Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nagyon gázok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gázok ezek a bemutatkozó szövegek társkeresőn?

Figyelt kérdés

Fiúk írták, onnan idézek...


20 éves srác:


"20 éves kezdő alkoholista

Keresek valakit akivel együtt tudunk fejlődni eme csodás tevékenységben"


24 éves srác:


"18 éves gördeszkás kiffiú, akinek a Picuri a székhelye.

Többnyire gyökér, önbizalom nélkül, de legalább csóró is.

Ugyanitt keresek iPhone-hoz töltőkábelt.

És bár semmi köze semmihez; mindig legyen nálad egy kis naptej."


21 éves srác:


"193cm tömény őszinteség és romantika. Szeretem a kézen fogva sétálást s a jóízű beszélgetéseket."


A lista folytatódhatna. Amikor olvasom, még én szégyellem el magamat, annyira gáznak érzem, mintha egy 14 éves szintjén lennének. Én gondolom rosszul szerintetek? Én 20 éves lány vagyok.


2020. dec. 29. 11:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon gáz. Nőkben is vannak mondjuk hasonlók.
2020. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem írják ezt komolyan, azt hiszik viccesek.
2020. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Hogy ki vagyok? A legártatlanabb angyalod... vagy a legkísértőbb démonod? A barátod... vagy az ellenséged? A szikrázó napsütés, ami beragyogja az életed... vagy a sötét éjszaka amiben örökre elveszel? A szerelmed, aki mellett minden nap fel akarsz ébredni... vagy a szeretőd, akinek a szíve sosem lesz a Tiéd? Egy elveszett kislány, akire vigyáznod kell... vagy egy harcos amazon, aki elsöpör Téged? A pillangók amik a hasadban repkednek... vagy a könnycsepp ami az arcodon lefolyik? Hogy Neked ki voltam... vagyok... leszek... az csak rajtad áll...


Ez szerepel kb minden 3. Profilban.


Az első 2-nél megértem hogy semmi humorérzéked, de a 3.-al mi a baj? Az csak béna.

2020. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Azok, de nőkben is baromi sok az ilyen. Vagy az, aki az elvárásait írkálja, amik nevetségesek pl 40 ezres cipő alatt nem vagy férfi, naponta borozok stb.
2020. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Az első nagyon gáz, de tisztelem az őszinteséget. A másodikat nem húznám jobbra, de legalább jót nevettem rajta. A harmadikat szintén nem húznám jobbra, (sem valódi, sem hazudott romantikát nem keresek) de tudom hogy sok lánynak bejön az ilyen.
2020. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

Legalább próbálkoznak egyedinek lenni.

A humoruk még fejlődhet, ahogy beérnek.

Az irónia érzékelésére való készség viszont inkább adottság.


A jó hír számodra viszont az, hogy van még 17442 másik srác a társkeresőn, akiből választhatsz.

2020. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
#4 travel addict. ;)
2020. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ezek elég gáz szövegek. Nem is vicces, szimplán csak szánalmas.
2020. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Igen, gáz, de semmivel sem gázabb, mint a bevásárló listás; "Vicces, családcentrikus, gondos, szeretetteljes vagyok"
2020. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor nem csak én gondolom úgy, hogy ezek mennyire gáz szövegek...


A 3. szövegnek szerintem csak az első fele gáz: "193cm tömény őszinteség és romantika." A 2. fele még elmegy.

2020. dec. 29. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!