a balhé, a folyamatos "izgalom", ami ezekkel jár. Inkább lesznek egy agresszív barommal, aki megcsalja őket fűvel-fával és folyamatosan átveri őket, mert ez legalább "izgalmas", meg mennyivel menőbb már egy ilyennel lenni, mint a "infomratikus Józsival", vagy a "portás Gézával".

Sose vágytam soha arra, hogy boldog, boldogtalannal dugjak és "csomó csajom" legyen, sok nőt megfektessek. Ezért is néztek hülyének, lettem cikizve és kiröhögve... még a "nők" által is.

2020. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
29%

#3


Azért szégyellni nem fogom magam, mert ingatlant örököltem.


Puszi

2020. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

3# vagyok "és fel is vágnak vele". Szöveget olvasott szöveget értelmezni nem bűn.


Csók

2020. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!