Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nagyon gázok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gázok ezek a bemutatkozó szövegek társkeresőn?

Figyelt kérdés

Fiúk írták, onnan idézek...


20 éves srác:


"20 éves kezdő alkoholista

Keresek valakit akivel együtt tudunk fejlődni eme csodás tevékenységben"


24 éves srác:


"18 éves gördeszkás kiffiú, akinek a Picuri a székhelye.

Többnyire gyökér, önbizalom nélkül, de legalább csóró is.

Ugyanitt keresek iPhone-hoz töltőkábelt.

És bár semmi köze semmihez; mindig legyen nálad egy kis naptej."


21 éves srác:


"193cm tömény őszinteség és romantika. Szeretem a kézen fogva sétálást s a jóízű beszélgetéseket."


A lista folytatódhatna. Amikor olvasom, még én szégyellem el magamat, annyira gáznak érzem, mintha egy 14 éves szintjén lennének. Én gondolom rosszul szerintetek? Én 20 éves lány vagyok.


2020. dec. 29. 11:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

18 akkor nem normálisak viszont

17 tapasztalat?azért mert az ilyen kislányok szórakoznak mint a fajtád?vagy mire tapasztalat?ismered a legtöbb 20 évest tán?

14 es.csak degeneráltakkal tojáshéjon lépkedés.mondjuk alkalmatlan is az ilyen ismerkedésre.normális nővel vagy sikerül vagy nem és nem fogod azt érezni hogy bakker vajon mikor fog lerázni vagy ilyen bizonytalanságot.

2020. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#20-nak:

Igen, az írogatás is csak egy első benyomásra elég (tud-e helyesen, összetett mondatokban írni, tovább tudunk-e lépni az alap kérdéseknél...stb). Igazán megismerni személyesen lehet. Sokat ad az összképbe, vonzalomba, a hang, a beszéd, az illat, a gesztusok, a testtartás, szemkontaktus, érintések, ott érezni csak, hogy van-e szikra.


Viszont amit a társkeresőn tapasztaltam: írás stílusból, illetve fotón már a tekintetből, a fotók jellegéből sokat lehet szűrni, ki mennyire értelmes. Általában bejöttek a megérzéseim, kiből lett jó beszélgető partner.


De azt sem szabad elfelejteni, hogy még randi esetén is az egész helyzet izolált: csak mi ketten, környezetből kiragadva. Itt is tud másnak mutatkozni az ember. Nem a szándékos megtévesztésre gondolok, hanem egyszerűen légüres térben lebegünk képletesen. Mint egy festmény háttér nélkül. Ezért arra jutottam, hogy legjobb alapból élőben, társaságban ismerkedni. Akkor nem kell fura szöveg, meghökkentő képek stb sem. Természetesen alakul a vonzalom, kiderül az összhang, nem pedig randikon próbáljuk interjúztatni egymást, aminek a végén mindig arra jutottam, hogy hát rendes, szimpatikus, nem mondom, hogy nem akarom többet látni, de azt sem érzem, hogy pont ő kell és nem a sok másik közül valamelyik ugyanolyan. És aztán tépelődhettem, mi legyen, mert nem volt okom lezárni sem, elsőre tuti mindenki izgul, hagyjunk időt, alakulhasson... Ha meg adok még esélyt a dolognak, - mert jó ember, nem muszáj, hogy első pillantásra megfogjon -, akkor meg "hülyítem", és azt se akartam.

Szóval mindkét oldalról nagy a nyomás, csak másképp. Élőben úgy érzem, természetesebben alakul, nem erőltetett. És kiegyensúlyozottabb a terep. Persze az első lépést nehezebb ott megtenni, de onnantól jobban sínen van, míg online fordítva.

2020. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"írás stílusból, illetve fotón már a tekintetből, a fotók jellegéből sokat lehet szűrni, ki mennyire értelmes"


jogos. Vetkőzős, rúdbajnokok a borospohárral, kontra mosolygós, kedves szelfi.

2020. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!