Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kihez fordulhatnék, ha hajland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez fordulhatnék, ha hajlandó lennék akár 10 milliót arra fordítani, hogy a nők kezdeményezzenek nálam?

Figyelt kérdés

Nem fogok napi 100 nőt leszólítani megalázó szövegekkel, nem fogok PUA turbó mondatokat betanulni, de luxuskocsikat sem venni.


Olyan "oktatóra" van szükségem, aki szó szerint kihozza belőlem a maximumot. Aki segítségével elérhetem, hogy legalább egyetlen nő is úgy igazán akarjon engem, kezdeményezzen nálam.



2021. jan. 16. 23:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Fordulj hozzám! Leperkálod a 10 millát, és egy éven át minden nap kezdeményezni fog nálad egy nő.
2021. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Pszichológus. Neki kevesebb is a bére, és segít kigubancolni a dolgaid, hogy egy életrevalóbb felnőtt legyél.
2021. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%

Ezt nem lehet tanulni.

Vagy van egy olyan kinézeted ami bejön a nőknek és akkor ők is kezdeményeznek nálad, vagy nincs és akkor leszarnak akármit is csinálsz.

Ez így működik.

2021. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Utald át nekem a 10 millát, utána megbeszéljük a problémádat:)
2021. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
36%
Az első 2-3mp döntő a nőknél, ott eldől mi is lesz köztetek kb. Ha jól nézel ki, akkor lehet bármi amit szeretnél. Ha nem, akkor semmi...
2021. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Mivel nem zártad ki, hogy minden nap ugyanaz a nő legyen, én vállalom 10millióért hogy egy évig minden nap kezdeményezek nálad. Közben persze remélem, hogy minden nap visszautasítasz, mert elég ronda vagyok🤞 Na, megegyeztünk?😉
2021. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Én mit meg nem adnék ennyi pénzért, te meg elszórnád egy ekkora hülyeségre...
2021. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

Küldj egy képet.

Lehet 10 milla nem elég.

Ezt így látatlanban nem tudom eldönteni.

2021. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
74%
10 millióból egy egész prosti-hadsereget tarthatnál 1-2 hétig. Vagy csak egyhez mennél el olykor-olykor. Rendes kapcsolatod pedig úgysem lesz.
2021. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
Fordítsd inkább plasztikai műtétre, hajbeültetésre, edzőteremre.
2021. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!