Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy manapság a lúzer férfiak és a lúzer nők nem jönnek össze egymással?

Figyelt kérdés
Pár évtizeddel ezelőtt azért még jellemzőbbek voltak az olyan kapcsolatok, ahol egymásra talált két kevésbé sikeres ember. Mostanság mintha viszont ez teljesen eltűnt volna. Most, főleg a nők, csak a sikeres, talpraesett férfiakat akarják, ezek a férfiak jellemzően jól is keresnek talpraesettségükből adódóan. Egy kevésbé sikeres, nem olyan jól kinéző nő is inkább egyedül marad, de sikertelen férfit nem akar. Mi lehet az oka annak, hogy nem találnak egymásra a hasonló helyzetű emberek?

2020. nov. 30. 19:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
#28 nem olyan párjaim voltak. Egyiküknek én voltam az első (megcsalt, szerintem őt a kalandvágy vitte tovább), a másodiknak pár tartósabb kapcsolata volt, nála a kémia (egy magasak voltunk) nem volt meg, az utolsó kapcsolatom végére nem találtam még "magyarázatot". Neki 18 körül 2x összetörték a szívét, aztán sokáig egyedül volt, velem kezdett újra, de pár hónap után nem szerette volna folytatni.
2021. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
31-végülis a lényeg mindig ugyanaz: a nők amíg fiatalok és kapósak, váltogatnak, mert a kapcsolatokra is rárakódott a fogyasztói szemlélet. Aki meg a kémiával jött..hát elküldtem volna a fenébe. Ha nincs kémia ne jöjjön össze velem, mert csak húzza az időm. De nálam ezt mindig megmondták a csajok az elején, mert én komoly tervekkel állok a kapcsolatokhoz, aztán csak néznek.
2021. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!