Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kerülhetnék egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék egy olyan lány közelébe akit jóformán csak a neten a közösségi oldalon láttam?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdeményezhetnék vele beszélgetést a facebookon?

2021. jan. 6. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha jól nézel ki, akkor ráírhatsz azzal, hogy "szia, képek alapján nagyon szimpatikusnak találtalak, szívesen megismernélek"


Ha meg nem, akkor bármit írhatsz neki, teljesen mindegy.

2021. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy, keretlenul ne irj ra senkire.
2021. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Külsőre normális kinézetű férfi vagyok, tiszta, ápolt. A saját magam szemében jól nézek ki ha a tükörbe nézek, elégedett vagyok magammal.

Megvan a kellő önbizalamam, hogy ráírjak.

Azt pedig sajna nem tudhatom, hogy ő mit gondol arról amit rólam lát.

2021. jan. 6. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Akokr írd meg amit mondtam! Ha tetszel neki válaszol, ha nem akkor nem.
2021. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

#1 ne már ezt a szánalmas dumát, könyörgöm



Kérdező:

Ha aktívan kommentelget meg ilyesmi, akkor csatlakozz ott a társasághoz, szoktak értelmes/mókás beszélgetések kialakulni kommentben. Onnan már kevésbé idétlen ráirkálni, mert van téma, amire lehet hivatkozni. Célszerű nem megrögzötten, de azért többször becsatlakozni.


Ha csak a profilját láttad, akkor őszintén nem tudom, mit akarsz. Random emberekhez odamenni, akiket láttunk valahol, mindezt azért, mert akarunk tőle valamit, szerintem tré. Akár neten, akár buszmegállóban, bárhol.

2021. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha csak "Boldog új évet." kívánok neki egy üzenetben?
2021. jan. 6. 13:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez lehet jó beszélgetés indító?
2021. jan. 6. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lánytól függ, de nagy eséllyel pofáraesős manőver.
2021. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán hülyének néz, ha vadidegenként azért írsz rá január hatodikán, hogy boldog új évet kívánj neki.
2021. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha jól néz ki és elérhető, akkor mások is ráírkálnak. nem is fog válaszolni. Esélyesebb közös ismerősön keresztül próbálkozni ha van.
2021. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!