Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyit tud emberileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit tud emberileg a legtöbb nő neten?

Figyelt kérdés
Itt gyk-n még katasztrófálisabb a helyzet.Gyakorlatilag szinte minden nő eltünt nulla előzménnyel egy beszélgetés kellős közepén itt gyk-n,semmi vita nem volt egymásról ment az érdeklődés,normál dolgokat osztottunk meg magunkról.Ennyire hulladékok lennének?Netes társkeresőn is rengeteg eltünik.
2020. dec. 2. 17:22
1 2
 11/13 VincentLaw ***** válasza:

#8


A leírásodból nekem az jött le, hogy nem igen voltál aktív az ismerkedésben, míg a pasik "kedvesek", meg "írtak magukról sokat", plusz "kérdezgettek", amire Te válaszoltál. Csak válaszoltál? Mert ez most nekem úgy jött le. Mert ebben a beszélgetésben az egyik fél passzív, a másik aktív. Az aktív meg egy idő után megunja, hogy csak ő viszi a beszélgetést, és inkább már nem is tesz fel több kérdést, inkább eltűnik, mert úgy érezheti az aktív fél, hogy annyira nem is érdeklődik a lány iránta. Én sokszor vagyok így sajnos, ilyen beszélgetésekkel nem tudok mit kezdeni, mert egyszerűen nem halad sehova, inkább vallatás jellege van.


Persze aztán lehet, hogy Te is kérdezel, csak a kommentedből most nem ez jött le.

2020. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Bezzeg mennyi nő sír, hogy a pasi csak úgy eltűnik akikért oda vannak de nem ismerik rendesen."


És ők is ugyanilyen szánalmasak, mondom nőként.

2020. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#11 Csak a kommentemből nem jött le. Valójában én mindenkinek válaszolok, akit elutasítok azt kedvesen teszem, akivel beszélgetek, attól kérdezek stb. A férfiak között kevés az, aki tud kommunikálni, vagy akivel érdemes. Akivel igen, azzal jó beszélgetésekbe megyünk bele. De az, hogy az első levelemre sosem reagál többet, amikor nem vagyok "fadarab" a levelezésben, akkor is gyenge dolog. Nekem ha nem szimpi egy-két levél után, akkor is lezárom valahogy, de ezek sehogy, csak eltűnnek. Értem én, hogy talált mást, fiatalabbat, szebbet, de egy "bocs, mást találtam" annyira nehéz?
2020. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!