Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik találnak nehezebben társat? A nők vagy a férfiak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 19:03
 41/100 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak simán nem ízlik.
2021. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
0%
#41 olyan nincs
2021. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
0%
De van. A lecsó sem ízlik. A rozskenyér sem. A sült halak sem.
2021. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
66%

A férfiak. Mivel MINDIG a nő VÁLASZT, ezért egyértelmű, hogy a férfi nehezebben talál társat.

Mert mi a nő dolga a "klasszikus" felosztásban?

Várja az udvarlókat (lesznek) és közülük kiválasztja a legszimpatikusabbat.

A férfi dolga, alapvetően az UDVARLÁS, hogy próbálkozzon a neki tetsző nőknél (vagy mindenkinél, attól függ mennyire akarja a dolgot) és reménykedik, hogy valaki őt választja.

És ez manapság is így van, az esetek 99%-ban.

Persze van, hogy csaj akar megismerni egy neki tetsző férfit és ő "udvarol", de azért ez ritka. Még mindig a férfitől várják el, hogy megtegye az első lépéseket és "irányítsa" a dolgot.

A nő meg "csak" dönt.

EGyébként valódi TÁRSAT tényleg mindkét nem nehezen talál, hiszen a nő dönthet sokszor rosszul a férfi meg lehet kihagy olyan lehetőségeket, amelyekkel sokkal sikeresebb lenne.

2021. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
24%

"A férfi dolga, alapvetően az UDVARLÁS, hogy próbálkozzon a neki tetsző nőknél (vagy mindenkinél, attól függ mennyire akarja a dolgot) és reménykedik, hogy valaki őt választja."


A neki tetsző nőknél, tehát ő már szűkítette a kört, és kiválasztotta, kiket szeretne.


Ha pedig nem... nos, azt nem nevezem társnak, aki gechizsáknak használja a másikat, mert nincs jobb.

2021. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
15%

"#27: Hát, mivel egyedülálló volt, miért ne ismerkedhetett volna több emberrel is?"


Felőlem ismerkedhet, de én így nem akartam vele. Lehet, hogy sok pasit nem zavar, ha a csaj közben másokkal is ismerkedik, sok nőt viszont zavar.

2021. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
79%

44-es

Engem idáig egy férfi sem közelített meg, mindig én próbálkoztam be sikertelenül. 😅 Szóval ez nem igaz, hogy a nő választ mindig. Mert nálam mindig az volt, hogy a pasi mondta bocsi nem. 😀

2021. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim ***** válasza:
66%

47-es (ügynök hehe): "És ez manapság is így van, az esetek 99%-ban."

Te vagy az 1%...

Illetve biztos vagyok benne, hogy neked is udvarolnak, vannak akiknek tetszel, akik téged akarnak, csak róluk gondolom tudomást sem veszel.

Szóval ugyanúgy megvan a lehetőséged választani, de te azt választod, aki semmit nem akar tőled...

2021. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
85%

48-as


Bocsánat, de minden random férfival csak mert fèrfi mièrt kellene összejönnie egy nőnek? Általánosságban kérdezem... Ha mentalitásban, gondolkodásban mások vagytok vagy csak szimplán nincs meg a kémia? Ha így jössz össze valakivel a kapcsolat halálra van ítélve, illetve megcsalás a vége. É ebből nem kérnék.

Egyébként meg tényleg nem közelítenek meg olyanok, akik tényleg párt keresnek nem csak szórakozni akarnak (ők mindenkinél bepróbálkoznak). Ha valakinél én érzem, hogy komolyabb szándékú, személyiségű férfi lehet és érzem a passzolást, ő mondja, hogy nem. 😀 Sok nővel van így, hidd el...

2021. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
50%

48# ellentmondásba keveredtél, hiszen ha te érzed a férfi komoly szándékát akkor nem mondja hogy nem! Akinek komoly szándékai vannak azok közelednek feléd, akiknek nincsenek azok pedig nemet mondanak tiszta sor. Tehát akik nálad bepróbálkoztak voltak komolyak, de elutasítottad őket, akik pedig lekoptattak voltak komolytalanok, meg ne próbáld felcserélni már őket kérlek!

Amúgy nincs baj hogy nem mindenki kell neked, csak ne az legyen hogy "senkinek nem kellek" jajajajjj!

Mert ez esetedben is hazugság!

2021. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!