Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nagyon gázok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gázok ezek a bemutatkozó szövegek társkeresőn?

Figyelt kérdés

Fiúk írták, onnan idézek...


20 éves srác:


"20 éves kezdő alkoholista

Keresek valakit akivel együtt tudunk fejlődni eme csodás tevékenységben"


24 éves srác:


"18 éves gördeszkás kiffiú, akinek a Picuri a székhelye.

Többnyire gyökér, önbizalom nélkül, de legalább csóró is.

Ugyanitt keresek iPhone-hoz töltőkábelt.

És bár semmi köze semmihez; mindig legyen nálad egy kis naptej."


21 éves srác:


"193cm tömény őszinteség és romantika. Szeretem a kézen fogva sétálást s a jóízű beszélgetéseket."


A lista folytatódhatna. Amikor olvasom, még én szégyellem el magamat, annyira gáznak érzem, mintha egy 14 éves szintjén lennének. Én gondolom rosszul szerintetek? Én 20 éves lány vagyok.


2020. dec. 29. 11:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
nagyon gazak igen, kapasbol mennenek balra.
2020. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
43%

7-es


NEEEEE meg a luxusvacsizós, borospoharas, nightlife képek XD


Annyira felhúzXD

2020. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

Egy időre állítsd át nőkre a keresést.

Meg fogsz lepődni.


Már eleve ritka, ha egy nő bármit is ír magáról (minek tenné, így is jobbra húzzák, nem kell törnie magát mindenhogyan, mint egy férfinek), de amikor írnak, az ugyanez a színvonal.


A harmadikban nem értem, mi kivetni valót látsz. Úgy sem, hogy konkretizáltad az első felére.


Viszont a megerősítést torzítása kiszolgálta a kérdés. Kaptál helyeslő válaszokat, és ezt áthúztad általánosba. Valószínűleg csak ennyit szolgált ki a kérdés.

2020. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%

13-assal értek egyet.

14-nek igaza van, sajnos van sok ilyen, de attól még vannak értelmes női profilok is. Mindkét oldalról van tapasztalatom, mert én is voltam fent, illetve fiú barátomnak segítettem képeket válogatni, meg profilt írni, és így, hogy beleláttam a másik oldalba, elismerem, tényleg piszok nehéz.

Míg nekem akkor is voltak matcheim, amikor nem volt kint szöveg, csak 2-4 (nem csücsörítős-csöcsös p.csakép!) fotó, és lazán elbeszélgettem a srácokkal, addig őt csak úgy ok nélkül is törlik, ha egyáltalán lesz heti 1-2 matche. Mert vagy az a baj, hogy nem mer ráírni

- vacilláll, hogyan, mivel, hiszen: akkor is letörlik, ha csak egy sima sziával kezd, vagy ha épp valami nagy nehezen eszébe jut a semmilyen infót nem tartalmazó profilról, akkor még mindig bármikor ráun, ghistol a csaj. Tényleg nehéz, én se nagyon tudtam neki jó tanácsot adni.

Lányként éreztem, hogy akarják a pasik fenntartani a beszélgetést (igaz, én is odatettem magam, nem úgy, mint az átlag "unatkozom, szórakoztass!" csajok). De fiúként olyan, mintha tojáshéjon lépkednél.


Szóval adott a helyzet, sok ezer unatkozó csajszi (és kevesebb érdekes, értelmes, aranyos lány, akik tényleg szeretnének egy jó társat), és rengeteg pasi. Ki kell tűnni valamivel. Mostanában divat ez a fene nagy szarkazmus, hát azzal próbálkoznak. Igen, némelyik tényleg nagyon béna, de legalább meghökkensz egy pillanatra, leáll a kezed a húzkodással, kap annyi esélyt, hogy alaposabban megnézd a profilját. És így már meg is érte, mert lehet, még egy gáz szöveggel is több esélyt kap, hogy legalább egy fél percet szánj rá, mintha egy sima uncsi sablonszöveget írna ki és egy másodperc alatt balra húznád.


20L

2020. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%

És amúgy én jobbra húztam pár ilyen dumás srácot, és volt, aki egész értelmes volt, jól elbeszélgettünk. Szóval don't judge a book by its cover, ami persze nehéz, mert a profil a borító és túl sok a lehetőség, nem jut mindre energia.


Amúgy beállítottam lányként hogy lányokat keresek. Sokkal kevesebb matchem lett és nekem kellett kezdeményezni többször. Emellett tényleg teljesen más hangulatú volt a beszélgetés, inkább olyan, mint amit a fiú barátom esetén: úgy éreztem, óvatosnak kell lennem. Kedvesek voltak és én is, de sokkal semmilyenebb volt az egész, nem mertem annyit csipkelődni, mint a fiúkkal.

