Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme ronda pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ronda pasiként pénzzel csinos barátnőt szerezni? Nem gyilkolja a lelket az önámítás?

Figyelt kérdés
Az ilyeneket nem zavarja, hogy a csaj sose fogja katartikusan élvezni a szexet, mert esetleg kicsi a pasi farka vagy szeretkezésnél sosem fog tudni érzékien csókolózni, mert az undor miatt fintorgás nélkül képtelen őszintén odaadnia a testét hiába van rengeteg pénze? Az ilyen embereknek ez nem önbizalomromboló, hogy tudják legbelül, hogy lehet bármennyi pénzük sosem fogják elérni, hogy a csaj maximális vonzalommal csak őt szeressék minden porcikájukkal? Nekem ez annyira baromira kiábrándító lenne, hogy inkább akkor elmegyek egy minőségi prostihoz, akiről tényleg tudom, hogy csak a kefélésre való és nem gerjeszt bennem hazug ábrándokat a nap 0-24 órájában és amikor rápillantok mindig tudom, hogyha holnap elveszteném a vagyonom, akkor elillanna, mint légfrissítő a szélviharban. Sosem fogom megérteni az ilyen férfiakat, hogy nekik mit jelent egy nő.

2021. jan. 12. 11:21
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nemcsak a külsejétől az aki hanem a pénzétől is. Ha egy szépfiú balesetben összeégtek mint Lauda akkor koccolnak a nők
2021. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
59%
kérdező, nehéz elfogadnod hogy vannak pasik, akiknek nincsenek érzelmeik? Tucatnyi iylen van
2021. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Szerintem simán van sok nő, aki tényleg azért vagy azért is szerelmes, de nem feltétlenül úgy fordítja le, hogy a pénzéért, hanem az eszéért, rátermettségéért, sikerességéért, hogy az biztonságot nyújt vagy élvezheti vele a hírnevet, társadalmi megbecsülést... hisz valamiből csak van az a pénze, tehát egy életképes egyed. És hát miért lenne ez rosszabb, mint amikor (sztereotípan fordított nemekkel) valaki csak egy jó test miatt szeret valakit és mondjuk cserébe elnézi, hogy nem annyira okos vagy jó beszélőkéjű vagy megbízható vagy szorgalmas?
2021. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
29%

#9 Ez ki kérem magamnak!


Képzeld el, hogy nem volt tele de nem is érdekelt a pénze.


Igazából amikor megismertem beszélgettünk tök normálisan ellehetett vele beszélgetni majd elég hamar felhozta, hogy ő szeretne szexkapcsolatot.

Akkor ott még nem tudtam, hogy én szeretnék-e ezért mondtam neki, hogy én ezt még átgondolnám. Viszont megmondom őszintén igen szimpatikus volt benne az, hogy nem hülyített hanem kerek perec megmondta mit akar! És nem neten mondta meg hanem szemtől szembe. Eddig csak neten volt nagy a pasik szája és élőben nem merték ezért amúgy szimpatikus volt, hogy ő ilyen őszinte volt velem szemtől szembe.

Először nem is akartam belemenni ezért is mondtam, hogy én ezt még átgondolom. Majd ezek után is kedves volt vele, hazakisért meg ilyen apró kis figyelmességek. És azt gondoltam ha őszinte mégis figyelemes akkor miért ne próbáljuk meg? Életem legjobb döntése volt! Iszonyatosan jó volt vele és szerencsére hosszú távon működött a dolog 2 évig heti többször összejártunk.


K.vára nem érdekelt a pénze vagy ilyesmi egyszerűen jó volt vele a szex.

De nyilván az ilyen szexkapcsolatok nem tartanak örökké ezért vége lett.

De a mai áldom az eget, hogy akkor belementem mert ilyen élményben nem biztos, hogy lesz még valaha részem.

2021. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
32%
még annyit hozzátennék, hogy mi csak szexeltünk nem mentünk semmi olyan helyre ahol bármit is költenie kellene vagy ilyesmi, ez tényleg csak szexkapcsolat volt
2021. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
66%
14. Hiába magyarázol, valamilyen szinten vonzónak kellett találnod külsőre is, mert ennyi erővel akár egy lóval is szexelhetnél. Nem hinném hogy az indított be, hogy kinyitotta neked a kocsiajtót.
2021. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
30%

#16 hol írtam én kocsiról?


ne haragudj de te k.vára nem tudod, hogy működik egy nő!


míg ti pasik a külső látványtól ájultok el, igenis egy nőnek fontos, hogyan bánnak fele!


felőlem lehet bármilyen macsó pasi ha nem tud bánni egy nővel az élete nem feküdnék le vele, ezerszer inkább egy normális belsejű pasi mint egy bunkó önimádó jól kinéző pasi

2021. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
16%
*vele
2021. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
77%

Aha persze.

Őszinte volt és figyelmes, ezért széttetted a lábad neki.

Mások is figyelmesek a nőkkel, mert ez alap.

Mégis lekoptatják mint a huzat, ha külsőre nem jön be neki.

Nem mindenki hülye és te vagy a helikopter.

2021. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
25%

#19 Sajnos ez nem alap. A mai pasik önimádók magukst engedik előre stb... Tiszta gáz a többség.


És igen ennyi kell, hogy lefeküdjek vele az nem az én bajom, hogy te nég szexkapcsolatra sem tudsz összeszedni senkit. Ne bennem keresd ez miatt a bajt hanem magadba!

2021. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!