Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme ronda pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ronda pasiként pénzzel csinos barátnőt szerezni? Nem gyilkolja a lelket az önámítás?

Figyelt kérdés
Az ilyeneket nem zavarja, hogy a csaj sose fogja katartikusan élvezni a szexet, mert esetleg kicsi a pasi farka vagy szeretkezésnél sosem fog tudni érzékien csókolózni, mert az undor miatt fintorgás nélkül képtelen őszintén odaadnia a testét hiába van rengeteg pénze? Az ilyen embereknek ez nem önbizalomromboló, hogy tudják legbelül, hogy lehet bármennyi pénzük sosem fogják elérni, hogy a csaj maximális vonzalommal csak őt szeressék minden porcikájukkal? Nekem ez annyira baromira kiábrándító lenne, hogy inkább akkor elmegyek egy minőségi prostihoz, akiről tényleg tudom, hogy csak a kefélésre való és nem gerjeszt bennem hazug ábrándokat a nap 0-24 órájában és amikor rápillantok mindig tudom, hogyha holnap elveszteném a vagyonom, akkor elillanna, mint légfrissítő a szélviharban. Sosem fogom megérteni az ilyen férfiakat, hogy nekik mit jelent egy nő.

2021. jan. 12. 11:21
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Milyen önámítás? Tudja, hogy pénzéért van vele. A nő is tudja, hogy pár éven belül fiatalabbra lesz lecserélve. Ez egy ilyen érdek felállás.
2021. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
74%
Én se hiszek ennek az udvarias-rondával szexelőnek. Abban is biztos vagyok hogy ha elméletben egyformán felszínesek is a nők és férfiak, gyakorlatban a férfiaknak kell jobban leszállniuk a földre ha akarnak valamit. Ez a csávó kb olyan lehetett hogy akadt azért nála dögösebb de azért ő is előkelő polcon volt. Máskülönben( jó külső nélkül) nem egy lényegretörő figyelmes fószer lenne a sztoriban hanem egy ronda szexmániás aki pár olcsó gesztussal akarja magát kedves fiúnak beállítani 🤔
2021. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
13%

Azt egy szóval nem mondtam, hogy ronda volt. Annyit mondtam, hogy nem volt az esetem.

De nektek érzelmi inteligenciátok 0 ahogy látom mert nektek csak a külső a fontos az dönti el ki milyen ember holott a jó belső csodákat tud művelni egy nem túl jó külsővel.

2021. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

"Én se hiszek ennek az udvarias-rondával szexelőnek."


Bekapcsolódom, itt figyel be az, amit mindig mondok, hogy ő valószínűleg objektíven rondának mondja, neki szubjektíven tetszett. Nőként mondom. Ezért hülyeség a pontozás, mert próbáljuk kitalálni, hogy ki mit tart rondának.

2021. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy nektek ezért nincs senkitek. Elvagytok foglalva a külsővel és nem látjátok a fától az erdőt.
2021. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

23.


Mit jelent hogy nem volt az eseted?

2021. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
26 gondolom azt jelenti hogy összeállt olyannal aki nem volt még címlapfotózáson, de hozta azt a formát mint 50ezer kortársa (te vagy én). Szal ez a nő a sorok között a belső értékek nagykövetének tartja magát de aligha olvassa el a Tinderen a bemutatkozásokat hogy aztán levelezéssel tárja fel a fiúk személyiségét
2021. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
81%

#26


Azt hogy hazudik.

Eleve nem is találkoznak olyan pasival, aki nem jön be nekik, nem hogy még szexkapcsolatba kezdjenek vele.

2021. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
12%

Na jó, én már csak nevetek rajtatok. :D

Szánalmas ez már, komoly problémákkal küzdötök.

2021. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
73%

Ez a csúnyával-szexelő baromságokat beszél. Azt mondja csak szexkapcsolatban volt olyannal, aki belsőre bejött neki (figyelmes, kedves, stb.), de külsőre nem.

Aham, pont fordítva szokott lenni. Mesélj még, kislány!

2021. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!