Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tapasztalatotok van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatotok van a Tinderrel kapcsolatban? 26L

Figyelt kérdés

Főleg nők válasza érdekelne, de férfiak is írhatnak.

Sikerült magatoknak ott párt találni? Vagy inkább csak szexkapcsolatot? Mennyire veszik komolyan az emberek? Hamar letöröltétek magatokat, és inkább visszatértetek az élőben ismerkedésre?



2021. jan. 25. 22:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, ronda pasiként semmi :D Néha valahogy összejön egy match, de pár perc múlva el is tűnik.
2021. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy a kérdező is írja....ha nem vagy helyes illetve jóképű férfi az esélyed egyenlő a Nullával. Kb használni sem érdemes férfiként.
2021. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%

Ez sem igaz. Én például a kimondottan "helyes", pózer pasikat be sem húzom. Kiábrándító számomra a tükörszelfi, edzős-pózolós-feszítős képek tömkelege, pózolás a drága kocsi előtt, meg a mű, modell pofák vágása, amit azt sugallja, ők mekkora jó partik.

Én sem vagyok sem pózer, sem magamutogató szelfikirálynő, úgyhogy ilyen egoista embereket nem tudnék megtűrni magam mellett.

2021. jan. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Évekig voltam fent, iszonyat volt. Mondjuk másfél éve ott ismertem meg a szerelmemet is, úgyhogy végülis jól végződött, de rettenetesen rögös volt az út addig. Számtalanszor letöröltem magam, annyiszor lett elegem.

Alapvetően azt vettem észre, hogy kevés a helyes srác. Nagyon sok matchem volt, de kb senki nem írt. Volt, hogy én írtam, de arra nem jött válasz. Akkor tanultam meg, hogy soha ne írjak senkire, ha egy férfi akar valamit, majd ír. Volt, hogy untam, mindenkit jobbra pörgettem, gondoltam, majd a végén kiválogatom. Hát, az összes vállalhatatlan külsejű pasas azonnal írt. Olyankor azt mondtam, bocsi, véletlen volt. Többen akartak volna ingyen krvát. Sugar daddyvel is beszéltem, nem is eggyel, de ott a stílus volt vállalhatatlan. Volt, aki csak azért matchelt, hogy beszólogasson, hogy milyen felszínes vagyok, hogy kiírom, hogy min 180cm. Nagyon sok a frusztrált, önkritika nélküli gyökér.

Sőt, volt olyan, hogy rám írt egy 35 éves pasi. Teljesen normálisan nézett ki, és még aznap találkozni szeretett volna. Mondtam, oké, épp megyek xy helyre, jöjjön oda, aztán üljünk be valahova (kávéra gondoltam).

Azt a mismásolást, h így nem jó, úgy nem jó, később jó, máshol találkozzunk. Szinte azonnal kiderült számomra, hogy azt szeretnè elkerülni, hogy be kelljen ülni, és meghívni. Nálam ez eleve bukó, mert szánalmas, de hogy még megmondani se akarja, mert ő is érzi, hogy gáz...

Tél volt, hamar sötétedett, mondtam, hogy én nem szeretnék már később átmenni máshova, és ott nincs is lehetőség beülni, én pedig nem fogok a hideg utcán szédelegni. Azt is mondtam, hogy nem értem, ha aznap nem jó, minek hozta fel, legyen másik nap. Csak erősködött, hogy ő 7-kor ér rá. Mondtam, hogy nem fogok már akkor járkálni, az más kérdés, hogyha értem jönne. Na ott lehordott mindennek, h mit gondolok. Mondtam neki, h ez nem jelentett problémát egyik randin sem eddig.

Elköszöntünk.

Egy ismerősöm tájékoztatott, h Fb-on van egy Trash of Tinder nevű csoport, ahova név és fotó nélkül tesznek ki beszélgetéseket. Én fotóval és névvel voltam kitéve, szerencse, hogy nem a saját nevemet hasznàltam, és az volt a legszebb, hogy az a barom még próbált is manipulatívan olyan részt kiragadni a beszélgetésből, ami ő szerinte gáz, de nem sikerült, mert az egèsz beszélgetés az ő színvonalát tükrözte csak. És a sok hülye fsz veregette a vállát, hogy biztos én azt vártam, hogy ő szórakoztasson, találjon ki programot, wtf?! :D

Úgyhogy vigyázz! Egy pöcegödör a tinder. Tele van frusztrált, ruppótlan férfiakkal, akik ingyen szexet keresnek. Gyorsan le lehet őket rázni azzal, hogyha kéred a kp-t előre :D

Ja, tényleg, rám írt egy híres gyerekorvos is ( tényleg ő volt, megbizonyosodtam). A nevét nem írom le, de halálba van ajnározva az anyukák által. Közölte pár nap ismerkedés után, hogy a randira nem jön értem (hózápor volt), nehogy elkapasson, de azt elmondaná, hogy nem szívesen várna a szexszel a második randiig, ha van kémia :D

Mondtam, hogy ezt benézted, kis barátom, úgy lekarmolta az idegbaj, hogy azonnal le is tiltott.

Tudom, hosszú, de szerintem tanulságos, amiket írtam.

Sok szerencsét, szükséged lesz rá! :D

2021. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
42%

Lany vagy?


Akkor tokeletes! Maximum arra figyelj, hogy a sok match bol melyik akar komolyat.

2021. jan. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
30%

"Akkor tanultam meg, hogy soha ne írjak senkire, ha egy férfi akar valamit, majd ír"


1-2 negativ tapasztalat miatt ne alatalonists es ne ird le az osszes embert. Beleszaladtal, van ilyen. Ennyi erovel a pasik is mondhatjak, hogy jo, akkor nem irnak, mert kevesen valaszolnak nekik

2021. jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%

#14 vagyok. Nem 1-2 volt, és arra is rájöttem, hogy számomra a férfiasság egyik fokmérője az is, hogy mer-e kezdeményezni. Ha írni nem mer, hogy szólítana le?

Nálam ezzel megbukott. Ha egy férfi akar valakit, tesz érte. Ha akar, de nem mer/visszahúzódó, azt az én szempontomból megette a fene, nem férfias számomra, nem illünk össze.

2021. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%
A nők többsége nagyon semmmitmondóan válaszol, miközben kreatív bemutatkozó szövegem van, alján kis humorral, sokszor kizárólag a kérdésre válaszolnak, avagy semmit se írnak (azt is tele helyesírás hibával). Komoly kapcsolatot keresek, havonta 1-2 olyan nő van, akivel normálisan lehet beszélgetni és intelligensen, érdeklődően kommunikál. Furcsálom, hogy sokan komoly kapcsolatot keresnek, de szinte minden képen ki van pakolva a mell vagy a fenék. Úgy érzem a nők többsége szexkapcsolatot vagy egótuningot keres, de szerencsére normális nők is vannak.
2021. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
32%

17 szokasos kifogas, amit irsz. A nemetekre tudtok hivatkozni, aztan persze nem jon be a dolog es elvartok dolgokat. Ha mar a kezdemenyezesbol valaki "elveket" gyart, az az egesz kapcsolatban ilyen szabalyok szerint fog letezni?


18 as reszben meg is irta, mi a helyzet.

2021. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy latom, megvan a nap kerdese. Ahol ha ferfi vagy es velemenyt irsz, lepontoznak, ha meg no, akkor biztosan igazad van
2021. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!