Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy manapság a lúzer férfiak és a lúzer nők nem jönnek össze egymással?

Figyelt kérdés
Pár évtizeddel ezelőtt azért még jellemzőbbek voltak az olyan kapcsolatok, ahol egymásra talált két kevésbé sikeres ember. Mostanság mintha viszont ez teljesen eltűnt volna. Most, főleg a nők, csak a sikeres, talpraesett férfiakat akarják, ezek a férfiak jellemzően jól is keresnek talpraesettségükből adódóan. Egy kevésbé sikeres, nem olyan jól kinéző nő is inkább egyedül marad, de sikertelen férfit nem akar. Mi lehet az oka annak, hogy nem találnak egymásra a hasonló helyzetű emberek?

2020. nov. 30. 19:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
32%
A nők mindig is a sikeres, talpraesett férfiakat akarták. Így lettek megtervezve. Ezen alapul a bennük lévő fészekrakó ösztön. A férfinek pedig mindig is az volt a dolga, hogy felnőjön ehhez a feladathoz. Aztán persze nem muszáj ebben részt venni, de ettől még ez így működik. Aki ezen a versenyen jól teljesít, az tud nőkből válogatni. Aki szarul teljesít, az alul marad.
2020. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az az oka, hogy ma már a nők is jól tudnak keresni, sőt, sok helyen előnyben is vannak, így nem szorulna krá a férfire. Az egyedül élést pedig megszínezi a média, hogy az milyen jó is, önmegvalósíthatsz meg minden.


Harmadrészt egy előnytelen külsejű nő, ha elkezd jól keresni, el tud kezdeni sportolni, mentálhigiénés állapota javul, teli kdrága kencékre, ruhákra. Ezek után egy addigi 10/5-ből simán fel tudja magát hozni kis akarattal 10/7-8-ra. Innentől már ott van, hogy csak a sikeres férfi jöhet szóba.

2020. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
37%
Hát ez inkább fordítva van. A nőknek nem kell sikeres férfi, csak ne legyen egy alkesz drogos vagy ilyen nőgyűlölő. Az viszont sok nőt irritál ha a férfi ilyen öltönyös modoros üzletieskedő Dagobert bácsis beütésű. Inkább akkor már keressen rosszul, de legyen normális. A férfiak viszont egyre többen sikeresek akarnak lenni, és ehhez kell nekik egy repi nő, akinél nem az fontos nekik hogy szép legyen (max elmennek fizetőshöz ha nem szép annyira) hanem az a fontos nekik hogy javítsa az üzletet a kapcsolataival és legyen "valaki". Látsszon rajta hogy ami rá van kenve meg amit felvesz az drága, ez a fontos nekik nem az hogy hogy néz ki nyáron a strandon. (Jó azért fotó készüljhet róla ott is amivel villoghatnak)
2020. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
61%

#18 up

Előző 3, egyébként magát családcentrikusnak valló barátnőm azzal dobott ki, hogy nincs velem semmi baj, nagyon rendes srác vagyok, tök jó hogy vannak ilyenek, biztosan megtalálom a hozzám illőt, kitartás, de annyira nem élvezte a velem töltött 1-8 hónapot, mint szeretné, ezért bye. (Volt nyaralás, két fős program, csapatos program, otthon chill)

Egyik sem házas azóta sem, ugyan az ezt csinálják jobb, rosszabb palikkal. A qrva média hőst csinál a szingli nőkből, ezzel meg csak azt érik el, h 30 alatt alig akarnak házasodni, gyerekvállalás kitolódik 32-36 éves korig...

2020. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
24 Jó de egyébként szerettétek egymást? Vagy csak így kilogikáztad hogy most akkor pár dolog kipipálva, akkor családot alapítasz ezzel a csini nővel. Mert azért az is fontos hogy jól érezzétek magatokat együtt, pl akkor ha még nyaralni sem mentek, és mégis.
2020. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#25

Én szerettem őket, ők is, de valami plusz hiányzott részükről... 🤷 (szerelem?)

Sose volt képes egyik sem kimondani, békében, szomorúan elváltunk, ők reménykedve h jó döntést hoznak, én meg h meggondolják magukat.

2020. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mi köze annak, hogy a férfi jól keres, ahhoz, hogy mennyire talpraesett? Semmi. Pl. egy visszahúzódó "wowkocka" srác megtanul programozni és szénné keresheti magát, ettől még nem lesz egy talpraesett Dwayne Johnson.
2021. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
26-ezt már megannyi pszichológus leírta, cikkek vannak róla. Egy nőnek minél több exe volt, annál kevésbé képes kötődni a következő pasihoz. Ergo, ha neked ilyen csajaid voltak, akkor nem csodálom.
2021. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

"Egy kevésbé sikeres, nem olyan jól kinéző nő is inkább egyedül marad, de sikertelen férfit nem akar"

Bizony!!!!! Ha nem jön szembe velem a férjem....én tökéletesen megéltem volna egyedül is...kérdésedre a valaszom: azért, mert senkinek nincs kedve egy incel s*ggfejt szolgálni azon az alapon, hogy ő férfi.

2021. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
"Szerintem az az oka, hogy ma már a nők is jól tudnak keresni, sőt, sok helyen előnyben is vannak" egy bizonyos szint felett hatrány, ha nő vagy. (Legalábbis én majdnem buktam egy csopvez allást emiatt) értem a munkáltató oldalát is, mert ha valaki csopvez lesz, azt nem lehet csettintésre pótólni. Szóban "alá kellett irnom", hogy nem szülok 3 évig. Es ha nem neszelem meg, hogy mást akarnak előléptetni, és nem kezdeményezek beszélgetést a főnökömmel, bukom az állást. ..
2021. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!