Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyedülálló társkereső férfiból ilyen sok van, egyedülálló társkereső nőből meg ilyen kevés?

Figyelt kérdés

Egyik társkeresőn rákerestem a női célkorosztályomra, 328 találat. Kíváncsiságból megnéztem ugyanezen korosztály férfi számát is, 3952 találat.

Tudom, hogy ez csak netes társkereső, de élőben is a saját korosztályomban (24-34 éves korosztály) a férfiak 60-70%-a tartósan egyedülálló, nem talál társat. A nőkből pedig ez a szám, csak kb. 10-15%



2020. dec. 16. 13:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#17


😃😃😃🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

[link]


Nézegesd meg, hogy 50 éves kor alatt mennyivel több férfi van minden korosztályban.

2020. dec. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
19: A 14-es válaszoló azt állítja hogy nagyon boldog szingliként mert így szőrös és fokhagymaszagú lehet és nincs egy számára vonzó társa akivel egészséges szexuális életet tudna élni.Ezt hiába forgatod mindenfelé hogy ez milyen jó dolog kétlem hogy ez volt a válaszoló álma, egyszerűen ez van valamiért nem kell a férfiaknak.Másrészt nem tudom miért nem lehet enni hagymát ha az ember párkapcsolatban van mi is eszünk bármikor , a szőrtelenítést pedig elsősorban magunk miatt csináljuk, feleségem is mindig szőrtelenített mert saját maga felé igénye volt rá hogy ne úgy nézzen ki mint egy szőrös majom, de én sem tűröm magamon a dzsungelt ez részben igényesség/igénytelenség kérdése.Az meg ha neked béna palijaid voltak talán keresd magadban is a hibát hogy miért őket vonzottad be, ugyanitt megkérdezném hogy te milyen földöntúli örömöt tudtál nyújtani nekik de persze erre nem kell válaszolni...Nyílván annyit amennyit viszont kaptál.34-F
2020. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23

Tökéletesen megértem a kételyt, hogy mennyire is lehetek boldog valójában.

Hadd tegyem egy kicsit világosabbá. Mindig próbáltam megfelelni a szokásos elvárásoknak. 12 éves korom óta szőrtelenítettem, 14 éves korom óta sminkeltem. 15 éves korom óta kb folyamatosan diétáztam, heti hat napot tornáztam, stb. Szóval próbáltam a lehető legjoban kinézni, a legvonzóbb lenni. Aztán kb két és fél évvel ezelőtt szakítottam a volt barátommal, és egyszerűen a fent felsorolt tevékenységek egy részét nem volt kedvem többet csinálni. Úgy éreztem, hogy oké, a pasizás/szex/együtt élés/stb megvolt, ideje új és izgalmas dolgokkal foglalkozni, mint például egyetem :)

A vibrátor kérdés meg... Igen, eltaláltad, elég béna vagyok az ágyban. Az exem sokkal ügyesebb volt mint én. Mindig élveztem vele a szexet. Néhány hónappal ezelőtt úgy döntöttem, hogy veszek egy vibrátort, mert hiányzott az orális szex élménye. És el kell mondjam, fenomenális. A vibrimmel sokkal jobb, mint bármelyik pasival akivel eddig voltam. Nem azért mert ők annyira bénák, hanem azért, mert az a mérnöki csoda annyira jó. Nem tartom a pasikat bénának azért, mert nem tudnak olyan orgazust okozni nekem mint a vibrim, mert még én sem tudok. A léghullámos technológiával nincs ember, aki felveszi a versenyt.

Még egyszer hangsúlyozom, megértem a szkepticizmust, három évvel ezelőtt én sem hittem volna el.

2020. dec. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"a férfiak 60-70%-a tartósan egyedülálló, nem talál társat. A nőkből pedig ez a szám, csak kb. 10-15%"


MOndd, és mégis ki a franccal van párban az a rengeteg nő? ELárulom. Férfiakkal. Minden egyes nőhöz, aki párban van, tartozik egy férfi is, aki szintén párban van.


Férfiak beregisztrálnak mindenhova. Nagy részük ingyen prostit keres a felesége, barátnője mellett.

2020. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!