Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik találnak nehezebben társat? A nők vagy a férfiak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 19:03
 51/100 anonim ***** válasza:
96%

Én mondanék mást: életem folyamán akadhatott vagy 5-6 férfi, aki leszólított az utcán ismerkedési szándékkal, és ők vagy idősebbek voltak nálam cirka 15-20 évvel, vagy ápolatlan volt a megjelenésük, vagy élből közölték, hogy ők most igazság szerint felvinnének magukhoz dugni, aztán majd meglátják, mit kezdenek velem. Akiket ismertem valamennyire, mert ilyen-olyan okból kifolyólag rendszeresen tartózkodtunk egy légtérben és kommunikáltunk is, azok soha a büdös életben nem jelezték, hogy akarnának tőlem bármit, pedig volt, aki pontosan tudta (mert mondtam neki), hogy bejön nekem. Egy, azaz egyetlen srác akadt, aki megcsókolt részegen, másnap pedig közölte, hogy felejtsem el a történteket.

Erre komolyan azt tudja mondani valamelyikőtök röhögés nélkül, hogy sereglenek az udvarlók körülöttem, csak választanom kellene közülük? Mármint igen, leállhattam volna anno, 18 éves egyetemistaként egy olyan, harmincas éveiben járó buszsofőrrel, aki néhány perc beszélgetés után egyértelműen kinyilvánította, hogy a tudást nem tartja értéknek, "csak legyen valami papír, azt' kész", de nem gondolom, hogy ebből hosszútávú, gyümölcsöző párkapcsolat lett volna, tekintve, hogy már az élethez való hozzáállásunk is markánsan eltért a másikétól. Szóval feltenném még egyszer a kérdést: szerintetek én vagyok a köcsög és/vagy a határtalanul válogatós, amiért az ehhez hasonló NÉHÁNY ajánlatra nem mondtam igent?

2021. jan. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim ***** válasza:
51%
51: Én férfiként pedig csak olyat tapasztaltam, hogy amikor jóbarátnőmbe beleszerettem, mindig lepattintás volt a vége. Illetve sokszor panaszkodtak, hogy "hol találok egy férfit" vagy "engem senki nem vesz észre". Épp csak nem ordítottam, mint viszhang a távolból, hogy "hahóóóóó, itt vagyoook". Persze ilyenkor a jelenlévő mindig kivétel. Mint amikor közlik "szerencsés lesz majd a barátnőd". Aki persze valamilyen okból soha nem az, aki mondja, csak "maaaajd valaki".
2021. jan. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
67%

A nőknek hatványozottan több a lehetőségük. Egy pasinak kb 5-10-szer nehezebb feladat alsó hangon.


Egy nő bármikor lehet párkapcsolatban amikor csak akar. Kérdés hogy akar-e míg egy pasi akkor van párkapcsolatban amikor tud és van rá lehetőség.

2021. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
68%
51-es, hasonlóról számolhatnék be én is. Csak nálam pl. a főiskola alatt nem 30-as buszsofőr, hanem 40-es beteg fazon (kifigyelős-követős, láthatóan zavart) próbálkozott. Bizonyára úgy kell nekem is, ha már nem estem hasra tőle, és adtam be azonnal a derekam...
2021. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
79%

Amikor ilyen kérdés merül fel miért kell mindjárt a másik nemnek esni?

Én nőként úgy gondolom, hogy a férfinak nehezebb.

Általában ők kezdeményeznek, nekik kell elviselniük a visszautasítást, bátorságot meríteni, ötleteket szerezni, hogyan kell odamenni, elindítani a kommunikációt. Egy szóval nem könnyű nekik. Ezt szerintem azért el lehet ismerni nekik, ha úgy is gondoljátok, hogy a nőknek nehezebb.

2021. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 anonim ***** válasza:
89%

#52

Elhiszed, ha azt mondom, hogy a téged ilyen módon kikosarazó nők egyike sem én voltam?

Soha nem vitattam el egyikőtöktől sem, hogy akad(hat)nak nehézségei pártalálás terén. Ellenben ti megállás nélkül hangoztatjátok, hogy puncival rendelkezni már garancia a sikerre, csak nem feltétlenül a helyi alfahímre kell csorgatnia a nyálát az ember lányának. (Elárulom: nem egyszer fordult elő, hogy más lányok és fiúk által csúnyának mondott srácba/férfiba zúgtam bele, és megtettem volna értük kb. bármit, de én nekik nem voltam elég jó.) És ez az, amit gyűlölök. A másik ember problémáinak az elbagatellizálása, neadjisten tagadása. Javasolnám, hogy ugyanígy gondold végig te is, hogy volt-e nő valaha az életedben, aki mindig csillogó szemekkel mosolygott rád és azonnal ugrott neked, amint szükséged volt rá, csak mondjuk nem ő volt az aktuális felhozatal legszexibbje, ezért eleve szűrte őt az agyad a potenciális jelöltek halmazából. Ne csak nekünk kelljen önreflexiót gyakorolnunk, megtehetitek ti is néha.

2021. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj a női "brühühü, nem kellettem egy normális pasinak sem", hogy hiteltelen. Ez pont az a szint, amikor itt a férfiak panaszkodnak, hogy 100 kilók, de nem akarnak lefogyni és nem találnak nőt. Ez egyszerű, üres panaszkodás.

Nekem is vannak ilyen brühühüző csaj ismerőseim. Nekik állításuk szerint szenvedés a társkeresés, mert nincs normális pasi. Többségük már cserélte le a pasiját úgy, hogy félrelépett és az újjal maradt. Aztán, amikor vége lett annak is, ment a brühühü. Van, akinél előttem próbálkozott normálisan egy elég jó pasi, mert egy társasággal voltunk. Másnap már panaszkodott, hogy nála senki sem próbálkozik. Van olyan, aki tinderen mutogatta, hogy milyen "gáz" pasik próbálkoznak nála. Természetesen, tök jó pasik voltak és másnap ő is panaszkodott, hogy tinderen nem kell senkinek.

És olyan ismerősöm is van, aki lazán előadja, hogy milyen lelakott emberek próbálkoznak nála. Kb. minden 4-5. ilyen próbálkozó kifejezetten jó pasi, csak róluk "ne beszéljünk".


Az a baj, kedves brühühüző nők, hogy ti azt hiszitek, hogy a pasiknak és a többi nőnek nincs szeme. Az a baj, hogy ti áldozatnak próbáljátok beadni még azt is, amikor nyeregben vagytok. Az a baj, hogy ti nem is akartok normális pasit találni.

Szóval, így ne várjátok el, hogy az ilyen hisztiket a normális emberek komolyan veszik.

2021. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 51# és 54# nők

Értékelem az őszinte véleményeteket a témában, részemről annyiban igazat is adnék nektek hogy nektek sem egyszerű feltétlenül, nem könnyű.

Viszont mint nőtársad is kifejtette mégiscsak a férfinak nehezebb a két nem közül, és ami nektek nagyon nehéz a társkeresésben, na az a férfinak még sokkal nehezebb, jópár okból kifolyólag. Ha nem zavar megkíméllek titeket most ezektől az okoktól, javát úgyis írták már

2021. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
100%
Olyan opció, hogy nem az ember neme az első számú determináló faktora annak, hogy kinek mennyire könnyű vagy nehéz a társkeresés, a világért sem létezik, ugye?
2021. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
59: De! "Az a mindkettő nem nehezen talál társat" opció.
2021. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!