Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Foglalt már minden normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt már minden normális fiú/férfi ebben a korban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves nő vagyok, túl három kapcsolaton,és egyszerűen nem tudom, hogy van-e remény arra,hogy velem egykorú,normális értékrendű srácot találjak,akinek vannak céljai,komolyan tervezne egy kapcsolattal és szingli is. Abba a korba léptem már,ahol a velem egykorúak már gyereket vállalnak és legalább az eljegyzés,de a házasság is megvolt már,és hiába tudom,hogy fiatal vagyok,kezdem úgy érezni,hogy nem fogok már kompatibilis part találni. Tudnatok esetleg biztatni vagy nyugtatni,hogy ne aggodjak?😅
2020. dec. 26. 16:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok, másfél éve egyedül pedig én is csak EGY normális nőt keresek...

Soha nem vágytam másra, nem akartam fűvel fával dugni, nem érdekeltek a laza kapcsolatok stb.

Szóval ne sírj, te csajként simán találsz bárkit és nem is kell "bombanőnek" lenned hozzá.

2020. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg foglaltak, aztan par ev, es elvalnak.
2020. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Te honnan tudod,hogy milyen szempontok szerint keresek part ?

Mert akkor elmondom,de úgysem fogod elhinni:

-legyen meg a kölcsönös vonzalom

-támogasson

-tudjunk együtt nevetni

-legyen céljai és ambíciói,szeresse magát fejleszteni

-legyen őszinte

-tudjuk megbeszélni a problémákat és megoldani is őket


Ennyi és nem több. De nyilván minden no a kocsira meg a pénzre megy. Van pénzem. Minek kene a másé ? :)

2020. dec. 26. 18:11
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
16: onnan, hogy bizonyíték van rá, hogy nem a hűség szempontjból fontos dolgokat nézed. Különben nem hagyna mindenki ott, csalna meg
2020. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés alapján 32nek gondoltalak. Persze hogy sok normális pasi van egyedűl 25 alatt. Csak korosztályod jellemzője a külsőre és anyagiakra szelektálás.
2020. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem, mivel 23 évesen nekem sincs párom. :D Egyébként az nagy igazság, hogy idősebbet kéne választanod egy kicsivel legalább neked is meg nekem is. A 22-23 éves fiúk többnyire nem a családalapításra hajtanak még, meg ilyenkor ritkán van anyagi tőke. Szóval, ha 30 nem is, de 27-28 éves férgi megfontolandó lenne neked is.
2020. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem a tőke számít, nekem az számítana, hogy ne legyen "túl komoly" a kapcsolat a másik szerint, hanem értékelje az együtt töltött időt, a hűséget, hogy ott vagyunk egymásnak és ne az számítson már, hogy hány "nőt" fektet meg. Nem akarok még most családot alapítani, de ha most találnék egy srácot, aki szintén komolyan gondolná, azért 4-5 év után alakulhat úgy a dolog, hogy komolyabban szóba kerül az eljegyzés vagy a gyerek téma. Nem most akarok nekiállni szülni :D
2020. dec. 26. 18:44
 18/23 anonim ***** válasza:
Én sem, nem is a tőke miatt mondom főként, de! komolyat várni egy érettebb személyiségtől csak jobban lehet. Sajnos a mi korunkban még az "éljük ki magunkat" dolog megy. :/
2020. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igen,ebben igazad van,viszont trófea sem szeretnek lenni egy idősebb férfi mellett,plusz nem találom őket vonzónak,sajnos csak a korosztalyunk tetszik :(😂
2020. dec. 26. 19:09
 20/23 anonim ***** válasza:
Na, látod, ez az én bajom is. 25-26 a nagyon max. akin még megakad a szemem. :D S így kerültünk a 22-es csapdájába.. azért pacsi sorstársam. :D Bízni még lehet, hátha mégis sikerül egy normális korunkbeli.
2020. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!