Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tapasztalatotok van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatotok van a Tinderrel kapcsolatban? 26L

Figyelt kérdés

Főleg nők válasza érdekelne, de férfiak is írhatnak.

Sikerült magatoknak ott párt találni? Vagy inkább csak szexkapcsolatot? Mennyire veszik komolyan az emberek? Hamar letöröltétek magatokat, és inkább visszatértetek az élőben ismerkedésre?



2021. jan. 25. 22:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%

Persze, szerintetek ez a helyzet. Mindegy, mit gondolsz, és mivel magyarázgatod ki, hogy egy férfi nem mer lépni, attól még tudjuk, mi a valóság.

Tipikus, hogy amikor elég lenne hallgatni, elgondolkodni, hogy miért van igaza a másiknak, inkább rátolsz mindenféle valótlanságot, és a felelősséget, hogy ő cselekszik helytelenül.

Ehelyett összeszedhetnétek a tökötöket.Sokkal egyszerűbb lenne, és nem kellene mindenféle nevetséges kitekeredett magyarázatot kitalálni.

2021. jan. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
🤷🤦
2021. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%

Általában ez is egy ok amiért neten próbálkozik néhány férfi mert élőben nem mer leszólítani.


Vagy mert nem megfelelő a helyzet sosem.


Nahááát...nem is gondoltátok volna mi.?

2021. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy a pózer cicafiúkat like-olom, azok nálam automatikusan mennek balra. Főleg az arcot nézem meg és az öltözködést, ha meglátom egy férfin bármennyire is helyes, a bokájánál szűkülő, feltűrt skinny nadrágot, rögtön elhányom magam.
2021. jan. 26. 11:05
 25/27 anonim ***** válasza:
50%
jó, de te normális kivétel vagy. Nem is kell magadra venni a kommenteket:D
2021. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Most én is fent vagyok. Kíváncsi lennék, jobbra húznál-e. 😁
2021. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes ezt olvasni hogy arra panaszkodnak nők, hogy "nem írnak a pasik" mert én férfiként az üzeneteim szerintem egyharmadára alapból választ se kaptam, egy szignifikáns hányad pedig 2-3 üzenetváltás után ghostolt pedig utálom az unalmas csevegést, igyekszem kreatívan, normális, humoros hangnemben beszélgetni.

Amúgy azt tapasztaltam hogy nők maguk fölé akarnak lőni tehát kb 7/10-es külsejű, jól induló karrierrel rendelkező férfiként nem nagyon tudtam olyan nővel randira eljutni akivel meglett volna az érzésem, hogy kb ugyanott tartunk az életben és kiegészítjük egymást.


25/F

2021. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!