Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen ciki adatbázisba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen ciki adatbázisban tárolni a társkeresőn megismert partnerek információit?

Figyelt kérdés

Amikor már négy-öt, vagy több nővel levelezek/csetelek napok, hetek óta, reménytelen észben tartani, kiről mi derült ki. Melyikük a borderline -os, melyik a pánikbeteg, melyik fél a sötétben és melyik irtózik a szextől, melyiknek hogy halt meg az előző férje/fiúja, hány gyereke van vagy volt, mielőtt elvitte a gyámügy, stb...


Talán ciki, de én egy adatbáziskezelőben tartom nyilván az eddig megismert dolgokat, így mindig képben vagyok. Egy volt barátnőm nagyon ideges lett, amikor megmutattam neki, hogy ő is szerepelt ebben az adatbázisban, még a megismerkedésünkkor tettem bele. Szerinte ciki, hogy ilyen tárgyiasítva kezelem a nőket, hiába mondtam neki hogy enélkül képtelenség lenne megoldani különleges emlékezőtehetség nélkül. Ti hogy tartjátok számon ezeket?



2020. dec. 4. 06:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez a memento db nem is rossz, van hozza UI meg multi-platform, scriptelni is lehet. Sztem mar csak ossze kene intergalni a tinderrel vmi API-n keresztul, es hasithat a sunazas:)
2020. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
72%
Nem gond egyáltalán, de a fiúk haragudni fognak rád hogy elüldözöd a nőket a társkerikről. Csak még nem tudják hogy az ilyenek mint te az okai ennek :) Persze írd fel táblázatba, aztán oszd is meg a férfihangon mennyi nővel találkoztál akinek problémája volt (megjegyzem a problémák a hasonló elmebetegek hatására alakulnak ki mint te is vagy kérdező...) Nem baj, legfeljebb kihaltok, nem kár értetek :)
2020. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

#22 (aki nyilvánvalóan ugyanaz, mint #16):


Szerintem a fiúk nem miattam párolognak el ezekről a helyekről, hanem a magatokfajta arrogáns, senkinek nem válaszoló, végül a nagy válogatásban egyedül maradó szerencsétlenek miatt.

2020. dec. 4. 11:54
 24/37 anonim ***** válasza:
15%
#23 Odamondtad neki kajakra, igy kell megvedeni a ferfibecsuletet, az idiota nostenyek meg csak eljenek a macskajukkal 35-85
2020. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
63%

Én csak és kizárólag a 23 vagyok, előtte mások írtak, úgyhogy majd azért ha magabiztosnak érzed magad :D (nyilvánvalóan :DD) Jusson eszedbe ez a kis affér, hogy "nyilvánvalóan" tévedtél. Ezen kívül férfi vagyok egy klassz barátnővel, aki elmesélte miket tapasztalt anno a társkerin :)

23 voltam, és csakis a 23

2020. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
63%
Ja, nem, 22, mondjuk néha figyelmetlen vagyok, ez a hibám, de bocs annyira nem motivál hogy hibátlanul írjak gyökereknek a gyakorin :)
2020. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a válaszokat!


Nagyon ciki és önmagad is átveres/félrevezeted vele.


Aki érdekel, azoknak a dolgaira odafigyelsz és emlékezni fogsz, a többiekére nem. Innen tudod, hogy valaki igazán érdekel e!


Minek lennél másodlagos emberekkel, akiknek nem is emlékszel a dolgaira mert nem érdekelnek? Figyelj csak arra, aki érdekel, ha meg nem megy vele, várj amíg jön mégegy, aki igazán érdekel!

2020. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
14%
#27 Azert vicces, hogy a kerdezot kb felszinesnek titulalod mikozben te meg a valaszokat sem olvasod el...
2020. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
#22, #25, #26: Hát büszke lehet rá a klassz barátnőd, hogy kifogott egy ilyen gyöngyszemet, mit te, aki ismeretlenül, a sötétből lehány másokat. Bizonyára élete legnagyobb fogása voltál. Drukkolok neki, hogy megtartson sokáig, addig se rontod tovább a társkeresők levegőjét.
2020. dec. 4. 13:32
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

"reménytelen észben tartani, kiről mi derült ki. Melyikük a borderline -os, melyik a pánikbeteg, melyik fél a sötétben és melyik irtózik a szextől, melyiknek hogy halt meg az előző férje/fiúja, hány gyereke van vagy volt, mielőtt elvitte a gyámügy, stb.."


Kérdező, egyébként azt a végtelen jóindulatodat a nők irányába gyakorlatokkal fejlesztetted ki, vagy így születtél?

Csak mert azért szúrt szemet a kérdésed, mert az adatbázisodban véletlenül se szerepel hogy pl mi a lány kedvenc hobbija, étele, milyen a családja stb, csak a negatívakat írogatod ilyen gondosan hogy ki tudd játszani vagy mi? Bocs hogy nem vagy valami szimpatikus ezzel a felsorolással. Mondjuk ha máshogy fognád fel a dolgokat hamarabb léphetnél le a társkeresőről, szerintem jobban jársz vele, mint ha az itt jelenlévő nőgyűlölőkhöz csatlakozol ami kb egy öngól.

A jegyzetelésedhez senkinek semmi köze, az a te dolgod, de nyilván akkor ilyet kellene főleg felírnod hogy az Emmának a kedvence a hegymászás és a pizza, vagy a filmnézés, nem ezekről beazonosítani valakiket amiket írkálsz.

2020. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!