Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kihez fordulhatnék, ha hajland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez fordulhatnék, ha hajlandó lennék akár 10 milliót arra fordítani, hogy a nők kezdeményezzenek nálam?

Figyelt kérdés

Nem fogok napi 100 nőt leszólítani megalázó szövegekkel, nem fogok PUA turbó mondatokat betanulni, de luxuskocsikat sem venni.


Olyan "oktatóra" van szükségem, aki szó szerint kihozza belőlem a maximumot. Aki segítségével elérhetem, hogy legalább egyetlen nő is úgy igazán akarjon engem, kezdeményezzen nálam.



2021. jan. 16. 23:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
90%
Ebből fél millát szánj egy tisztességes terápiára, fél millát egy normálisabb ruhatárra, háromszázat egy személyi edzőre, egy millat a fogaidra és a többit utald át nekem a tanácsadásért. Szívesen :)
2021. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
89%
30 milla egy normalis lakas Pesten, 10 nel mar onerovel vehetsz lakast. Hidd el, manapsag az a ferfi ertekes akinek van lakasa. Siman lesz nőd is ha ezt tudjak rolad.
2021. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ez szerencse kérdése szerintem leginkább. Kikkel találkozol, milyen gyakran vagy sok nő között, stb. Pont ezért van, hogy a gyakorin "nyígnak", hogy a nők a pénzre mennek, azért nincs senkijük, más meg 10millákkal is egyedül van, megint más pedig szakadt proliként családapa. Mert nem függ ilyenektől, hogy pénz... csak a "jó helyen jó időben" dologtól.
2021. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!