Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyedülálló társkereső férfiból ilyen sok van, egyedülálló társkereső nőből meg ilyen kevés?

Figyelt kérdés

Egyik társkeresőn rákerestem a női célkorosztályomra, 328 találat. Kíváncsiságból megnéztem ugyanezen korosztály férfi számát is, 3952 találat.

Tudom, hogy ez csak netes társkereső, de élőben is a saját korosztályomban (24-34 éves korosztály) a férfiak 60-70%-a tartósan egyedülálló, nem talál társat. A nőkből pedig ez a szám, csak kb. 10-15%



2020. dec. 16. 13:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

#9: Az hány %, aki 18-23 éves nő, szép arcú, vékony, gyerektelen és épp szingli? 1? 2?

Másrészt ha én egy szelet csokit akarok, de nincs a boltban, nem eszek meg egy darab kutyagumit, mert barna-barna. Elvagyok csoki nélkül. Érted, ugye?


A társkereső meg nőként pont olyan, mint egy nagy vödör kutyaxar közt keresni egy twixet. Lehet, hogy ott van valahol az is, de nincs gusztusa hozzá az embernek.

2020. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%

11#

Ekkora arccal beledughatod a fejed a vödörbe,akkor se veszed eszre a twixet.

Jó nézelődést!

2020. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
És hol van az a rengeteg férfi?
2020. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%

Mert egyedülálló nőként nem vagyok felregisztrálva sehová, elvagyok, élem a világom 😍

Van egy szuper vibrim, hál istennek nem kell szőrtelenítenem, ehetek fokhagymát ha megkívánom, nem kell alkalmazkodni.

Az öcsém fent van Tinderen, Badoon, és Snapchaten is csajozik. Szóval ő egymaga hatalmas internetes jelenlétet produkál, míg én kb semmit.

És általában ez a jellemző.

2020. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%

Háát kb felesleges azoknak a férfiaknak regisztrálniuk akik nem ütik meg azt a mércét ami a mai ideál, illetve aki legalább egy kicsit jóképű.


Elfogadom én, hogy mindenkinek a legjobb kell, a szép nő, a jóképű férfi, épp ezért a társkereső kb felesleges hacsak k**úrvára le nem adod az igényeidet.

2020. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
8%
14:Szóval egy szőrös fokhagymaszagú nő vagy akinek van egy vibrátora és neked így tökéletes az életed :D Azért ezt gondold át mégegyszer...
2020. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"Ráadásként csak a vékony nőkre áhítoznak."

Ezzel elárultál mindent.

Szóval egy kövér, idősödő nő vagy akinek elege lett abból, hogy a 30 éves monogám családcentrikus Brad Pitt-nek nem kellett társkeresőn feleségnek.

Itt most másról van szó azért, a férfiak részéről.

2020. dec. 16. 18:17
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

" 30 éves monogám családcentrikus Brad Pitt"

Sirol, miert te ez a kategoria vagy? Vagy szerinted tenyleg ez az atlag a tarskeresokon?


Persze vannak a modell srácok akik osszeallnak a modell lanyokkal

Es akkor van még sokfajta srac a palettan de azért ez egy nagyon kis szazalek.

2020. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

#16: Ezzel mi a gond? Szerinted a nők a saját örömükre borotválkoznak? Élvezik?

Szerinted jó, ha nem eheted a kedvenced, mert fúj, és büdös leszel, és nőnek nem illik?

A vibrátorról meg csak annyit, hogy több orgazmust okozott, mint az összes pasim, akik persze mind azt állítják, hogy lepedőakrobaták.

Miért ne lehetne egy nő így boldog? Vagy te azt látod, hogy minden nő boldog, aki kapcsolatban van? Hát a francokat, nem véletlenül a nők adják be a válást.

2020. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű: ennyi a női erkölcs...
2020. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!