Szóval srácok, én megértem, hogy nehéz, elismerem. Csak ne legyetek frusztráltak, inkább lazábbak, haveribbak.

(13:05 voltam)

2020. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

"De fiúként olyan, mintha tojáshéjon lépkednél."


ja kb. bár én a társkeresést már úgy érzem, mintha aknamezőn lépkednék, amikor otthon is maradhatnék XD

2020. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%

14# nek

14#vagyok,az igazi!:D

Mert megint töröltek.Nem számít,nekem aztán ebenguba senkit se keresek,és a kedves kérdező sérült lelkivilága se érdekel.Az a személyiség,aki folyton mások hibáit emeli ki,és tapsviharra vágyik,és a kritikát nem viseli,elég felszínes lélekre vall.

Azt a problémát gondolom érted,amikor az ocsu között valaki az értéket keresi.

Igen,nyilván vannak értelmes profilok.Azok között is jelentős kamu szándékú.

A legtöbb 20 éves csak őntömjénezesből,poénból van ott.Főleg,hogy úgymondjam a dekoratívabb része.Ezeknek a való életben van elég hódolója,baráti köre,bulizgatnak,szabadok,van idejük.

Eszük ágában sincs ismerkedni.

Mondom ezt tapasztalatból.Aztán logikus,hogy ahogy megy felfele az életkor,egyre több a valódi kapcsolatok után kutató.Kevesebb idejük van,a társaság ritkul,ott a munka stb.Tehát már nem cirkuszolgatni,meg jókat nevetgélni jár oda,hanem valóban ismerkedni akar.

És van az a marginális rész,aki egyéb okokból, 20 évesen is komolyan gondolja.Nem vitatom,de elég keves az,és ritka.Vagy esélytelen megtalálni,vagy nem lehet megtalálni.

2020. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%

Azt tapasztalom, a normalisak (legalabbis a nok) szo nelk torlik magukat, ha eleguk lesz.


Megertem oket, de ugyanakkor szo nelkul tavozni, ha beszelgetsz valakivel elegge bunko dolog.


Szoval tobbsegeben csak ezek maradnak hosszutavon, akiket a kerdezo irt. Jo, lanyok ott total masok, mint a fiuk...

2020. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%

Mielőtt 2 éve regisztráltam társkeresőre (badoo), annyit olvastam itt gykn, hogy milyen szemetek a csajok stb, hogy elhatároztam, hogy én kedves lány leszek mindenkivel, nem ghostolok, nem felgmázok, elköszönök stb.

Tartottam is magam hozzá, de persze, hogy betaláltak azok, akiket lehetetlen volt lerázni (match nélkül írtak rám, csak szexet kerestek). Persze volt sok rendes pasi is. Csak eleinte tényleg naiv voltam, szerintem meg is lepődtek rajtam, nem ehhez voltak szokva. Pedig jó lenne emelni a színvonalat, tisztelettel kezelni a másik embert.


Na de hogy a kérdésre is válaszoljak: napokig húztam kb 95%-ot balra. Rossz minőségű képek, messze laktak, csak alkalmit kerestek, írni se tudtak... Aztán volt egy srác, akinek valami hasonló szarkasztikus szövege volt, ilyen vicces abszurd dolgok, hogy mit keres a lányban. Nagyon rossz volt a választék, ő meg legalább tudott helyesen írni(nagy szó!!!!) és még a képei sem cigizősek, ágyban készültek, hanem normálisak voltak. Úgyhogy jobbra húztam. Aztán randiztunk, és kiderült, hogy tök értelmes, rendes srác, azóta is együtt vagyunk.

Szóval ez csak egy meghökkentő első benyomás, mint egy reklám. Mint egy kenőcs a szörnyikékkel a tvben :D

Annyi inger ér minket, hogy már tompák lettünk. Ezek a szövegek csak egy kísérlet arra, hogy kitűnjenek. Én is észrevettem magamon, mennyit változott a hozzáállásom egy hét netes társkeresés után. Eleinte naiv, félénk, udvarias voltam, aztán meg sokkal lazább, gyorsabban pörgettem.

2020. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Barcsak a tobbseg igy gondolkodna.



De ha nem vagy tokeletes,egybol a kukaba raknak es meg o van felhaborodva, ha rakerdezel. Pedig megismerni a masikat csak szemelyesen, beszelgetes utjan lehet.

2020. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!