Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik találnak nehezebben társat? A nők vagy a férfiak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 19:03
 21/100 anonim ***** válasza:
20%
#17 igazad van a "bejövés" nem csak külső. Viszont kb 70%-ban az.
2021. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim ***** válasza:
20%
Ez meg kinek mi. Léteznek demiszexuálisok is.
2021. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim ***** válasza:
42%
Csajok ezek a terelések, félelmetes. :D
2021. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
72%

"Mert ott az a 10% próbálkozó, aki bejön. PRÓBÁLKOZÓ, aki náluk próbálkozik és akinek egyszerűen csak igent kell mondani."


Én soha nem úgy találtam párt, hogy a nálam próbálkozóknak csak igent mondtam. Ha tetszett egy férfi, akkor mindent megtettem, hogy megismerhessem közelebbről is. Attól egy nőnek sem lesz jó, tartalmas párkapcsolata, hogy a nála sorba állók közül kiválaszt egyet. Az ilyen sorba állós pasik másik 50 nőre is hajtanak. Mindegy, csak összejöjjön valaki.

2021. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 anonim ***** válasza:
36%

#24: Szólok az összes haveromnak, akit így dobtak ki, hogy ilyen nincs, mert gyk-n valaki megmondta. Köszi az infót!


Ne állítsuk már be úgy, hogyha valakinél kopogtat egy neki bejövő, akkor azt kezdi el egyből nézegetni, hogy másik 50 nőre is hajt az illető.

2021. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 anonim ***** válasza:
69%
Hát nekem nem kell olyan, akinek nem csak én kellek, hanem van 50 másik.
2021. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy más nő nem, de én igen. Kétszer is előfordult, hogy bejött a pasi, de tudtam, hogy más nőket is fűzöget, és ez nekem nem tetszett.
2021. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:
15%

#26: Neked persze, hogy nem. Itt senkinek sem. Sőt, a világon sehol sem, senkinek! Mégis, ha az illető jól néz ki, akkor hirtelen senkit sem zavar. Persze, te vagy a kivétel, ez csak természetes!


#27: Hát, mivel egyedülálló volt, miért ne ismerkedhetett volna több emberrel is?

2021. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
78%
Én már csak ilyen béna romantikus vagyok, aki mások után forgolódik, az nem nekem lett megírva.
2021. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 anonim ***** válasza:
65%

#29: Tehát, saját magadnak nehezíted meg a társkeresést azzal, hogy esélyt sem adsz egy ember megismerésére, aki ráadásul be is jön.

Na, ilyen úgy általában a női társkeresés "nehézsége". Mint, amikor egy gazdag szomorú, mert a Ferrari színkódja nem olyan, amilyet ő talált ki, hanem egy árnyalattal sötétebb.

2021. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!