Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik találnak nehezebben társat? A nők vagy a férfiak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 19:03
 31/100 anonim ***** válasza:
56%
Nekem ő ettől egy gusztustalan ember lesz. Járjak valakivel, akit gusztustalannak tartok?
2021. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim ***** válasza:
4%

#31 :DDDDDDDDDDDDDDD


Dehogy lesz gusztustalan. :D Ha jóképű akkor nem...

2021. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 anonim ***** válasza:
68%
#31: Gusztustalan lesz attól valaki, hogy ismerkedik több emberrel is? Ezt amúgy közölted már az ismerőseiddel, barátaiddal, családtagjaiddal is? Mert garantáltan vannak köztük, akik egyszerre több emberrel is ismerkednek.
2021. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
28%

"Dehogy lesz gusztustalan. :D Ha jóképű akkor nem."


De. Nem tudom, volt-e veled olyan, hogy megláttál valakit, nem szexuálisan, mondjuk havert, tanárt, akit rondának tartottál, majd ahogy megismerted, egyre kevésbé láttad csúnyának, mert a "belsejét" láttad. Na, ez fordítva is így van. A helyes arc hamar eltűnik, ha mellette paraszt az illető. Ha nem tudod ezt átérezni, mert neked egy pina bárhogy viselkedhet, az nem rólam szól.


"Gusztustalan lesz attól valaki, hogy ismerkedik több emberrel is? Ezt amúgy közölted már az ismerőseiddel, barátaiddal, családtagjaiddal is? Mert garantáltan vannak köztük, akik egyszerre több emberrel is ismerkednek."


De.... komolyan ennyire nehéz ez? Ők nem VELEM ismerkednek. Aki velem ismerkedik, és másokkal is, az gusztustalan. Az, hogy két vagy több ember, akik nem velem ismerkednek, mit csinálnak, azt magasról leszarom.


Butítsuk le, szerintem a rakott krumpli gusztustalan. De felőlem rajtam kívül mindenki más eheti, nem fogom őket lenézni. NEKEM ne kelljen.

2021. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 anonim ***** válasza:
44%
TÁRSAT mindkét nem nehezen talál. Kalandot talán a férfi. Viszont ha van egy pár, annak két tagja van, tehát ha egy nő talált akkor egy férfi is és fordítva. Egyforma.
2021. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 anonim ***** válasza:
78%
"szerintem a rakott krumpli gusztustalan"...ezt qrvagyorsan szívd vissza! XD
2021. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 anonim ***** válasza:
79%

"szerintem a rakott krumpli gusztustalan"


Hát te nem vagy normális...

2021. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
33%
Én sem értem, mert külön-külön minden összetevőjét szeretem, de együtt olyan, mintha valaki már megette és kihányta volna.
2021. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
79%
#38 akkor nem jól csináljátok.
2021. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
100%
aki rondább
2021. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!